Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Unglax do odbudowy paznokci opinie

Polecane posty

Gość gość

Kto z Was stosował Unglax - taką odżywkę do paznokci? Czy to Wam pomogło? Ostatnio poleciła mi to dziewczyna co robi mi hybrydy i zastanawiam się czy warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nigdy o czyms takim nie slyszalam, chcesz uzywac bo hybryda zniszczyla Ci plytke, tak? Ja tez mam ten problem, długotrwala walka z regeneracja, zajrzyj na bloga golden rose, http://blog.goldenrose.pl/2016/08/03/podarujcie-swoim-paznokciom-letnia-regeneracje/ bo wlasnie z niego dowiedzialam sie o recenzji odzywek, ktore wlasnie "leczą" moje paznokcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretka33
Bardzo pomogło! Unglax (ten fioletowy) stosowałam kilka miesięcy i kondycja paznokci bardzo się poprawiła. Miałam problem z bruzdami na paznokciach a nie chciałam ich wyrównywać mechanicznie. Malowałam odżywką 2x w tygodniu i teraz patrząc na paznokcie widzę, że warto było! Niestety nie widziałąm go jeszcze w stacjonarnym sklepie, ale można przez apteki internetowe zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyand1
Po hybrydach na pewno warto, bo paznokcie są pewnie zniszczone. Takie odżywki sprawią, że wrócą do formy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co wy z tymi hybrydami, robię i jakos zniszczonych nie mam, po prostu nie nosze ich non stop, zdejmuje tak jak Pan Bóg przykazał i jest okej. raz w miesiacu czasem czesciej jak nie zapomne mocze paznokcie w misce z wodą woliwą i sokiem z cytryny, w zupełności wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Marion_Silver - to zależy jak ktoś robi te hybrydy. Jeśli dziewczyny nie stosują sie do instrukcji, albo mieszają różne produkty to moze wystąpić uczulenie. Wtedy dobrze zrobić przerwę i taki unglax przez jakiś czas poużywać. Trzeba paznokciom dac trochę odetchnąć bo sama chemia non stop na pewno im nie służy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiki
a na ile wystarczało Wam jedno opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam odżywkę regularnie - 2x w tygodniu po dwie warstwy i opakowanie starczyło na 4 miesiące, więc jest to dość wydajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu miałam paznokcie w bardzo złym stanie. Englaxu nie używałam. polecono mi odżywkę do paznokci Auriga Si-nails. po około 3 tygodniach stan paznokci diametralnie się poprawił. zaleca się jej stosowanie przez co najmniej 2 miesiące. Polecam. Cena też nie jest wygórowana jak na uzyskany efekt. Ostatnio kupiłam Aurige w aptece internetowej melissa.pl za niecałe 30 zł :). https://www.apteka-melissa.pl/produkt/auriga-si-nails-si-odzywka-do-paznokci-12-ml,648.html?kat=odzywki,109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandisandies
a ja w ogóle z hybryd zrezygnowałam. niby nie niszczą, ale jak porównałam moje paznokcie sprzed okresu hybryd i rok po ich zakąałdaniu to była spora różnica. Płytka stała się cieńka, paznokcie się rozdwajały. Unglaxa używałam kilka miesięcy żeby wróciły do formy. Raz na jakiś czas wracam do kuracji, daję odżywkę pod zwykły lakier i jest o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hybrydy aż tak nie niszczą, jak dobrze je robisz, ale większość robi to nieumiejętnie i potem ma... Unglaxa jeszcze nie próbowałam, ale słyszałam o nim co nieco i czytałam na forach że niezłe są efekty, więc kiedyś sobie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarruna
@mimiki - mi starcza na ok 4-5 miesięcy, dość wydajna jest ta odżywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to prawie na pół roku starcza! Kosztuje koło 20 zł, więc wychodzi 4 zł na miesiąc - opłaca się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem jest fajny na uzupełnienie całej kuracji - przede wszystkim pielęgnuje skórki, a od nich też w dużej mierze zależy estetyka paznokci. Ja krem używam po każdym myciu rąk + odżywka na paznokcie + 1 x w tyg peeling dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do mnie właśnie dotarła przesyłka z odżywką - popołudniu zaczynam testowanie. :) konsystencja bardzo mi pasuje, mam nadzieję, że szybko wysycha na paznokciach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pomogla ta odzywka, wlasnie po tym jak hybryda pazury oslabila, bylam zalamana! Juz od dłuzeszgo czasu przeszlam z powrotem do klasycznych lakierow, wybieram golden rose, bo znajde tam doslownie kazdy kolor, w przeroznych seriach lakierow, najbardziej popularne:ice chic, express dry, color rich-wszystkie bardzo lubie, sa wytrzymale, wygodnie sie nimi maluje, sa ogolnodostepne i cena bardzo zachecajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna122
fajny produkt, szybko wysycha i mam wrażenie że oprócz tego, że odbudowuje paznokcia to i lakier kolorowy się na tej odżywce dłużej trzyma. Mój aktualnie jakieś 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nie tylko dłużej się trzyma na Unglaxie, ale i paznokcie nie odbarwiają się od ciemnych kolorów, a miałam z tym spory problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@sandii22 - ja już się doczekałam, ale stosuję dalej zeby to utrzymać! :) W końcu piękne pazurki po unglaxie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza odżywka do paznokci jaką kiedykolwiek miałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślicie, że ta odżywka na bardzo łamliwe paznokcie też pomoze? już nei wiem co z nimi robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkoalla
to zależy który typ wybierzesz, bo są różne rodzaje i każda na inny problem. Z tego co pamiętam jest coś na bruzdy na paznokciach, na łamanie się, na rozdwajanie, musisz poszukać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marajka_90
Mi pomarańczowy Unglax z ceramidami pomógł w końcu zapuścić paznokcie. na poczatku smarowałam nawet 3 razy w tygodniu po 2 warstwy i po miesiącu były już mocniejsze. Teraz po miesiącach wystarczy nawet raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja walczę Unglaxem ze zniszczeniami po hybrydach. po miesiącu jest zdecydowanie lepiej, ale dalej stosuję, bo efekt zamierzony jeszcze przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoola44
bardzo fajna odżywka! pierwszy raz jej efekty widziałam na zszywce i to mnie przekonało. teraz sama swoje zdjęcia mogłabym pokazywać, takie mam pazurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulinka7
a ja na unglaxa trafiłam już z rok temu - ktoś na blogu ją testował i jak zobaczyłam płytkę paznokcia przed stosowaniem (straszna, po paznokciach żelowych) i po 3 miesiącach stosowania, to normalnie niebo a ziemia. sama stosuję ją regularnie, choć aż takich problemów z paznokciami nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×