Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marieoo

uczucie, ze cos stoi w gardle na wysokosic krtani

Polecane posty

Gość marieoo

mam takie wrazenie od 3 dni jakbym cos polknela i to stanelo mi w gardle, na wysokosci kkrtani ale nie jadlam nic takiego zeby to bylo jakies jedzenie.to sie pojawilo mieidzy posilkami. miala ktoras z was takie cos? prosze o porade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie wydaje ze to moze byc
TARCZYCA ... marsz do Endokrynologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula01
ja na to mówie kulka:) tak jakbym tabletke połkneła i mi gdzies sie zatrzymała. Wg mojej lekarki to alergiczne - mam to co roku, mniej wiecej w tym czasie. Czasami się nasila, czasami jest ok, biore amertil i pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marieoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marieoo
dzieki za wypowiedzi, poobserwuje sie a jakby co to skonsultuje z lekarzem dla spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka kitka
ja miałam juz trzy razy takie objawy to takz zwana potocznie " klucha w gębie" pojawia się po dużym stresie i jest związana z przezyciem dużego lub długotrwałego stresu. U mnie trwa to za każdym razem kilka miesięcy najdłuzej 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka kitka
ale jezeli palisz papierosy to idź do laryngologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marieoo
alergik jestem, troche i sie strresowalam, hmmm a w sumie to racja, taki knedel w gardle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktórka
globus histericus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula01
ja paliłam papierosy i miałam, nie pale i tez mam a co do globusa - moze to byc i globus - ale to uczucie chyba powinno być gwałtowne, pod wpływem duzego stresu, a nie np na wczasach.... a mi sie tak przydarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marieoo
jaki globus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula01
globus histericus - klucha w gardle - znane z Nad Niemnem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jak tez tak mam i to są objawy nerwicy gdy się stresuję to wtedy się pojawia wiem bo pytałem lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przełyku jest taki mięsień który ma zamykać żołądek, nie pamiętam jak to się fachowo nazywa, ale u niektórych osób może być zwiotczały i wtedy jest przepuklina przełyku i ma się skłonność do refluksu, problemów z przełykaniem, zakrztuszaniem się, zgagą itp. refluks też się nasila przy stresie osoby palące z kolei mogą mieć polipy na strunach głosowych palenie też zwiększa nadkasotę żołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja czuje ze mi cos stoi w gardle juz od 1 roku i nie wiem co to moze być na lekcjach nie mogę wysiedziec bo nie mogę pąknoć śliny może wy mieliśćie to i wyzdrowielisćie to piśćie co pomoglo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Pierwszy raz to uczucie pojawilo mi sie okolo dwuch lat temu.Utrzymywalo sie okolo dwuch trzech dni. Dochodzily rozne objawy do.tego np: mdlenie, cieszkie oddychanie, dezorjetacjie. Bylem u kazdego lekarza nawet odwiedzalek kilka krotnie szpital. Zrobione wszystkie badania i okazalo sie ze nic mi nie jest. dwuch lekarzy stwierdzilo ze to nerwica. Jeden z nich przepisal mi jakies proszki gdy po nich naprawde mi sie polepszalo. Ale niestert przerwalem leczenie i wszystko powoli powraca. A najgorsze jest to uczucie w gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam coś podobnego niedawno, takie uczucie, jakby coś stanęło w gardle i nie dało się tego przełknąć. Utrzymywało się przez kilka dni. Wyczytałam wtedy, że to może być ze stresu i chyba tak u mnie było - miałam wtedy sesję na studiach, a teraz, kiedy mam czas, żeby odpocząć, coś takiego mi się nie przytrafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Początki nerwicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam miałem uczucie ze coś mi utkwiło w gardle prze około 7 miesięcy podeje moje metody które mi pomogły a w prawdzie powiedziawszy wyleczyło kompletnie na poczatek wyprawa do apteki po lek odkstusny ja zastosowałem fleguminę w tabletkach zaczełem ją brac dwa razy dziennie po snidaniu i w połodnie uwaga nie brac za pozno wieczorem gdyz nie da sie po nich za bardzo spac po pierwszym dniu było bez zmian na drugi dzien zaczełem mocno kasłac i czułem ze cos mi sie odkleja w gardle zaczełem wyplowac żółtą wydzieline uwaga uprzedzam nie jest to przyjemne gardło boli jak diabli w kolejnych dnich wypluwałem wieksze ilosci i bylo to mniej uporczywe bol gardła byl mniejszy latwiej wyplowłem ta wydzieline az uczucie ze cos stoi w gardle znikło po drogie zaczełem pić duze ilosci herbaty z cytryna i miodem lipowym to zlagodzilo bole gardla oraz tabletki na bol gardła zycze powodzenia mam nadzieje ze komus pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość91
Zapomnialem dodac ze trzyma mi sie to juz jakies 2tyg i mam to pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel789
Dzięki gość 2014.08.17 za radę zastosowania leku odkrztuśnego Flegamina w tabletkach. Dość doskwierające uczucie, że coś stoi w gardle zaczęło odpuszczać już drugiego dnia stosowania leku, a po kilku dniach ustąpiło zupełnie. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam takie uczucie od paru dni jak by mi cos stanelo w przełyku i nie moge tego przełknąć jakby mi stanęła jakas tabletka ale nie ,tylko jak przełykam sline to na koncu jezyka pojawia mi sie lekka krew. BOJE SIE TEGO PONIEWASZ MAM TO PIERWSZY RAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam takie uczucie jakbym miala wlos albo cos podobnego i czesto kaszle przez to zeby odkrztusic to cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo tarczyca, albo nerwica, albo coś powiązane np.z refluksem. Ja mam akurat to 3 i do tego problemy z kręgosłupem szyjnym. Trzeba zrobić badania żeby mieć pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawis

Witam mam problem z gardlem slina mi sie zbiera i stoji w gardle co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×