Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ka

Vichy czy Dermika?

Polecane posty

Gość Ka

Hej :) Mam 25 lat i widoczne zmarszczki mimiczne w okolicy ust, z którymi chciałabym powalczyć.Nie muszą zniknąć zupełnie,tylko żeby choć trochę mniej było je widać;) Zamierzam zainwestowac w Vichy Myokine lub Dermika Extremale. Warto? Pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba tylko potoks pomoze bo zmarszczki mimiczne sa naturalnym przejawem MIMIKI. 25 lat i krem dla 40 latki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do spoko
dobre. chyba o botox ci chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooow
Serio? Dermika lepsza od Myokine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
do justa mylisz sie piszac ze krem dobiera sie do rodzaju skory a nie do wieku i jedno i drugie jest wazne przy wyboze kremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Dermikę Prevente. Jestem bardzo zadowolona. To kosmetyk właśnie dla młodych kobiet, wejdź na ich stronę i poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM, POLECIŁABYM CI VICHY, ALE SERIĘ RETI C . MYOOKINE RÓWNIEŻ MIAŁAM, BEZ REWELACJI. DERMIKA JEST KIEPSKA A CENOWO ZBLIŻONA DO VICHY.MÓJ DERMATOLOG MÓWIŁ, ŻE NIEZŁE SA KREMY OLEY, ZAMIERZAM DOPIERO KUPIĆ. ZA TO ZUPEŁNIE ODRADZAM JABUSHE- MAM TERAZ POD OCZY, REZULTATÓW BRAK, JEDNIE MNIEJ W KIESZENI( KOSZTOWAŁ 84ZŁ) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołzaxxx
A na mnie Myokine działa. To pewnie zależy od rodzaju skóry. Za to Dermikę również odradzam. Próbowałam, ale bez rezulatów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorypeck66
dokladnie, moja zona bardzo sobie chwali dermike, szkoda tylko, ze maja tak malo rzeczy dla facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurwinka
Nie da się usunąć zmarszczek mimicznych. Ale wam ciemnotę wciskają i to największe firmy komstyczne. tragedia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martkaaaa234567
Dodam jescze że sa dwa kremy extremale i extremale express, ten tańszy i ja włąśnie miałam express czyli ten w różowym op. kremy olay to porazka, ale jak na supermarket dobre........dermatolodzy czesto polecająte firmy z którymi wspołpracują, moj polecał la roche posay, miał od nich ulotki i informacje. Ale przyznam że te kremy sa dobre. Napewno dobry ejst hydraphase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aredhel
Osobiście uwazam,ze vichy jest troche przereklamowanyJest wiele innych bardzo dobrych kosmetykow,warto poszukac w aptekach nie w zwyklych sklepach.polecam la roche possay i nuxe-naprawde warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam AA
oceanik zrobiłteraz fajną serię Nutri Ujędrnianie , Tio seria +35, ale ja 32 latka potrzebowąłam czegoś dobrego na noc. Jest cudowny, cera świeża i gładka, wczoraj własnie dokupiłam tonik i kupie krem na dzień jka się skończy mi ten co mam - olay total effect - nie jest zły, ale nie jakaś rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się mają kwasy do
zmarszczek? http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha_5.php Z tego, co tu napisano, skórę trzeba dodatkow nawilżać no i mam wątpliwości czy zimowo-kaloryferowy okres to dobry czas na złuszczanie skóry i tak narażonej na mróz i suche powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie ZA wczesnie
Ja uzywam kwasy, teraz od tygodnia wlasnie tego Avene, a wczesniej innych kremow, buzki nawilzac nie musze, bo nie jest ani troche przesuszona (mam wtej chwili cere normalna, choc nie zawsze tak bylo), wiec nie chce jej dodatkowo obciazac. Ja osobiscie polecam kwasy, bo naprawde wplywaja bardzo pozytywnie na cere, szczegolnie teraz (przeciez nie ma takich mrozow! O problemie z kwasami i mrozami mozemy mowiec przy temp poniezej -12 st C!) Jeszcze pol roku temu mialam przebarwnia, bardzo niejednolite zabarwienie skory, plamy, rozszerzone pory i takie inne...wiec fluid byl moja podstawa zycia. Odkad uzywam kwasow (2,5 miesiaca) cera tak sie poprawila, ze fluid poszedl dawno w odstawke, zmarszczki mimiczne, ktore mialam w okol ust od smiechu bardzo sie splycily, buzka jest jednolita i naprawde nie do poznania. Teraz uzywam tylko pudru sypkiego i koniec mojego makijazu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minimanka76197
Dermika zawsze stara się stosować skuteczne i nowoczesne rozwiązania w produkcji sowich kosmetyków http://www.makijaz.net.pl/dermika Czasami niektóre produkty ma tańsze niż Vichy i lepsze ale jak kto woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wolę Dermikę. Jest moim zdaniem dużo lepsza, zwłaszcza w kwestii zwalczania zmarszczek. No i ma kilka linii przewzmarszczkowych 30+, więc nie trzeba kupować kremu dla skóry dużo starszej, niż swoja własna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kremy to reklamowane g tak naprawdę działa jedynie retinol (uwaga na słońce) oraz stabilna wit c w postaci serum, ewentualnie kwasy by skórę wygładzać i usuwać przebarwienia skórę należy odżywiać od wewnątrz jedząc wartościowe posiłki: owoce, warzywa, białko, ryby, zdrowe tłuszcze, nasiona, orzechy i pić wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin1
Ja używam Dermiki aquaoptima pod oczy. Bardzo dobrze nawilża, a dobre nawilżenie chroni przed powstawaniem zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaCS
Ja też wolę Dermikę. Ma tyle fajnych serii, że każdy dla każdego rodzaju skóry spokojnie dobierze sobie odpowiedni kosmetyk. Ja dla mojej suchej skóry mam teraz serie Calligraphy, jestem z niej bardzo zadowolona. Odżywia i regeneruje nadając skórze zdrowy i młodszy wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka000
Ja tez lubię Dermikę. Mój najnowszy zakup to olejek do twarzy, szyi i dekoltu Skin Calligraphy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna cholera, drogi badziew. Jest dużo tańszych a znacznie lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dermika. Kremy dobrze się wyłaniają i są przyjemne w użytkowaniu. Kupiony ostatnio przeze mnie krem wichy nuit bardzo zawiódł moje oczekiwania. Mimo zapewnień sprzedawcy i reklamy krem nie wchłania się pozostając na skórze i po pewnym czasie wałkuje się. Nigdzie nie znalazłam informacji, że tak ma być i pozostaje w przekonaniu, że źle wyszłam pieniądze, a krem wtarłam w poduszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafagość
Też tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×