Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aga35

Vitapil

Polecane posty

Gość aga35

Witam,mi garsciami włosy wychodziły i było ich wszędzie pełno!Zaczełam stosować vitapil 60 tabl.zostało mi ich ok.10 szt.W pierwszym tygodniu stosowania przestały wypadać!!!!a po ok 3 tygodniach pojawiły się nowe włoski które mają już 3 cm.:) jestem zadowolona z Vitapilu dodam tylko że mam blond włoski i dziennie je myje suszę i prostuje:) i moja rada dla niepewnych dopuki same niespróbujecie to sie nie przekonacie a sugerowac się negatywnymi opiniami według mnie to głupota.jeszcze jedno najlepiej żeby tabl.stosowac 3 miesiące.Efekt murowany.Polecam:) Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita anita
sprobuje wiec i ja.co mi szkodzi..a nie uzywałas ampułek Dercos Vichy?zamierzam kupic ale nie wiem czy sapo nich efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga35
najlepiej jak będziesz brała tylko vitapil-wtedy się przekonasz sama jak silnie pobudzaja porost włosków.ja użuwam tylko szmponu i odżywki oraz jedwabiu BIOSILK I to wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaJK8
ampułek Dercos Vichy nie próbowałam, ale co do vitapilu faktycznie jest skuteczny. Co do łykania - ja go biorę do obiadu lub do największego posiłku w ciągu dnia. Gdzieś czytała, że tak powinno się brać witaminy bo najlepiej działają. Na wypadanie włosów polecam jeszcze płukanki ze skrzypu (można go kupić w aptece) tylko troszkę przyciemnia włosy, ale również je wzmacnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasskak
płukanka ze skrzypu jest super!!!, ale koniecznie z dodatkiem przegotowanej wody - włosy są po niej miękkie, mają ładny połysk, mniej się przetłuszczają. Vitapil brałam jakiś czas temu jak miałam problem z wypadaniem, rzeczywiście bardzo mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka;;
A czy po tym witapilu swędziała was trochę skóra głowy, bo ja tak mam. Włosy rosną dobrze, pojawiały się nowe, zdecydowanie mniej wypadają, ale tak z ciekawości, czy was również troszkę swędzi skóra głowy? czy mi się tak tylko wydaje. To nie jest jakieś uciążliwe czy coś w tym rodzaju, tylko zastanawiam się, czy to świadczy o tym, że włosy zaczynają rosnąć itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynnaC
Hanka, a nie wydaje Ci się? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga35
po vitapilu swędzi skóra na główie,to znak że tabletki działają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanieeee
a mnie skóra głowy nie swędzi, ale włosów mniej wypada. Czy to znaczy, że u mnie słabiej działa niż u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanieeee
a mnie skóra głowy nie swędzi, ale włosów mniej wypada. Czy to znaczy, że u mnie słabiej działa niż u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbnnnz
Nie wiem skąd wam bierze to swędzenie, ja tak nie mam, a stosuję go od 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollitkaaa
w merc special tak zmienili skład, że w ogóle na mnie ten obecny nie działa. Szkoda forsy i włosów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktorynkaa
Swędzenie skóry może oznaczać, że preparat działa, przy czym to może być sprawa indywidualna. Ja czułam malutkie swędzenie przez pierwsze dni jak go brałam, potem już to przeszło, a biorę vitapil praktycznie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysssa
a mi tak naprawdę zaczął pomagać dopiero pod koniec opakowania. nie napiszę, że to cud, ale podziała na moje wypadanie, gdy merz special i belissa zawiodły, więc ma od mnie duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 968u
ja też na belissie się zawiodłam, a vitapil dopiero kupiłam, ale na pierwszy ogień wydaje się lepszy. Przy czy wzięłam dopiero 7 tabletek więc za dużo nie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....b
bo to nic nie działa od razu, trzeba chwilę poczekać, czytałam, że do włosów i paznokci składniki odżywcze dochodzą na końcu, więc jak masz duże braki minerałowe to i chwilę to musi potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_pinka
Wziełam dopiero 10 tabletek a już swedzi mnie skóra głowy co jest chyba znakiem, ze dziala nie? Teraz pozostalo tylko czekac na inne efekty niz swedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marii i selena
Ja właśnie zamówiłam tabletki, ponieważ strasznie wypadają mi włosy po ciąży, wszędzie ich pełno, a najgorzej jest podczas mycia i suszenia lecą jak przy strzyżeniu ;P. Napiszę więcej jak zaczną działać ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy wreszcie zrozumiecie że przyczyn wypadania włosów może być wiele ? jeśli są kłopoty z hormonami tarczycy lub płciowymi to żadne tabletki nie pomogą po ciąży włosy wypadają bo spada poziom hormonów i Vitapil nie pomoże Vitapil pomoże gdy ktoś ma niedobory witamin ale gdy jest anemia to trzeba uzupełniać żelazo, wit C i kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vitapil zawiera proteiny sojowe czyli soje więc jak najbardziej pomorze przy spadku estrogenów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam te tabletki i po 2 tyg już widziałam efekty.Włosy błyskawicznie przestały wypadać.Soja głownie tak działa,ponieważ zawiera fito estrogeny a dzięki nim każdy powinien wiedzieć ze włosy rosną jak na drożdżach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wziąć pod uwagę również to że nie można soi brać przez długi czas ponieważ źle wpływa na tarczycę.Po trzech miesiącach łykania vitpil należy robić przerwę na miesiąc lub dwa.Potem z mojego doświadczenia wiem, że należy z powrotem pić ten vita pil ,bo w przeciwnym wypadku zaczną wypadać włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlin
Mam problemy z włosami i te tabletki poleciła mi koleżanka. Czytałam troche o nich ale chciałam też dowiedzieć się co mysla osoby, które ich używały. Jak szybko pojawily sie u was efekty wzmocnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitapil od 3 miesiecy
Po pierwsze, jeśli znacznie wypadają wam włosy to zróbcie wszelkie możliwe badania, bo często powód wypadania włosów to jakaś choroba, wtedy łykanie vitapilu czy innych specyfików nie pomoże. Ja zaczęłam już 3 opakowanie Vitapilu, biorę go ponad 120 dni - skutków ubocznych żadnych. Jednak odrazu jak zaczęłam brać Vitapil zrobiłam też badania i udałam sie do specjalisty. Wypadanie włosów spowodowane jest niedoczynnością tarczycy i hiperploaktynemią (nie miałam pojęcia że mogę być chora). Dodatkowo oprócz vitapilu od 90 dni biorę leki na tarczycę i hiperploaktynemię. Przez pierwsze 2 miesiace (odkąd zaczęłam brać Vitapil), nie zauważałam żadnej poprawy, minęło już 3 miesiące - wypadanie włosów się zmniejszyło, ale i tak jest jeszcze duże (dodam że 3 miesiące temu codzien wypadało mi ok 200włosów, teraz ok 80) Jednak na głowie mam pełno krótkich antenek, przynajmniej mam pewność że nie jest to łysienie androgenowe, a spowodowane moimi chorobami. Wkrótce mam wizyte kontrolną u endokrynologa, sprawdzę czy moje wyniki się poprawiają i dopytam co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też kupiłam te tabletki z polecenia koleżanki. Brała je jakiś czas temu. Ja stosuję je już prawie 2 miesiące. To, co zauważyłam na pierwszy rzut oka, to pojawiające się "baby hair". A to już duży plus, ponieważ włosy rosną mi bardzo wolno. Zawsze borykałam się też z wypadaniem włosów, a po tych dwóch miesiącach stosowania zauważyłam już, że po czesaniu na szczotce zostaje ich coraz mniej. Póki co same plusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kobietki ja łykam vitapil od 2 miesiecy włosy wypadały mi garsciami a teraz praktycznie wogole nie wypadaja włosy są piekne błyszczace i szybiej rosna polcam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka663
Nie wiem dziewczyny co pomaga na wypadanie włosów kobietom bo mam gęste włosy,ale niestety mój narzeczony nie ma tak i tu właśnie zaczął się problem. Nie przyznawał mi się,że ma z tym problem ale ja wieczorami widziałam jak przegląda się w lustrze i zaczęłam szperać w internecie i znalazłam fajną stronkę. I zakupiłam Profolan http://wypadniewlosow.mileji.pl zapakowałam ładnie bo zakupiłam 2 szt a jedną dostałam gratis i dałam swojemu narzeczonemu.Był miło zaskoczony,że nie musiał mi mówić nic a sama się domyśliłam.Zaczął stosować a na efekty nie było trzeba czekać długo bo już po miesiącu kolor włosów nabierał kolorów właściwego włosia a i gęstość z dnia na dzień była widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania55
Mi także pomógł Vitapil .Włosy przestały wypadać i zrobiły się grubsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×