Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niuutkaa

UWAGA NA THERMO FAT BURNER

Polecane posty

Gość niuutkaa

To bardzo niebezpieczny dla zdrowia preparat, który jest sprzedawany m.in. na allegro pod przykrywką leku wspomagajacego odchudzanie i bezpiecznego dla zdrowia. Bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aauuuuuuhhhh
dzieki za info bo juz prawie go kupilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ghfd
Sorry ... ale tam nie ma mowy o TFB ... po co psujesz opinie temu specyfikowi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikttkaaa
Poza tym ten artykuł potwierdził tylko to co juz wiedzialam, bo wczesniej zasiegnelam opinii lekarza. Po tym jak zazyłam to gówno i mało nie wykorkowałam. Powinni zabronic sprzedaży takich rzeczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ghfd
TFB nie ma efedryny !!!Pewnie masz na myśli Thermal Pro !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikttkaaa
Ale ma kofeine, guaranę, jod itd. To w połączeniu daje wybuchową mieszankę! A jodu nie wolno zazywac w tabletkach, bo w przeciwnym razie grożą nam powazne klopoty z tarczycą. Gratuleję odwaznym, ktorzy zazywają tego typu preparaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jodu w tabletkach ...
nie mozna zarzywac ...chyba cie powalilo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiccek
Zgadza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofilkaa
Haha. No proszę. O psuciu cery nie wiedziałam i zastanawiałam się skąd nagle tak pogorszył mi sie stan skóry. Nie skojarzyłam tego z thermo fat burner, ktory zaczelam brac. Już go odstawiłam, ale oczywiscie nic dzieki temu nie schudlam, mialam bole brzucha i cera sie pogorszyła bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmądrzałam
A jak nie ma chętnych to spłuczę to świństwo w toalecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiii
mi tam po takich specyfikach nic nie jest :) za ile chcesz go odsprzedac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiii
cera sie pogarsza to zgodze sie i nie dla wszystkich to jest raz tez malo nie wykorkowalam po podobnym specyfiku,ale teraz chyba juz mi nic nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmądrzałam
W Poznaniu odbiór osobisty. Za darmo, co prawda kupilam na allegro w opcji 90 tabletek + 30 gratis i wszystko kosztowalo 49 zl, ale nie bede sie na tym wzbogacac. Moja strata niech bedzie, ale tak naprawde to strata jedynie tych, ktorzy to lykają. Ale serio zastanowcie sie co robicie. Nie schudniecie po tym ani grama, a zdrowie mozecie zrujnowac. Sama się zastanawiam czy tego po prostu nie splukac w ubikacji, bo nie chce miec niczyjego zdrowia na sumieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halohalohalo
A pelno tych produktow na allegro. Widac ludzie bogaca sie na glupocie i naiwnosci chcacych schudnac. Żalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweaa
Hahhah moze to nie jest witaminka,w koncu to sluzy w konkretnej potrzebie....jak dla mnie to dziala i kupuje teraz druga opakowke rezultaty swietne,przy tym nie nameczylam sie i co wazne nie glodze sie !! A tym co pisza pod loginem innym co chwila zycze troche zmadrzec! po co psuc opinie preparatowi kto to zna nie wierzy w wasze bzdurne opowiesci typu' o malo nie umarlam po tym' hahhaha zalosne... nie wiesz nie wypowiadaj sie.! w dzisiejszych czasach nic nie jest zdrowe,moj lekarz mowi ze do kazdego skladu leku,preparatu moznaby sie przyczepic.Jednak podstawa jest madre stosowanie tego! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palomcia84
wykupilam te tabletki i nie narzekam. fakt po 3 dniach zmiejsza apetyt jak na mnie to dziala ale powinny brac osoby z glowa. kazde leki na cos szkodza ale to zalezy od osoby jak je zarzywa. dzieki nim schudlam 6,5kg wciagu miesiaca i starczy mi na tyle teraz sama bez nich bede sobie radzila pilnujac sie.pozdro dla wszyskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nato
witam.Jezei chodzi o TFB to smiac mi sie chce !!!!Zapewne kobitki kupuja to objadaja sie jak sie da no i oczywiscie oczekuja na cud:)ja po dwoch tyg i ostrych treningach zgubilem z brzucha i to w bardzo zadowalajcym tempie.Tylko to trzeba cwiczyc a nie ogladac Pierwsza Miłosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaze
Uwaga! Dobrze sie zastanowcie co piszecie Panie! Jak juz ktos ponizej napisal jecie TFB i obzeracie sie slodyczami- wiec efektow nie ma! Szkodliwe to nie jest- wystarczy spojrzec na sklad- same naturalne rzeczy: l-karnityna, zielona herbata i kawa, chrom itd. Jedyne zastrzezenie jest takie ze nie powinien spozywac tego ktos komu lekarz zabronil pic kawe bo to ma w skladzie takze kofeine. Ogolnie moja ciotka to stosuje- nic jej nie jest, mowi ze dziala, ja zakupilam wlasnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajawe
co niektorzy pisza tu totalne bzdury.tfb jest bardzo dobrym termogenikiem w polaczeniu z dobra,zdrowa dieta i CWICZENIAMI!!!!ja trenuje regularnie 5x w tygodniu po 1.5h kardio + 4x w tygodniu silowe cwiczenia i trzymam low carb i jestem w swietnej kondycji,a cialo pieknie sie rzezbi.tfb pomaga mi zrzucac zbedny tluszczyk.przestancie psuc opinie zdrowym suplementombo ZADEN specyfik nie jest zdrowy jak sie tylko siedzi z tylkiem w fotelu przy tvn'ie z chipsami i piwskiem!!! proponuje nie zwracac wogole uwagi na brednie pan,ktore powyzej pisza ze tfb jest straaaaszny i 'lekarz mowil ze szkodzi' bo tfb ma tylko naturalne skladniki i ZADNYCH przeciwskazan jesli prowadzi sie zdrowy tryb zycia!kobiety:ruszcie tluste dupska a nie wypisujecie brednie bo tabletka nie zadzialala w polaczeniu z lodami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary88
witam od 23.03.2011 uzywam THERMO FAT BURNER firmy trec pisze do dziewczyn ktore chca schudnac dziewczyny!! bez wysilku i cwiczen nie schudniecie to po pierwzse od marca uzywam spalacza do tego zero slodyczy i fast foodow a przede wszystkim codziennie pol godziny szybkiego marszu +1 raz w tygodniu godzina stepu +2 razy w tygodniu godzinny fitness efekt jest widoczny schudlam w 2 miesiace 5 kg zadnych skutkow ubocznych nie zauwazylam na poczatku jak wzielam pierwsza tabletke czulam pulsowanie w skroniach oraz starsznie sie pocilam no ale o to w tym chodzi teraz biore jedna tabletke w dni nie treningowe rano przed sniadaniem a w dni treningowe jedna rano druga 40 min przed treningiem!! naprawde warto kupic i zazywac te tabletki jesli oczywiscie wezmiecie sie za siebie i bedziecie cwiczyc ! dodam jeszcze ze te tabsy zmniejszaja laknienie i uczucie glodu , zaje***cie przyspieszaja przemiane materii no i dodaja energii!!polecam i zycze powodzenia w walce ze zbednym tluszczykim tu i owdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalimeg
po przeczytaniu tego forum można upaść... niestety... jeśli ktoś nie chce, bądź nie ma potrzeby stosowania takich środków nie powinien się nawet tym tematem interesować, nie wspominając już o co poniektórych wypowiedziach osób ciężko przerażonych. Cudów nie ma i trudno oczekiwać od leków na odchudzanie, że zostały wyprodukowane z samych zdrowych składników pozbawionych złego wpływu na organizm człowieka. Jeśli ktoś podejmuje decyzje o stosowaniu takich leków, to liczyć się powinien też z konsekwencjami, więc proszę nie pisać głupot. od lat pracuję na siłowni i bardzo często spotykam się z ludźmi stosującymi tego typu specyfiki i uwierzcie nie ma środków / leków na odchudzanie, których stosowanie nie miałoby skutków ubocznych. Skutki uboczne są zawsze, tylko że wszystko zależy od organizmu i od tego czy skutki widać od razu czy dopiero będą odczuwalne po jakimś czasie. W internecie można znaleźć dokładne opisy, zasady stosowania, jak też i możliwe skutki uboczne. I każdy decyduje sam o tym czy brać jakieś wspomagacze czy nie, a akurat pisanie o szkodliwości TFB świadczy o nieznajomości tematu środków odchudzających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia237
hej mam 2 wujków którzy bardzo iteresuja sie tymi odrzywkami jeden chciał przypakowac drugi schudnoc i własnie na tym thermo burner schódł 15kg prze 2 miesiące bez cwiczen tylko normalny tryb zycia jaki prowadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena2011
dzisiaj kupilam i zobacze za tydzien jaka roznica bedzie na wadze 68 teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 2011
no nie ma rewolucji,66 ale w pasie ubylo mi 5cm.roznice widac.ogolem jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 2011
no 15kg w 2miesiace to by sie zgadzalo!ja w tydzien -2kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolakszef
to jest preparat dla odwaznych,dla ludzi ktorzy chca naprawde schudnac,ja ten preparat biore juz dluzszy czas i rezultaty sa swietne,nigdy tak sie dobrze nie czulem jak po braniu tego specyfiku:) takze leniwe panie prosze wylaczyc tv,odstawic loda,kupic l karnityne i zapierdalac na silke:) skoro was thermo fat burner zabija hehe,kurwa..nie ma opierdalania sie durne cipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneee no bo z czego
wszystkie sztuczne specyfiki na odchudzanie szkodzą prędzej czy później nie łudźcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnuszak
Ja brałam thermo speed ex od olimpa i usa brutal blade, teraz zakupiłam tego fat burnera. Efekty są zadziwiające, spala tłuszcz i ładnie rzeźbi mięśnie, już po tygodniu intensywnego treningu widać efekty. Najlepsze są treningi cardio i siłowe od Denise Austin, w moim przypadku. Tego typu specyfiki działają tylko przy wysiłku fizycznym, bo siedząc na dupie i jedząc tabletki to można sobie podziurawić wątrobę i portfel, a wypowiedzi z serii prawie umarłam są śmieszne i, tak jak ktoś wcześniej wspomniał, psują opinię. Nie ma leku na odchudzanie i każdy rozgarnięty człowiek powinien już o tym wiedzieć, najważniejsza jest konsekwencja w działaniu. Ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Pozdrawiam wszystkich ogarniętych i polecam ten specyfik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to by się zgadzało - bez pracy nie ma kołaczy :) Pamiętam, jak kilka lat temu była "moda" na L-karnitynę - w aptece akurat była 50% promocja na suplementy dla aktywnych - cała kolejka ustawiła się właśnie po nią! Ciekawe, jakie były efekty ;) * To jak w tym żarcie o Amerykanach, na których nie działają żadne specyfiki odchudzające, ani diety, bo 3x dziennie ich zamówienie w McDonald's brzmi: "Potrójny Mega-burger + frytki XXL, lody i ... dietetyczna cola" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolk324
WIECIE CO WAM POWIEM CIEKAWEGO? CO PRAWDA JESTEM FACETEM WAZACYM NIEGDYS 125 KG DZIS OD PARU LAT MOJA WAGA TO 85KG PRZY WZROSCIE 191CM. WSPOMINAM Z NOSTALGIA SWOJE ODCHUDZANIE CHOCIAZ PAMIETAM ZE KOLEGA NA TYM CHUDL I NIC MU SIE NIE STALO JA CHUDLEM BEZ TEGO I DAM WAM NA TO ZLOTY SRODEK. OTOZ MOJE MILE. ZRYJCIE MNIEJ I ZACZNIJCIE SIE RUSZAC TROCHE A ZRZUCICIE INACZEJ MOZECIE TYLKO LEZEC PRZED TV I NARZEKAC WTEDY WASZA WAGA NAPEWNO SIE ZMIENI TYLE ZE NIE W TA STRONE CO TRZEBA. JAK KTOS MI POWIE ZE TEGO SIE NIE DA ZROBIC TO PADNE ZE SMIECHU, DO WSZYSTKIEGO TRZEBA WYTRWALOSCI I SAMOZACIECIA A ZLOTYCH SRODKOW NIE MA!!!! POWODZENIA WSZYSTKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×