Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcella88

Vitalash odzywka do rzes Wasze opinie

Polecane posty

Gość Marcella88

Witam, Chciałam zapytać co sądzicie o produkcie to rewitalizacji rzęs Vitalash? Ostatnio wszędzie widzę reklamy na onecie, wp , i chcialam zapytac czy jest ktos kto korzystal? Jak efekty? Przyznam szczerze ze powaznie rozwazam nad zakupem ale wole poznac opinie. Drogie Panie, dajcie znac :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże kasy idzie w marketing ewidentnie że nagle gwiazdki postują na fanpageach że ziała, blogerki robią recenzje. Ja nie korzystałam i sie nie wypowiem, ale jedno co jest pewne, jest o nich glosno i duzo ludzi mowi, więc jesli produkt dziala tak jak ich marketing to kupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam dwa miesiace temu, teraz troche nie mam czasu korzystac i wylecialo mi to z glowy, ale przyznaje ze jak stosowalam to rzeczywisice te rzesy byly takie geste i silne. Po 1,5 miesiacach stosowania tego produktu jest jeszcze bardzo duzo wiec starcza na długo. Bedziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile można wałkować jeden temat dziewczyny, posrało Was? Ile już tematów o tym produkcie ? Wszystkie robicie im darmową reklamę, nikt Wam nie płaci. Zamiast cieszyć się że uchodźcy Izraelscy mają nowy dom, mogą spokojnie życie budować to cieszycie sie że Wam rzesy rosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna gdzieś taniej kupić na allegro czy w jakims sklepie niż cena jaką producent oferuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekty fajne, naturalne ale rzeczywisice widoczne. Ja sie balam ze bedzie za mocne i beda jakies podraznienia ale nic takiego. Nie stosuje juz 3 miesiace i nadal mam takie gest rzesy, chociaz juz nie takie długie jak byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam, od siebie i tyle w temacie. Ide spac dziewczyny <3 love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo luddzi mowi o tym specyfiku, musze wyprobowac :) Rzeczywiscie lepszy niz revitalash?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkt rzeczywiscie skuteczny, lepszy niz ten Revitalash, bo jest go wiecej, tanszy i ładniejsze wykonanie. bierz smialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska22
Polecam, będziesz zadowolona, chociaz cena nie do konca taka dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA, ja kupiłam od tej firmy dwa pudełka i rzeczywiscie przyszły z tego co pamietam nastepnego dnia, kurier, wszystko milo, potwierdzaja zamowienia. Produkt świetnie wykonany, ALE.. moja przesyłka była dosłownie zgnieciona, jakby czołg po niej przejechał. Jak cos to byla firma kurierska siódemka. Odnosnie efektów, bardzo wioczne, zero uczulen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczczka
Dziewczynym idzcie spac bo za bardzo sie podniecacie kosmetykiem jakich tysiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam, przyznajmniej wyglada sie naturalnie i zrowo a nie niszczy rzesy pod doczepkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam i efekty mega widoczne. Szkoda tylko że te wszystkie zachodnie marki wchodza do polski i hajs zarabiaja w polsce ale podatki placa za granicą. Dlaczego polacy nie mogą stworzyc wlasnej odzwyki tylko wszystko z niemiec, stanow czy wielkiej brytanii? Ale ten vitalash angielski bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskiej? Przecież ta "firma" jest zarejestrowana na jakichś Kajmanach albo w podobnym raju podatkowym (bo oszust musi zabezpieczać dvpę...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie dzisiaj doszlo opakowanie :) Mega progesjonalne wykonanie, nie mogę się doczekać efektów. Co do firmy, to wszystko na opakowaniu jest, kod kreskowy, i polska firma :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam mega, ja stosuje jakies 2 miesiace efekty super po Vitalashu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość54545
Firma nieznana,telefon nieodpowiada,kontakt zerowy.po wpisaniu danych na stronie d razu bez sprawdzenia zatwierdza zamówienie i macie lipe.artykuły i opinie na temat odżywki wymyśla i pisze sprzedawca.nie dajcie się oszukać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie korzystałam...więc się wypowiem :D Uważam, że na pewno mozna znależć tańszy odpowiednik :) Ostatnio robiąc zakupy spozywcze w biedronce, chwyciłam odżywkę do rzęs L`Biotica. Akurat była na promocji, to wzięłam :P Nie oczekiwałam jakichś spektakularnych efektów, ale po tygodniu zaczęło się coś dziać, wydaje mi się że rzęsy są minimalnie dłuższe, i jakoś tak lepiej się układają, sa takie jakby sprężyste. Także, po co wywalać kupę kasy :) A w wolnej chwili zapraszam na mojego bloga http://beautyfactory90.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde też dałam się oszukać pierwszy raz w życiu i nie chodzi o te 100 zł tylko o moja naiwność. Mam nadzieje, że ktoś się im dobierze do d*** bo ja na pewno tak tego nie zostawię. Czekam jeszcze 2 dni na przesyłkę!!! A te pierwsze posty po 1 godzinie w nocy co 2 minuty haha sam sobie pisze idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1414
OSZUŚCI!!!! Przestrzegam wszystkich nie kupujcie, straciłam 100 zł , przesyłka miała być za 2 dni, jednak ani widu ani słychu. Oczywiście również nie ma takiego nr. jaki podają do zamówienia. UWAŻAJCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na otrzymałam przesyłkę dzisiaj. Wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KArolina_kosmetyczka
ja koszystałam, nie używam maskaru już bo jest to zbędny element!!!! POLECAM KAŻDEMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie skończyłam kurację!! Efekty są rewelacyjne!!! POlacam Wam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciastworcia
Ja nie miałam probelmu z kurierem, wszystko przyszlo zgodnie z założeniami. DOstałam wczoraj i wlasnie zaczynam powiekszanie rzes!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem tych negatywnych komentazy. Forma jest zarejestrowana w Polsce, bo wiem na pewno bo to polski produkt!! Ja kupilam ją tydzień temu i faktycznie efekty widze juz. mAŁE BO MAŁE, ALE to tylko tydzien. :))) POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaak, kvrvva. 10 sekund w google, i już wiemy, że to kolejne oszustwo Kaszubskiego, takie samo jak Hialuro Ultra, Lipoxine, Błonnik beta i z 10 innych kantów: 000 wyborcza.biz/biznes/1 ,100896,15706393,Fikcyjni_lekarze__kradzione_zdjecia___u waga_na_biznesy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja opinia? Powiem, że jestem bardzo zadowolona. Na prawdę warto zainwestować w dobre produkty, ktore zamiast podrażniać i nie dawać efektów, pomagają !! Warto dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianuti
Wszystkie moje koleżanki plotkowały o Vitalashu – polskim produkcie który pomaga w naturalnej i bezpiecznej rewitalizaji rzęs. Postanowiłam spróbowac i rzeczywiście się nie zawiodłam. Efekty widziałam dosłownie po kilku dniach w postaci młodych rzęs które wyrastały. Po 2 tygodnia efekt był naprawde widoczny. To co warto zauważyć, ze mimo iż rezultaty są spektakularne ale przede wszystkim naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga_dagmara
JO witalash dowiedzialam sie z onet.pl, pomyslalam skoro taki portal reklamuje Vitlash, to pewnie jest dobry. No i mialam dobre przeczucia. Stosowalam wiele innych odzywke, le zadna nie dawala takich efektow jak Vitalash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×