Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzi

walka z tradzikiem

Polecane posty

Gość marzi

Mam pytanko:czy zincas forte lub przemywanie twarzy "własnym moczem" jest tak skuteczne jak piszecie.Prosze odpowiedzcie jak najszybciej.Juz nie mam sily walczyc z tradziekiem i wagrami.Pomocy!!! ps.bylam u dermatologa ale nic nie pomogly mi przepisane przez niego leki wiec prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaandzia
Ja tez nie mam siły na walke z tradzikiem ;/ Nie jestes sama :D Dzisiaj byłam u dermatologa przepisała mi Aknemicin plus.. ciekwe czy podziała.. juz tyle maści wyprobowalam ;/ łykałam tez tetracykline przez 3 mc i nic !! .. wrr.. teraz zaproponowała mi Diane 35 .. ale nie wiem czy sie na nia zdecydować , tyle sie tu o nij naczytałam.A co do tego moczu to niby skuteczny , kiedys probowałam ale zadnych rezultatów nie widziałam :/. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trądzik to kosmos jesli chodzi o leczenie :/ mialam ten aknemicin w zelu i płynie, davercin, brevoxyl, jakies doustne antybiotyki, benzacne, rozne toniki, zele oczyszczające, witaminki PP i wszystko o kant d**y mozna rozbic :( mi NIC nie pomaga i raz mam kosmos a raz nic ... brak słów na to dziadostwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaandzia
może powinnac iśc zbadac poziom hormonów no i do gienkologa po skierowanie? moze ci poleci Diane 35 tak jak mi..? bo skoro Ci nic nie pomaga to może byc wina hormonów pzdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie trądzik zaczął się dosć wcześnie i trwa \"na razie\" 3-4 lata? (z wyjatkiem pory roku, jaką jest lato - wtedy wbrew ostrzeżeniom dermatologa, ciągle się opalam :) ) przetestowałam też mnóstwo rzeczy. Obecnie jestem na antybiotykach i łykam właśnie cynk w tabletkach (forte). Hm.... efekty - może mi się trochę produkowanie łoju zmniejszyło, ale co do pryszczy to nie weim, może też antybiotyk działa... Aha, ja polecam wizyty u kosmetyczki :) 3 maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
no niestety dziewczyny nalezy uzbroic sie cierpliwosc ja uzywalam 3 m-ce brevoxylu potem 1 misiac duac ale niestety trezba brac cos od srodka i biore liśc oliwny juz 2 miesiace i wicie co mam zero syfków a meczylam sie z nimi 12 lat zadne masci, antybiotykli, mocz i inne bzdety nie pomagaly nadal biore liśc i nadal smaruje ciebniutka warstwe brevoxylu - mam sliczna cere - odpukac w niemalowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaandzia
Mi dermatolog zakazala chodzenie na solarium i do kosmetyczki;/ stwierdziła ze mam zaskorniki zamkniete i musze je złuszczac caly czas;/ tylko jakos zluszczam przez pol roku i jest coraz gorzej.U kosmetyczki bylam kiedys na oczyszczaniu ale dokladnie mi nie oczyscila twarzy bo jak stwierdzila jest tego za duzo i za jendym razem sie nie da hehehe... Apropos ZNALAZLAM NA ALLEGRO TAKA MASC KAMILLE ZINCI.. ponoc skuteczna , jest bardzo rozchwytywana ;) moze ktos ją stosował???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaandzia
liść oliwy ? a gdzie to można dostac ? w aptece? czy jakims zielarskim? (to jest w tabletkach ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
ja kupuje na allegro ale podobno bywa w aptece 60 tabl 2 x dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialalala
drogi ten lisc oliwny 36 zlotych...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wlaśnie leki (min Acnemecin) bardzo pomogły. Miałam swojego czasu straszne problemy z cerą, a po ok 6 miesiącach leczenia u dermatologa wszystko zeszło. Najgorsze wspomnienia mam z Atredermem (chyba taka nazwa to była), którego zadaniem było zdarcie skóry ze śladami potrądzikowymi - wyglądałam wtedy jakby mnie ktoś kwasem polał. Teraz mam problemy sporadycznie i bardzo sobie chwalę kosmetyki Eris z linii Pharmaceris (te na trądzik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
nie wiem czy drogi jesli mi zlikwidował gówno z twarzy - to juest bezcenny pomysl ile wydajesz na masci , leki czy inne bzdety do mycia twarzy 36 zł na m-c to nieduzo w porównaniu z czysta cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krostaxxx
Witam! Przyjmiecie mnie do swego grona?:) Ale ostrzegam: jeśli możnaby było zmierzyć poziom desperacji to u mnie byłby najwyższy z możliwych...:( czuję się parszywie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialalala
ja niemam takich starsznych problemów z cera od czasu d czasu mi cos wyskoczy to wtedy smaruej brevoxylem bardzo pomaga...;] chciałam pic herbatke z bratka bo słyszałam ze pomaga ale boje sie bo słyszłam równiez ze na poczatku stosowania jest wysyp i bardzo sie przestraszyłam i niezamierzam jej pic...no a co do tych pryszczy to mojemu bratu pomógł borasol ok 2 zł kosztuje i jescze antybakteryjny krem pichtowy jest dobry :) odemnie tyle posłucham co inni maja do powiedzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krostaxxx
Jeśli wiedziałabym, że coś mi napewno pomoże to wydalabym (prawie) każdą kwotę...:P tylko że zbyt dużo wydać nie mogę:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaandzia
hhee to tak jak ja ale raczej ciezko trafic cos taniego i dobrego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do kosmetyczki, żeby mi to świństwo niezalegało (dermatolog nie protestuje, choć słońcu-solarium, jest przeciwna). Polecam davercin miejscowo na ropne wypryski - pomaga! Na mnie bratek nie działa :( Kiedyś próbowałam mieć dietę, ale długo nie wytrzymałam (choć efekty sie już zaczynały; jeśli ktoś jest zdeterminowany to polecam :). Nie jedzcie czekolady, ketchupu, chipsów (nic słodkiego, ostrego) u mnie się bez antybiotyku nie obeszło. boje sie, że jak przestanę brać to mnie mocno wysypie. aha. dobry jest też effaclar A.I. - la roche posay - jeśli czasem coś wycisnę, to łagodzi zaczerwienienie i przyspiesza gojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krostaxxx
A znacie coś na pojawiający się wulkan?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krostaxxx
hehe... ma te krople;] ale niewiem czy je brać...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskoczona8888
kasialux I sadzisz ze to wszystko to zasługa tych tabletek...a stosowałas cos biarac ten lisc? Bo moze to co innego wpłyneło na stan cery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popek
Jesli chcecie wyleczyc tradzik to tylko w jeden sposob ja sam mialem z tym do czynienia od 6 lat i nic nie pomoglo oprocz aknemycin Plus stosowac zawsze na noc beda wystepowac dolegliwosci takie jak zaczerwieniona twarz ale skora sie do tego przyzwyczaji.Po zluzyciu aknemycin Plus stosowac Differin creme tez zawsze przed spaniem ta masc przywraca barwy twarzy codziennie bedzie wygladac wasza twarz coraz to lepiej.Twarz trzeba niestety leczyc tymi dwoma preperatami ok 6 miesiecy gwarantuje rezultat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalininka
zużyłam po jednym opakowaniu zarówno aknemycinu jak i differinu i dużych rezultatów wcale nie widziałam dla porównania po jednej tubce skinorenu miałam większą poprawę dlatego przy nim zostałam, ale czasami skóra i zarazem trądzik różnie reaguje na poszczególne preparaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walcząca od lat z trądzikiem
cera indywidualna sprawa...nie ma przepisu na leczenie tradzika...tak naprawde to trzeba testować różne leki...i lekarz to właśnie robi...niestety...ja walcze z tradzikiem i przerzuciałam sie teraz na żel do mycia twarzy i krem ze sklepów zielarskich...naturalne...bo to w koncu twarz...pozatym oczywiscie dermatolog ktory przepisał mi ostatnio duac...i to na mnie zaczeło działać...ale ile ja różnych kremów stosowalam to szkoda mówić.A z tym sklepem zielarskim to sama wpadłam na pomysł..aby cos naturalnego stosować....bo żele do twarzy apteczne które dotąd używałam drogie i chyba przerekramowane...pozatym i ten skład nie do konca naturalny.Pozdrawiam i życze powodzenia i wytrwałości oraz rozwagii ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętowa 0X
Walczę z trądzikiem od kiedy pamiętam. Jak miałam 15 lat się zaczęło i trwa do dziś (mam 21). Nic mi nie pomaga, albo jak pomaga to na krótko i po skończeniu tubki maści pryszcze znów wracają. Już nie wiem co mam robić. Ostatnio ktoś mi polecił, żeby na noc przecierać twarz przegotowaną wodą z dodatkiem soku z cytryny, a raz w tygodniu robić sobie maseczkę winogronową. Podobno daje świetne efekty. Nie wiem czy nie zdecyduje się na tabletki antykoncepcyjne, bo one mogą mi pomóc. Widzę po swojej przyjaciółce. Ona zaczęła brac tabletki Regulon i bardzo jej się poprawiła cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy diabelek
nie czytalam wszystkich wypowiedzi...ale polecam DAVERCIN!!! jest to plyn w malej ciemnej buteleczce.kosztuje ok 18zl.na recepte,ale dziala cuda.poradzi sobie z kazda krostka,zaskornikiem i malymi bliznami po starszych krostach(tzn mam tu na mysli ze jak ktos drapie,wyciska i zostaje potem slad,to ten plyn daje sobie z tym rade).nanosi sie go punktowo,jest na antybiotyku.po 2 dniach jest roznica na twarzy,byla u mnie znajoma i go sobie porzyczyla i juz nie oddala :) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuniaczek
witam wszystkich:) ja tez mam problem ze swoja skórą,otóż jest bardzo wymagajaca,obecnie nie używam żadnych maści ani kremów..chciałabym to zmienic..moja sora przeciez potrzebuje jakiegoś nawilżenia ale niestety nie znalazłam jeszcze takiego kremu ktory by mi pomógł,po nałożeniu jakiego kolwiek kremu pojawiają sie u mnie pryszcze albo wysypka,jedyny krem co jako tako działa to NORMADERM na dzień..stosowałam tez z LA ROCHE EFFACLAR K I DUO ale nie było poprawy..słyszałam ze pomaga BREVOXYL ,polecam takze TRIBIOTIK cena 1.50 saszetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenkan
ja wam powiem, ze nigdy tradziku nie mialam ale naaglle jakos w czerwcu mnie dopadł, szczególnie policzki i żuchwa i poszłam do dermatologa, bo wygladałam strasznie, swedziało mnie to takie grudki pod skórą, przepisałam mi differin i stosowałam jakieś 3 tyg potem lato przyszło wiec zaczełam sie opalac i skóra o niebo mi sie poprawiła, coś tam jeszcze wyskoczy to przemywam davercinem albo maścią smaruje albo tormentiol albo cynkowa i jako tako schodzi :) do tego uzywam jedynie zelu do mycia twarzy z biodermy, kiedys uzywalam duzo kremow nawilzajacych teraz prawie nie uzywam i mam lepsza cere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×