Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pyskata90

udar a raczej jego nastepstwo

Polecane posty

Gość Pyskata90

Witam mam 25 lat jestem energiczna,nie mam nadwagi za to jestem mama dwojga dzieciaczkow. W polowie lutego mialam OBJAWY PRZEPOWIADAJACE UDAR MOZGU. W czasie pracy zrobilo mi sie slabo,nie dobrze, mialm problemy ze wzrokiem, belkotalam, ledwo trzymalam sie na nogach i zdretwiala mi prawa strona twarzy. Lekarz stwierdzil ze to wlasnie przepowiedzenie udaru. Dostalam skierowanie na tomografie komputerowa glowy ale jestem zarejestrowana dopiero na 20 listopada. Boje sie ze nastepnym razem to moze byc juz udar. Co moge zrobic by przyspieszyc badanie tomografem i czy w ogole moge coszrobic? Czy ktos z was mial podobne objawy, jak sobie z tym radzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie mogłaś lekarza spytać?? z tym nie ma żartów, to nie problem z cerą żeby na kafe się radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany boskie! Dzwoń choćby teraz po pogotowie, powiedz, że masz te same objawy co wtedy i niech Cię wiozą na tomograf! że nieuczciwe? Miej to w d***e. To jest bardzo uczciwe. Zrób to zanim zostaniesz rośliną! Właśnie udary mają to do siebie, że powtórzą się NA PEWNO jeśli nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialas lagodny udar musisz uwazac bo w najblízszym czasie moze sie powtorzyc. wiem co mowie moja mama zmarla po udarze tylko ze ona miala 66 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeślistosujesz antykoncepcję hormonalną to ją odstaw, bo lekarz oczywiście Ci o niczym takim nie powiedział, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak udar to zator w mozgu tab maja na to wplyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli lekarz powiedział, że to przepowiedź udaru, to głos persefony jest zbędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób tomografię prywatnie chyba jestes niepoważna że będziesz czekac do grudnia prawie to nonsens do tego czasu mozesz mieć jeszcze ze 2 kolejne udary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz nie jest wszechwiedzący i każdy ma coś innego do powiedzenia. Poza tym co to za diagnoza - przepowiedź udaru? To już był udar, jeśli był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to, jak założyć temat i pójść w p**du... Podziękowałaby chociaż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę gadać z lekarzem niż z persefoną z kafeterii na temat zdrowia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj, ja jestem lekarzem i miałam 2 letnie praktyki w Auschwitz więc lepiej wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tak to nie dyskutuję. Tylko nie wiem, czy ten żart jest na pewno w dobrym stylu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to zwykła świnia. Wykorzystała was i olała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie objawy podobne do udaru faktycznie są przy zapaleniu błędnika koleżanka zachorowała rok temu, poczuła się źle i pojechała do przychodni doszła do rejestracji i zrobiło się jej słabo wymiotowała, miała też zaburzenia równowagi zawroty głowy, szum w uszach, trafiła do szpitala tam porobili badania i okazało się że błędnik, wcześniej przeszła zapalenie ucha, nie może się denerwować, przy zmianie pogody źle się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
Dzieki za rady. Nie moglam wczesniej sie odezwac,nadmiar obowiazkow. Blednik jest raczej wykluczony mialam robione badania i na tarczyce i pelna morfologie oraz inne cudawianki wszystkk jest ok. Boje sie co moze byc kolejnym razem ale czy myslicie ze to naprawde poskutkuje jesli sklamie o kolejnych takich objawach? Choc z drugiej strony warto sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
Tak biore tabletki anty. Ale ani lekarz pierwszego kontaktu ani neurolog nie mowilj zeby je odstawic, ze niby to nie ma wplywu. Przyznam sie szczerze ze przestudiowalam wlasnie ulotke i bylo tam kilka przeciwskazan ale jakoss zdalam sie na wiedze i doswiadczenie learzy. Sadze ze poslucham waszej rady i odstawie te tabletki. Jeszcze raz dzieki. Pozdrawiam Pyskata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udaje a wy jej wierzycie. Prowo jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srała baba srała ....tak lekarz by durnej babie powiedział , że to objaw udaru mózgu i tak by to zostawił bez badań.Wstydziłabyś się wypisywać takie głupoty co nudzi Ci się tyto z kwaśnych cukierków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
Po pierwsze GOŚCIU nie obrażaj , nie wyzywaj troszkę ogłady i szacunku. Neurolog mnie badał mianowicie sprawdzał czy którys z bodźców (czytaj nerwy) nie są uszkodzone w jaki kolwiek sposób, czy jest czucie w palcach, twarzy itp. Jeśli nie wiesz na czym polegają badania ogólne a nie tylko te za pomocą specjalistycznych urządzeń. I jeszcze jedno skoro masz zamiar się tu panoszyć i wyzywać ludzi, to zwiń swoja klawierkę i usuń swoje cztery litery z mojego postu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka pyskata na kafe, a w realu nie potrafi sobie badania zorganizować wcześniej. Tomagraf ma każdy szpital teraz, podzwoń po mniejszych ośrodkach, na pewno w promieniu kilkudziesięciu km znajdziesz termin kilkutygodniowy, a nie półroczny. Jeżeli neurolog uznałby, że to pilne badanie, to by wykukał krótki termin tam gdzie pracuje. Nie panikuj dziewczyno i nie podniecaj się zbytnio, bo faktycznie żyłka pęknie. Wyluzuj dla zdrowotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Występowanie takich epizodów przedudarowych powinno być dla ciebie ostrzeżeniem. Powinnaś być pod stała opieką chirurga naczyniowego (http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/), i przede wszystkim neurologa. Nie powinnaś tego bagatelizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia miała ze dwa lata temu podobny epizod przedudarowy. I po tym bardzo pogorszył jej się wzrok, paraliż chwilowy ustąpił, ale ze wzrokiem było kiepsko. Teraz jest już po drugiej operacji u dr Michnowskiego w szpitalu (http://www.drmichnowski.pl/) i widzi jak nastolatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iśka 12
Moja ciotka miała tak: w grudniu cos sie z nia zaczeło dziać, mówiła,że jest jakas rozbita , że w głowie "dziwne uczucie" no i okresowo bełkotliwie mówiła. Po nowym roku , samopoczucie sie polepszyło ale bełkotliwa mowa przychodziła "falowo" W kwietniu przyszedł mocny udar i po 2 tygodniach zmarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćR
witam gość 2015.05.01 - moglbys cos wiecej napisac o udarze swojej mamy ? jak przebiegala u niej ta choroba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×