Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tea_89

Uwaga problem przeswity u 25latki

Polecane posty

Tak jak w temacie mam ogromny problem z włosami, nie wiem już co robić, bylam u lekarza, robiłam badania ale wszystkie wyniki są w normie - jedyne co usłyszałam to zeby się nie stresować... ale jak mam sie nie stresować jak na głowie mam coraz mniej włosów :/ co mam robić? miał ktoś taki problem, że włosy wypadały Wam tak bardzo, ze widać było skórę głowy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prześwity to juz dośc poważny problem, ale skoro wyniki badań sa w normie to pewnie chodzi o ogólne osłabienie włosów - może niezdrowo się odżywiasz albo miałaś ostatnio zbyt dużo stresu? ja na Twoim miejscu zrobiłabym tak: kupiłabym jakiś suplement wzmacniający włosy (np. SkrzypoVitę albo Bitebal) i zmieniła szampon na jakiś specjalistyczny (z własnego dosiwadczenia polecam Ci Vivese Senso Duo - możesz przeczytać o niej tutaj: https://kosmetykiodkuchni.wordpress.com/), koniecznie daj znać jak przebiega kuracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraBan
o co chodzi z tym Senso Duo? gdzie nie wejdę tam wszyscy go polecają... czy ktoś rzeczywiście miał styczność z tym olejkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiemajka
koleżanka z Anglii mi o nim kiedyś mówiła, stosowała go zęby wzmocnic wlosy po ciazy, ale nie jestem pewna czy zadziała na wszystkich, na pewno plusem jest to ze nie jest to kolejny suplement niszczący wątrobę i zatruwający organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscjdahgjkdg
Ja też o tym słyszałam, szukam teraz tego w necie i znalazłam takiego bloga: www.tylkowlosy.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj, poczytaj sobie w internecie o przyczynach wzmozonego wypadania wlosów w tak mlodym wieku i sprawdź, czy któraś przyczyna nie należy czasem do Ciebie, albo po prostu zasięgnij porady lekarza lub farmaceuty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnaMarietta
hej, ja stosowałam ten vivese ale jak mieszkałaem w czechach jeszcze. Olejek był bardzo dobry, 2 buteleczki zużyłaam. Czy ten obecny teraz w necie np. http://kulnaro.pl/vivese-senso-duo-opinie/ to ten sam produkt przez niemiecka firme wypuszczonycczy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to chyba ten sam. Też się zastanawiam nad nim. Koleżance znacznie zagęściły sie wlosy po tym i w gole jakos tak, ladnie wygladaja. A ona to raczej miała jakies takie liche wlosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostkarubika123
Potwierdzam ;) Sama stosuję jakoś od stycznia i efekty są zadowalające. Wcześniej włosy miałam tak osłabione, że było ich wszędzie pełno - wiecie jaki to wstyd, jak nawet znajomi z pracy znajdowali moje włosy na biurku? Koszmar... ale teraz jest znacznie lepiej. Włosy przestały wypadać i są jakieś bardziej lśniące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anamaria_xD
Też kupiłam ten olejek, a w zasadzie skusiłam sie na olejak + szampon :) na razie jestem po 2 tyg uzywania i jest poprawa! włosy są bardzo mięciutkie, łatwiej sie je rozczasuje i mają taki zdrowy blask :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbestffriend
Ja sama nie używałam, bo na szczęście nie mam problemów z wypadającymi włosami. :D Ale moja koleżanka stosuje Senso Duo i bardzo sobie chwali. Jej zaczeły wypadać włpsy w trakcie ciąży i bała się brać jakiś suplementów, więc postawiła na kosmetyki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam niedawno o tych kosmetykach Senso Duo na jakimś blogu Podobno działają i mają bardzo dobre opinie :) Może warto spróbować i wzmocnić trochę włosy przed wakacjami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczyn wypadania może być wiele. Jakie dokładnie badania robiłaś? Przede wszystkim przyjrzyj się swojej diecie, zacznij brać suplementy ( dobry jest Vitapil) i stosuj coś na samą skórę głowy ( ze swojej strony polecam żel z Dermeny). Po za tym pójdź do dobrego fryzjera albo trychologa, może warto pomyśleć o mikrodermabrazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj profesjonalych zabiegów w gabinecie kosmetycznym, np. Mezoterapię mikroiglową frakcyjną derma pen ze specjalnymi preparatami, po których odrastają włosy. Ja chodzę do Beauty Premium w Poznaniu, zadzwoń i umów się na wizytę tel. 530777610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba byłaś u złego lekarza... skoro masz już na głowie placki gdzie nie rosną Ci włosy to jest to poważny problem. Powinnaś sie wybrać do jakiegoś renomowanego gabinetu trychologicznego. Stres stresem, ale coś takiego prawdopodobnie ma jakieś inne podłoże. Może to reakcja na coś co się dzieje w twoim organiźmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde ciezki problem, ale na pewno mozna sobie z tym poradzić, skoro mialas kiedys geste, mocne wlosy to pewnie kwestia niedoborów witaminowych, jakas kuracja wzmacniająca wlosy u nasady powinna zalatwic sprawe, ale jesli chcesz kupic cos naprawde skutecznego musisz liczyć sie ze sporym wydatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki problem w tak mlodym wieku moze byc wynikiem choroby albo problemów z hormonami, ja na twoim miejscy najpierw zrobilabym jakies badania, tak na wszelki wypadek, a potem polaczyla suplement wzmacniajacy wlosy z jakimś dobrym kosmetykiem - podobno olejowanie wlosow jest bardzo skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. Po pierwsze - wizyta u lekarza, po drufie - własniwa dieta, po trzecie - odpowiednia pielęgnacja. Olejowanie to jeden ze sposobów, wprawdzie dość czasochłonny, ale daje dobre efekty. Ja uzywam w tym celu olejku senso duo. Jest naprawdę fajny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh, też miałam podobny problem, jakoś zimą włosy zaczęły mi się dosłownie sypać z glowy. Nie widziałam dlaczego i co mam zarobić żeby to zatrzymać. W końcu poszłam do specjalisty, zrobiłam badanie skóry glowy i dostalam bardzo drogą receptę do wykupienia :/ Jakieś specjalistyczne kosmetyki, ale nie bardzo pomgły, a dużo pieniędzy na nie wydałam. Potem koleżanka poleciła mi Senso Duo. I to było to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka34_krk
Słuchajcie, po ciąży zaczęły mi masowo wypadać włosy. Myślałam, że to z czasem przejdzie, ale jest coraz gorzej... Co sądzicie o senso duo? Próbowałam juz kilku rzeczy, a to poleciła mi kolezanka z pracy. Dzisiaj juz zamówiłam olejek i mam nadzieję, że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara88
U mnie zaczęło się podobnie. Po 3-miesięcznej kuracji z szamponem i olejkiem jestem bardzo zadowolona. Teraz jedynie 1-2 razy w tygodniu używam tego szamponu, ale wyłącznie by podtrzymać efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimidimi
Nigdy nie miałam probemów z wypadaniem włosów, natomiast bardzo je zniszczylam rozjasnianiem. Olejek swietnie je zregenerował, są teraz miekkie i lsniące, naprawdę wyglądają zdecydowanie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszłałam że całkiem skuteczny jest olejek Senso Duo, sama nie probowałam bo na szczescie nie mam takich problemow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marigold255
Ja bym poleciła mezoterapię, u mnie naprawdę pomogło. Preparat Pilnest Body jest bardzo dobry. Tutaj nie ma co zwlekać i tracić czas na jakieś wcierki i szampony tylko zgłosić się do profesjonalisty. Dobrego gabinetu w swoim mieście możesz szukać tutaj: http://misjame.pl/znajdz-gabinet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×