Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AgnieszkaR80

Vigor Up jakie macie opinie

Polecane posty

Szukam jakiegoś dobrego suplementu diety na zwiększenie energii oraz wzmocnienie organizmu. Macie może jakieś opinie o tych tabletkach Vigor Up. Skład mają dość dobry, ale czy w praktyce działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam opinię, że to jest jakieś straszne badziewie. Dobre rzeczy nie wymagają takiej żałosnej reklamy spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej juz bodymax lub tańszy maxivit, bardzo dobre witaminy, rowniez dodajace energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie super, działają od razu i dodają energii, nie spotkałam się z takim efektem przy łykaniu innych witamin. Biorę Vigor up zawsze w połowie dnia, kiedy ogarnia mnie senność, zdecydowanie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście kupiłem wczoraj vigor up w postaci tabletek musujących i jestem naprawdę pod wrażeniem brałem bodymaksy i inne suplementy ale ten naprawdę daje kopa warto wydać te pieniądze bo w przeciwieństwie do reszty tutaj efekty czujesz natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się wydaje, że warto jest wypróbować ten preparat. ja swego czasu, szczególnie przed sesją, przyjmowałam sam żeń szeń, ale patrząc na skład vigor up http://mojaptekarz.pl/189171/vigor-up.htm myślę, że może dać kopa. przy kolejnej zarwanej przez naukę nocy wypróbuję. jeśli sprawdzi się i doda mi energii, to będę używać, bo w tym preparacie jest również dość bogaty kompleks witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoja1307
Polecam, ja efekt widzę już po pierwszej tabletce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogarnijcie sie ludzie
Jeśli komuś pomaga to świetnie, a jeśli nie to trudno, to poszukajcie sobie czegoś innego, naprawdę smutno się robi czasami gdy się czyta jak ludzie od razu sięgają po najsilniejsze słowa, zamiast zwyczajnie napisać, że coś nie działa. A poza tym ogarnijcie się ludzie, jak coś wam nie pomaga to nikt was nie zmusza żeby to stosować, a jeśli komuś pomaga to tym lepiej dla niego, nie widzę tu powodu by się wdawać w kłótnię. A jeśli ktoś faktycznie jest opłaconym "spamerem" to tylko i wyłącznie jego problem. Nie wiem, może jestem jakiś dziwny ale jak mam z czymś problem to idę do lekarza i pytam go o opinie bo ja się na tym wszystkim nie znam, i radzę to zrobić w pierwszej kolejności jeśli macie problem ze zmęczeniem bo to nie musi być przez brak witamin, a kasy szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejne kończe już opakowanie żadnych efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałem że jedna osoba zaczęła się kłucić z mężem po zażywaniu tego preparatu, chyba zacznę go zażywać jak się pokłuce z żona to później ostre pieprzonko na zgodę bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre witaminy! Ja zauważyłem efekt po dwóch tabletkach jestem pełen energii i ogólnie lepiej się czuję polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
zgodzę się z kolezanką, troche bardziej nerwowy po wigorze ale to normalne po guaranie, jak wiadomo dziala na uklad nerwowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna Pani wspomniała o rozdraznieniu- ja mam takie efekty po długim czasie picia kawy, czyli w sumie przedawkowaniu kofeiny, której dawkę z czasem się zwieksza przez niedosyt. Radzie spróbować odstawić inne produkty zawierajace kofeine i zrobić dwutygodniowa przerwe- mnie pomaga taki krotki detoks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, efekt równie szkodliwy jak po tych pobudzających napojach w puszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goffgfgfgfgść
Ludzie wy mózgu nie macie czy co? Guarna, yerba mate itp. zawierają kofeinę to jest jedno i to samo =_= kofeina nie jest kardiotoksyczna ona nie zwiększa szans zawału ani wylewu to nie metamfetamina. Zacznijcie używać mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie rewelacja. Lykam rano i wracając z pracy nie padam na kanape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma bardzo silne działanie, po dwóch dniach myślałam, ze zejdę z tego świata. Zdecydowanie nie polecam. Za to magnez i zielona herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturW
biore wigor up juz cały rok.Efekt.. zero chorób.przez cały rok zadna grypa,żadne przeziebienie mnie nie złapało...nic.. a co do dawania kopa... owszem bo ma w składze kofeine czyli tak jak kawa pobudza nas....Jestem zadowolony z tego kompleku witaminowego i nadal bede go brał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna tabletka dziennie nic nie daje . Ja biorę 10 tabletek dziennie taka lekka stymulacja ale czy warto drogo to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczyna działać juz w przełyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie działa jest ok już po pierwszej tabletce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owr
mi bardzo pomogl wczesniej bralam inny suplement i nie bylo zadnych rezultatow... mialam cos takiego jak chroniczne przemeczenie organizmu... praca na 3 zmiany w sytemie 4 brygadowym... po pracy po odespaniu nocki wstawalam strasznie zmeczona nie moglam normalnie funkcjonowac do tego brak koncentracji i slaba pamiec... u mnie stopniowo zaczal dzialac po 2 tyg zaczelam widziec duza roznice... nie jestem zmeczona szybciej wykonuje wszystkie czynnosci lepsza koncentracja po nockach odespie 4 godziny i nie wstaje zmeczona zuzylam cale opakowanie zrobie krutka przerwe i dalej bede uzywac... nie mam czegos takiego jak pobudliwosc czy ponad energie... po prostu organizm mi odzyl:) widze roznice jaka jest teraz...ale tez kady ma inny organim i pewnie tez inaczej dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma kopa- świetne witaminki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biore czasem zamienjie vigor up i vigor essential i nawet po nieprzespanej nocy czuje sie kopa i energie... skora na twarzy jest zarozowiona i promienna gdzie zawsze bylam blada nawet biorac samo żelazo... az chce sie dzialac bez stresu:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaaasa

sama nie brałam ale mój ojciec przez kilka miesięcy geriamoc brał, to mu lekarz polecił na wzmocnienie pamięci i ogolnie wyrównanie jakiś niedoborów witamin, a na pewno miał ich sporo bo nigdy jakoś specjalmnie się dietą ani zdrowiej nie przejmował do czasu aż kiepsko się zaczął czuć to wtedy w końcu coś zaczłą robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×