Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kropka nad kropki

UNIDOX ktos stosował na trądzik?

Polecane posty

Gość kropka nad kropki

Czy ktos z Was łykał te tabletki na trądzik? Pomogły? Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakcid
na tradzik najlepsza jest doxycilinum lub dalacin.wypróbowałam oba. działają super!!! tylko to baaardzo ciezkie antybiotyki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradziczka
ja rowzniez uzywalam jakies 2 miesiace i bardzo mi pomogł ten antybiotyk. teraz znow mam problem i chyba wroce znow do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj byłam u dermatologa
i przepisał mi tez ten lek, co to własciwe jest, jak działa? czy jest na pewno skuteczne przy duzym tradziku? jak długo brałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To i ja odpowiem
ja baralam tetralysal. Nie pomogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktos jeszcze
stosował Unidox i moze cos powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassandraa
ja brałam unidox..ale lekarz mi przepisał po tym jak pogryzły mnie kleszcze w lesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowalam unidox i mi nie pomogl dopiero tetracyclinum jak zaczelam łykac to byly super efekty.Bralam pol roku i rewelacja byla po tetracyclinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale urwa jak znalezc dobrego dermatologa niektorzy moga narobic jeszcze wiekszego zametu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka nad kropki
tak dokładnie taka nazwa UNIDOX SOLUTAB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maagdaa
ale unidox zawiera tetracyklinę!!! to jest prawie to samo! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce to wziac
zastanawiam sie tylko czy smarowałyscie dodatkowo czyms twarz??? Moze byc Brevoxyl do tego? Czym smarowac przy unidoxie aby efekty były dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka nad kropki
Łykam Unidox juz 6 dzien.. i jak na razie bezowocnie.. :o Mam nadzieje ze w koncu zacznie sie cos zmieniac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno to dobry
antybiotyk, zastanaiwam sie miedzy tym a Dalacinem C, co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unidoxiara
biore unidox juz 10 dzien i dopeiro teraz moge powiedziec ze widze efekty, twarz naprawde staje sie coraz to łądniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę juz ponad miesiac.efekty są, ale stosuje też maści zew więc nie wiem co bardziej działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unidoxiara
a jakie maści stosujesz? dużą poprawę widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isotrexin żel i robiona w aptece papka. poprawa owszem jest. jednak idealnej cery to nie mam i duzo do niej brakuje.jednakże dalej się wyciskam :( co niesie ze sobą opłakane efekty... walcze z tym,ale jest ciężko 😭 łykacie jakies osłonki przy terapi antybiotykowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysiskanie
dokladnie ten sam problem, ale jak tu sie powstrzymac jesli po przebudzeniu mam kilka białych wulkanów? przeciez nie wyjde tak do ludzi.. ja procz unidoxu stosuje brevoxyl, mamstrasznie wysuszona buzie i juz nie wiem co z tym robic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak skąd ja to znam
też mam manie wyciskania, ciagle grzebie przy buzi, po prostu rak nie moge oderwać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unidoxiara
dzis jade do dermatologa, zobaczymy co mi powei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak
stosuje ktos jeszcze? mi dzis dermatolog to polecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nadal. pół tabletki.ale miaalm małą przerwę ze względu na przeziębienie-łykałam wtedy gripex,a unidox sobie darowałam,zeby nie dowalić sobie. w czwartek ide do dermatologa. policzki mam ładne,brodę przesuszoną a czoło zmasakrowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzej gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejzerek
unidox jest bardzo tanim antybiotykiem ale podobno skutecznym_ czy jakieś skutki uboczne i co według was powinno się brać jako osłonę przeciw wyniszczającym antybiotykom???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczkacalineczka
Nalepszy lek na krosty to tabletki antykoncepcyjne brałam rok i ani jerdnego syfka sróra piekna i gładziutka tylko przed skonsultuj sie koniecznie z ginekologiem musi dobrac własciwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn bral unidox przez 3-4 miesiace w okresie jesien-zma i efekty byly widoczne po ok.2 miesiacach -wreszcie go bylo widac sposrod krost! niestety pozostaly dziurki itp.ale z cczasem sie wygladzily ,wciaz sie robily nmowe ale juz nie takie gleboki i ciezkie do tego masc differin pozniej latemm przerwa i kolejna jesien-zima dostal tetracyklnum + differin kolejna jesien-zima znow tetracyklinum + differin a obecnie tylko differin w trakcie tej powracajacej kuracji robily sie krosty ale lzejsze ,obecnie ma ich malo ,ma teraz 16 lat zacal leczyc w wieku 13 l nie stosowac do twarzy zadnych dodatkowych specyfikow i brac oslone na zoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylka
Nie pomogło, miałam już b. zaawansowany trądzik.. prawie cała twarz była w krostach. Stosował ten Unidox razem z Zinerytem w nadzieji, że pomoże, ale dupa. Dopiero sam Zineryt, drożdże w tabletkach, Cynk i duzo wytrwałości pomogly mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airish
stosowalam unidox kilkakrotnie( w odstepach co jakies pol roku- przy nawrotach) ale jakis czas temu zarzeklam sie ze koniec z tym bo zwyczajnie bolala mnie od niego watroba! zineryt jest ok, trzeba przyznac jest skuteczny, choc unidox tez, to jednak zineryt w porownaniu do niego nie ma skutkow ubocznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×