Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dagmarrra

VitaSlim Proactive HIT NA ODCHUDZANIE Prawda czy fałsz ?

Polecane posty

Gość Dagmarrra

Witam Mam pytanie do wszystkich forumowiczów. Oglądałem w telewizji reklamę preparatu VitaSlim. Produkt nazwany został "odchudzanie roku 2015" . Zastanawiam się czy jest on na prawdę tak skuteczny jak mówią w TV ( a także w gazetach i internecie) . Proszę o opinie tych co są już po lub w trakcie kuracji. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 376Kacper
Mi jak najbardziej pomógł. Schudłem 29 kg w 3 miesiące. Jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz Sanitariusz
Polecam kuracje odchudzające Vita SLim mi tam pomogło jak ktos sie obrzera i stosuje tabletki to nic dziwnego ze nad jest gruby ludzie same piguły wam nie pomoga trzeba sie powstrzymawac od nadmiernego jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy Użytkownicy, Firma która wysyła tabletki Hialuro Ultra, VitaSlim, Lipoxine i Delipox i inne produkty reklamowane w internecie jako nowość w dziedzinie odchudzania to proceder oszukańczy na dużą skalę !!! Firma o nazwie Hamiltons Group Limited (Nie istniejąca w Polskich rejestrach) wysyła tabletki rzekomą nowość na rynku za pomocą przesyłki kurierskiej np. Siódemka, Adres nadawcy jest nieistniejący np. Dominikańśka 99 w Warszawie, takiego adresu nie ma !!! Kupując w internecie klient ma prawo zgodnie z ustawą zwrócić niechciany towar w ciągu 10 dni. Odsyłając na podany na liście przewozowym adres jesteście narażeni na otrzymanie zwrotu niedostarczonej paczki do adresata (Hamiltons Group Limited) oraz dodatkową opłatę. Natomiast dzwoniąc do firmy na podany w reklamie nr telefonu jesteście narażeni na koszt związane z wysoką taryfą telefoniczną na numer 0 703…..itd., także chcąc zwrócić towar zapłacicie za niego podwójnie. Na infolinii Pani informuje Was że producent to Szwajcarska Firma, a w efekcie dostajecie jakiś produkt pochodzenia np. afrykańskiego lub chińskiego nieidentyfikowalnego producenta….Proponuję złożyć zbiorowy pozew do prokuratury na działanie tych oszustów. Oszukanych zachęcam do złożenia wspólnego wniosku do prokuratury proszę pisać na e-mail: oszukania@go2.pl To obrzydliwe, że jakieś gnoje żerują na cierpieniu ludzi, którzy robią wszystko by zmienić swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero stosuję 2 tydzień i straciłam na wadze ok 3kg narazie jestem dobrej myśli, poleciła mi znajoma po 2 miesiacach ubyło jej 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula23
14 kg w miesiąc, trzymałam dietę i pomogło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza Grom
Ja zareagowałam na Vitaslim rewelacyjnie, po 1,5 mieszęcznej kuracji schudłam 12 kg. Polecam ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!! dzisiaj otrzymałam przesyłkę z tabletkami więc nie wypowiem się o ich działaniu, ale odkryłam pewne oszustwo. Ponieważ nie otrzymałam z tabletkami tej książeczki i błonnika, więc zadzwoniłam na numer pod którym się zamawia owe tabletki w celu wyjaśnienia sytuacji, i tam pani powiedziała mi, że w tej sprawie należy dzwonić do działu reklamacji i podała numer. Tak więc zadzwoniłam pod wskazany numer i pierwsza informacja jaką usłyszałam brzmiała następująco: minuta połączenia kosztuje 7 zł..., dalej nie wiem bo się natychmiast rozłączyłam. Oczywiście adresu mailowego nie ma jest tylko telefon. Dlatego w nosie mam ten błonnik, które kupię w aptece bo wyjdzie dużo taniej niż rachunek za telefon. Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziała reklamę i się właśnie zastanawiam nad kupnem, 96 zł kosztują teraz a możecie mi powiedzieć czy to jest miesięczna kuracja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie również oszukano nie dostałam ani błonnika ani certyfikatu ani książki również do nich dzwoniłam to obiecano mi, że nadeślą błonnik, a książkę mam ściągnąć ze strony internetowej. Przy drugim zamówieniu nie otrzymałam tabletek i już nigdy nie zamówię tego towaru a przede wszystkim będę uprzedzać ludzi aby nie kupowali tego towaru bo tak naprawdę nie wiadomo czy to jest to co powinno być jak nie potrafią dotrzymać umowy zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leworęczny
zamówiłam 4 opakowania na 2 miesiące kuracji. Schudłem 18 kg . To na prawdę działa , polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super preparat, rewelacja, polecam wszystkim stosowałam 2 miesiące schudłam 12 kg i bez wielkiego wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudłam 7 kg w miesiąc super łał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich oszukanych przez ten vita slim dołączam się do was moja historia niczym się nie różni od waszej też nie dostałem błonnika oraz pisma gwarancji zwrotu pieniędzy oczywiście dzwoniłem do nich mieli mi dosłać ale do dnia dzisiejszy nie otrzymałem tylko u mnie jest inaczej zamawiając u nich vita slim czułem że raczej będzie to duży kant wszystkie rozmowy telefoniczne od zamówienia do reklamacji nagrywałem na telefon oraz wykonałem film wideo jak kurier firmy siódemka dostarcza mi ową paczkę otwieram przy nim i jak wyżej opisałem ani błonnika nie było i tego pisma na moje powinno to się znaleźć w prasie lub w mediach to kant na wysoką skale to jest moje osobiste odczucie i wrażenie dzwoniłem do nich i powiedziałem o tych materiałach które posiadam jak mi nie dostarczą brakujących materiałów zobaczymy czy się odezwą przestrzegam wszystkich pozostałych nie dajcie się naciągnąć pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper376
Rzewczywiście mi pomogło. Czuje sie dużo lepiej, a waga spadła o 12 kg w 2 miesiące. Polecam wszystkim a przede wszystkim tym ktorzy chcą czuć sie zdrwoiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to bardzo dobre tabletki. przynajmniej nie chce się po nich jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FALSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlolek
vitaslim pomógł mojej żonie schudnąć po ciąży 15 kg. jesteśmy bardzo zadowoleni, podoba mi się nawet bardziej niż przed ślubem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nie testowałam ale jeśli chodzi o preparaty, to u mnie idealnie sprawdził się FitMax Therm L-Carnitine z http://swiatsupli.pl/ , udało mi się dzięki niemu schudnąć 15 kg do wymarzonej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcysia_2
Trochę się bałam zamówić, ale okazało się, że te tabletki są bardzo fajne i po dwóch tygodniach schudłam na razie 4 kilogramy. Także polecam wszystkim komu nie chce się ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę niech nikt tego nie kupuje.Uszkodziło mi wątrobe musiałam mieć przeszczep. Nie polecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także polecam wszystkim komu nie chce się ćwiczyć usmiech.gif x tak tak jesli nawet 30 min dziennie nie chce wam sie d**y na spacer szybkim marszem ruszyc (nie kazdy musi biegac bo to modne) to zryjcie te tabsy idiotki nie zapomnijcie popijac tabsow goroca czekolada i zagryzac chipsami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno wielkie oszustwo! Nie dajcie sie nabrać. Parę dni na rynku a już takie spektakularne efekty i tyle zadowolonych klientek! Co za oszuści!!! A mało brakowało i też bym kupiła.. Piszcie proszę gdzie się da, żeby kobiety przejrzały na oczy. Choć jak znam życie zaraz mój wpis zostanie usunięty. To nic, będę go wklejała codziennie - nienawidzę jak ktos robi ze mnie kretynkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!! Hamiltons Group Limited - oszuści wprowadzający na rynek NIEREJESTROWANE produkty Ja dałam się nabrać na "Jęczmień Młody", który okazał się "sklonowanym", "ukradzionym" produktem "Młody Jęczmień Zielony" firmy Masterpharm z Łodzi. Nie dajcie się oszukać!!! Wszystkie produkty, które sprzedaje HAMILTONS GROUP LIMITED to wielka ŚCIEMA i OSZUSTWO!!! Za całą sprawą kryje się pseudo celebryta Piotr Kaszubski, przeciwko któremu toczą się już sprawy w warszawskiej prokuraturze na Żoliborzu i Mokotowie. Hamiltons Group Limited naciągają ludzi również na inne produkty: Lipoxine, Liposuction, Mitoxine, Hialuro Ultra, Lipocycle, BłonnikPro, Jęczmień Młody. UNIKAJCIE ICH JAK OGNIA!!! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!! TE PREPARATY NIE POMOGĄ WAM!!! W OPAKOWANIACH NIE MA ULOTEK, NIE MA PODANEGO SKŁADU, ŚRODKI TE NIE SĄ NIGDZIE ZAREJESTROWANE, NIKT NIE WIE "CO TO JEST"!!! MOGĄ WAM TYLKO ZASZKODZIĆ!!! STRACICIE PIENIĄDZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby tata
Ktoś kto wierzy w zrzucenie 17 kg w jeden miesiąc jest GŁUPI. Co ciekawe gwarantują to każdemu bez względu na to od jakiej wagi zaczyna odchudzanie, czyli co dziecko które waży np 20 kilo po miesiącu zniknie ? Pozytywne opinie ewidentnie pochodzą od pracowników firmy. Dla mnie jedno wielkie OSZUSTWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA Niech każda osoba która czuje się oszukana przez Piotra Kaszubskiego, który odpowiada za sprzedaż produktu WHITETIME i jego firmy takie jak Estinity Wiesława Kaszubska, Biocare, MPM Entertainment LLC, Whitetime Proffesional Distribution LLC ( WPD LLC ), Hamilton Group Limited ( HG Limited ), Beauty Invest i szereg innych niech skontaktuje się z Prokuraturą Rejonową Warszawa Mokotów, która prowadzi wielowątkową sprawę przeciwko Piotrkowi Kaszubskiemu. Zgłaszajcie się bezpośrednio do prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@w arszawa.po.gov.pl Niech zgłaszają się zarówno pracownicy jak i oszukani klienci, wspólnicy, inwestorzy. Pracownicy dodatkowo niech zgłaszają te firmę do US i ZUS oraz do Inspekcji pracy. Oszukani klienci niech wysyłają dodatkowo zawiadomienia do Sanepidu i UOKiK Produkty sprzedawane przez Piotra Kaszubskiego to: Liposuction, whitetime, vitalash, VITA SLIM, beverly smile, thermasin, liverine detox, hialuro-ultra, błonnik beta, varico vain, LIPOCARE, ProKardin, Hair ultra i szereg innych~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłem 10 kg z vitaslim! fenomen! POZDRAWIAM IZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam 5 kg w 3 dni z VITASILM!! Mieszczę się już w ubrania, które miałam wyrzucić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×