Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość montbalanca

w co sie ubrac na sylwestra

Polecane posty

Gość montbalanca

zastanawiam sie nad czarnymi spodniamai ale co do nich jaka bluzke? a jesli spodniczka lub sukienka? co jest modne jestem niska mam 160cm i waze ledwie 42 kg. wiec nei we wszystkim dobrze wygladam.pomozcie doradzcie co jest modne nie chce wygladac jak wszystkie dziewczyny na imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawannna
Mam ten sam problem ilekroć idę na jakas "masowa" impreze (czyli nie do znajomych tylko np. do dyskoteki czy pubu). Moja uroda jest przeciwna do Twojej - mam 185 cm, waze ok. 67 km i po prostu wszedzie rzucam sie w oczy, bo jestem z reguly duzo wyzsza od pozostalych imprezowiczow. Twoj stroj zalezy od miejsca gdzie idziesz i z kim go spedzasz. Jak z chlopakiem idziecie do znajomych to sugruje jaies fajne spodnie i do tego wystrzalowa bluzke z duzym dekoltem albo odkrytymi plecami lub jakas ciekawa sukienke. Do dyskoteki - jeansy i bluzka w jakims modnym kolorze lub jesli podoba Ci sie styl a'la pani spod latarnii, to bardzo krotka spodniczka i wszystko odslaniajaca bluzeczka najlepiej w bialym kolorze (zeby rzucac sie w oczy w ultrafiolecie). Jesli siedzisz z przyjaciolkami w domu to mozesz byc nawet w koszuli nocnej:) A jesli idziesz na rynek miasta to koniecznie ubierz sie grubo i wygodnie:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowe rady dostalas
Ja proponuje spodnie z materialy czarne np-fajnie gdyby byly krotkie - takie za kolana dokladnie. Do kozaczkow wyglada to super a nawet jak zdejmiesz buty to moze byc okey jak zalozysz ponczoszki - do tego jakis gorsecik z materialu np albo jakas fajna bluzeczka - byle nie za skromna:) moze biala - jesli ciemne spodnie np czarne to bluzka i czarna i jasna bedzie odpowiednia. Do tego luzne wlosy, lekkie fale, mocny makijaz, troche brokatu i bedziesz laska imprezy - gdziekolwiek sie nie bawisz:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×