Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Venosin opinie

Polecane posty

Gość gość

Witam szukam opini na temat preparatu venosin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam i polecam. Szybka obsługa dosatawa w 2 dni. Na efekty to jeszcze trochę za wsześnie ale zaraz po zastosowaniu miłe uczucie na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowiu ten koleś co reklamuje nic nie warty szajs w gazetach dla emerytów ? naciągacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam na pierwsze pajączki na łydkach. przepisał mi to lekarz rodzinny i o dziwo to działa! Na początku czuć bardzo przyjemne chłodzenie, bardzo pomaga przy obrzęku nóg. po kuracji 3 tygodniowej po pajączkach nie ma śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie można kupić Venosin? Słyszałam jak czekałam w kolejce do lekarza jak kobiety rozmawiały o tym środku. Ja mam żylaki od około roku, na początku były prawie niewidoczne nitki, ale teraz zgrubiały i są ciemne. Bardzo mi to przeszkadza i zastanawiam się czy Venosin na to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyczytałam gdzieś, że jest polecany nawet w dobrych klinikach medycyny estetycznej na popękane naczynka i przebarwienia, stosowałyście może? będę wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak widziałam venosin w gabinecie venosin . pytałam co to jest to pani powiedziała ze jest znanz za granicą ze w niemczech wiele osób starszych go uzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już nawet nie muszę sprawdzać co to jest Jak się pojawia kolejny temat "xyz opinie" to na 200% wiadomo, że to jest kolejne oszustwo autorstwa P. Kaszubskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy czy to jest skuteczne. moja siostra ma spore problemy z żylakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to bardzo dobry preparat na żylaki. Po 4 tygodniach zmiany żylakowe zmniejszyły się, już praktycznie ich nie widać. ja akurat zamawiałam przez internet bo mieszkam za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możesz podać stronę internetową? Ostatnio zauważyłam u siebie pajączki :( przeczyałam, że im wcześniej zacznie się profilaktykę przeciwżylakową tym lepiej, ryzyko wystąpienia żylaków spada bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że Kaszubski... ciekawe, kto jeszcze jest taki dvrny, żeby się na te jego matactwa nabierać? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA Niech każda osoba która czuje się oszukana przez Piotra Kaszubskiego, który odpowiada za sprzedaż produktu WHITETIME i jego firmy takie jak Estinity Wiesława Kaszubska, Biocare, MPM Entertainment LLC, Whitetime Proffesional Distribution LLC ( WPD LLC ), Hamilton Group Limited ( HG Limited ), Beauty Invest i szereg innych niech skontaktuje się z Prokuraturą Rejonową Warszawa Mokotów, która prowadzi wielowątkową sprawę przeciwko Piotrkowi Kaszubskiemu. Zgłaszajcie się bezpośrednio do prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@w arszawa.po.gov.pl Niech zgłaszają się zarówno pracownicy jak i oszukani klienci, wspólnicy, inwestorzy. Pracownicy dodatkowo niech zgłaszają te firmę do US i ZUS oraz do Inspekcji pracy. Oszukani klienci niech wysyłają dodatkowo zawiadomienia do Sanepidu i UOKiK Produkty sprzedawane przez Piotra Kaszubskiego to: Liposuction, whitetime, vitalash, VITA SLIM, beverly smile, thermasin, liverine detox, hialuro-ultra, błonnik beta, varico vain, VENOSIN, LIPOCARE, ProKardin, Hair ultra i szereg innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie wiem czyje to jest- grunt, że działa i jest tanie. Polecam każdemu a wszystkich pieniaczy i hejterów pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuścik, przestań sobie nabijać wpisy... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leosia21
nie wiem skąd są te negatywne opinie i to jeszcze od ludzi, którzy nawet nie wypróbowali produktu. moim zadaniem to czysty hejt bo ktoś siedzi w domu i się nudzi. co do venosinu - ja na szczęście nie mam żylaków, ale moja mama to stosuje, już drugie opakowanie więc musi być skuteczne bo by przecież nie zamawiała drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek szuka opinie w necie a tu najwięcej krzyczą ci co nie mają pojęcia o produkcie. Jak ktoś nie stosował to niech nie pisze. JA na złość wszystkim kupię 5 opakowań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam i stosuje już kilka dni . Działa nogi mniej bolą i już po kilku dniach są ładniejsze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam zadnego piotra k i jakoś mnie to nie interesuje. Produkt jest zagraniczny i polesany nawet w niemczech. Kupiłem babci stosuje i jest zadowolona ze wnuczek tak o nią dba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSKAZÓWKI dla osób oszukanych przez Piotra K. 1. W przypadku dokonania płatności jako przedpłaty za pośrednictwem PayPal lub Transferuj.pl (kanały płatności dostępne w sklepach internetowych Piotra K.) i nie otrzymania przesyłki lub innych nieprawidłowości należy wysłać e-maila do powyższych pośredników płatności, którzy po otrzymaniu takiego zgłoszenia są zobowiązani zablokować środki zgromadzone na koncie firm Piotra K. na rzecz ewentualnych przyszłych roszczeń pokrzywdzonych. W praktyce najlepsza metoda na otrzymanie przesyłki, bo już nie raz się zdarzało, że z powodu zgłoszeń 2 klientów Piotr K. nie mógł podjąć środków od pośrednika płatności co zmuszało go do nadania paczki. 2. Warto także wysyłać e-mailowe skargi do firmy kurierskiej SIÓDEMKA, która obsługuje wysyłkę przsyłek od Piotra K. 3. W przypadku zamówienia produktu u konsultanta i późniejszych problemow warto żebyście nagrywali swoje rozmowy z konsultantami na call center, którzy mają przyzwolenie na mówienie wszystkiego klientom i nawet na podszywanie się za lekarzy. Takie nagrania to cenny dowód w sprawie karnej i są legalne – nie musicie informować konsultanta-oszusta, że go nagrywacie, ponieważ takie nagrania stanowią dla was i policji potwierdzenie ustaleń jakie zostały dokonane w toku takiej rozmowy. 4. Dołączyć do grona osób oszukanych przez Piotra K. w sprawie prowadzonej przez prokuratora Agatę Kucharską w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Mokotów, e-mail: prokuratura.mokotow@warszawa.po.gov.pl Pamiętajcie, że przestępstwo oszustwa jest ścigane z urzędu, nawet jeśli Piotr K. naprawi szkodę po waszych bojach z nim i tak macie prawo żądać ukarania go bo to nie zmienia faktu, że przestępstwo już zostało dokonane, dotyczy to także osób które otrzymały pismo windykacyjne, a wpłaty nie dokonały. 5. Piszcie komentarze ostrzegające przyszłych klientów w internecie co może uchroni następnych przez wyłudzeniem 6. Skueczną metodą jest także bezpośrednia wizyta przy ul. Podbipięty 27/1 w Warszawie z żądaniem zwrotu pieniędzy. W razie braku porozumienia należy zadzwonić na policje celem spisania protokołu ze zdarzenia. W praktyce bardzo skuteczna metoda, Piotr Kaszubski od razu zwraca pieniądze. 7. Wysyłajcie zawiadomienia do inspekcji Sanitarnej lub farmaceutycznej, UOKiK i Rzecznika Praw konsumentów. Produkty sprzedawane przez Kaszubskiego są niezarejestrowane i nie przebadane, a dołączone certyfikaty są fałszywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli już wiem, że nie kupię :) W przyrodzie tak nie ma, że wszyscy mają 100% zadowolenia ;) A ten komentarz "zrobię na złość i kupię 4 opakowania" rozwala - chyba zrobię na złość rozsądkowi i własnej kieszeni... Jak już masz pieniądze w błoto wywalać, to lepiej wydaj je na jakiś dobry cel; dzieci, zwierzęta, ekologię, cokolwiek będzie lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam, korzystalam kupilam bo promowali w telewizji i jestem bardzo zadowolona bo zylaki moze jeszcze nei zniknely w 100 % ale 75 % na pewno :) Tani produkt i najlepsze sa te rajstopy przeciwzylakowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie uwaga przecież to oszustwo! Gdyby taki lek był, to nie wykonywano by zabiegów chirurgicznych! Nie dajcie się nabrać! Kiedyś na tvp2 był reportaż na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szlak mnie trafia na te reklamy i ludzi którzy w to wierzą,od razu wsadził bym do pierdla może by się czegoś nauczyli.Nie wierzcie dewiantom!!!Gdyby to było takie proste nie było by ludzi z problemami i chorych,bo reklamy leczą-wystarczy kupić dany produkt i problem z głowy-życzę powodzenia i niech wam kasy starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szajs,oszustwo,placebo,jak chcesz komuś nabić kabzę to proszę bardzo ale zastanów się dwa razy czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro to oszustwo to jak to możliwe że nawet dziś widziałem reklamę tego produktu w tv?Na prawdę nic to nie pomaga?testował ktoś w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, reklama owego produktu w telewizji to tylko kolejne oszustwo Kaszubskiego. W aptekach jest lek o tej samej nazwie i to o wiele tanszy, zapytajcie farmaceute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zwykłe oszustwo .Wystarczy zapytać chirurga .Sam jestem po operacji żylaków.Dziwie się ,że Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów się tym nie zajmie i da kare pare milionów złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok! ten oszust sprzedawał preparaty na odchudzanie ! Oczywiście do bani...Teraz dalej działa. .niech poda skład tego lęku ! Ma kasę na reklamy telewizyjne czyli naiwnych nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×