Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

walka z żylakami

Polecane posty

Gość gość

macie jakies pomysly na walkę z żylakami? niebawem mam wesele i chcialabym troche zmniejszyc te neiszczesne zylaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapobieganie powstawaniu żylaków to takie proste, Zacznij aktywnie wypoczywać musisz jak najwięcej chodzić, trzeba ćwiczyć i pobudzać mięśnie nóg i krążenie krwi, skakanie na skakance, rowerek, nożyce. Zmieniaj pozycje w pracy siedzącej, zadbaj o wygodne krzesło. Wypoczywaj z nogami wyciągniętymi i stopami powyżej linii serca, przynajmniej kilka razy w ciągu dnia. Unikaj nadmiaru ciepła, ponieważ powoduje ono rozszerzanie się żył. Zrezygnuj więc z gorących kąpieli, opalania się, depilacji gorącym woskiem. Trzeba nosić wygodne buty nie za ciasne i nie na wysokim obcasie. wieczorem bierz na przemian chłodny i ciepły prysznic, strumień wody prowadź od palców nóg w górę. Zacznij od ciepłej wody, zakończ zimnym strumieniem. Koleżanka miała zabieg z którego jest zadowolona, echoskleroterapii trwał 20-30 minut. Odbył się w pozycji leżącej, Podczas zabiegu wykonano serię iniekcji do niewydolnych naczyń. Spieniona postać leku zawiera mikropęcherzyki powietrza i jako tzw. pianka jest doskonale widoczna w USG. Dzięki temu lekarz, wykonując zabieg, może obserwować ją w nastrzykiwanej żyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Docelowo to możesz smarować maścią z kasztanowca, ale nie wiem czy w krótkim czasie coś to da. Najlepiej jakbyś poszła od razu do chirurga naczyniowego (http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/), który by ci zaproponował leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam maści z oczaru trzy razy dziennie, poza tym przyjmuje preparat Gotu Kola, który wzmacnia naczynia krwionośne i poprawia krążenie.http://www.ziolavita.pl/gotu-kola-450mg-100kapsulek-now-p2698.html Dodatkowo poprawia pamięć i prace serca. Piję też świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw, głównie z buraka, selera i jabłka. Ananas suszony lub świeży tez jest wskazany. Zauważyłam duża poprawę, nie pojawiają się już nowe pajączki na moich nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colweyowiczka
Polecam kuracje Kolegenową przy użyciu Kolagenu firmy ColwayInternational native pure lub Gold. Jeśli to bardzo duży problem, to zalecam w szczególności zwrócić uwagę na GOLD, który posiada laktoferynę oraz nanozłoto koloidalne ;) Na pewno zniszczy ten Problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duyk
Nie pamiętam jak nazywa się metoda, ale jest to laserowe leczenie żylaków. Są specjalistyczne placówki w Polsce które się tym zajmują jedna z bardziej znanych http://flebonet.pl/ mają kilka oddziałów w Polsce w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku na pewno reszte by trzeba było sprawdzić na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolagen, ktory sprzedaja apteki, to tylko o kant doopy rozbic. najlepsza jest zelatyna rozpuszczona w mleku lub wodzie, galaretka z nozek, golonka, witamina C, tran, ogolniezdrowa dieta. ja bym zrobila zabiegi chelatacji dla udroznienia tetnic i zyl oraz wyczyszczenia ze zlogow, ktore sa odpowiedzialne za ich stan. mozesz smarowac preparatem z krzemu profesora tuszynskiego, ale jesli nie zrobisz wczesniejszych zabiegow, o ktorych wspomnialam, nie bardzo wiele pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pojawiły się żylaki, należy udać się z nimi do specjalisty, który zaleci odpowiednie leczenie. Szczególnie ważna w przypadku żylaków jest profilaktyka. Pierwsze objawy niewydolności żylnej to opuchnięcie, ból, nocne kurcze i pajączki. Aby zapobiec postępom choroby, przede wszystkim należy zadbać o aktywność fizyczną. Mięśnie, pracując, pomagają zapobiegać zastojom żylnym przez transport krwi do serca. Zdrowa dieta, utrzymywanie odpowiedniej wagi ciała, uzupełnianie płynów są bardzo ważne. Rozwojowi niewydolności żylnej sprzyja nadwaga i palenie, siedzący lub stojący tryb życia, a także niewygodne obuwie. Jeśli ktoś w rodzinie cierpiał na żylaki, należy być szczególnie wyczulonym na jej objawy. Pomogą masaże zwykłe bądź pneumatyczne i odpoczynek z nogami w górze. Terapię można wspomóc preparatami z diosminą, np. Diosminexem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam kolagen naturalny w żelu-ten dość drogi ;) lub jakiegokolwiek, naturalny suplement który zawiera Gotu Kola (Wąkrotka azjatycka) zwana "trawą pamięci" jest główną rośliną w CEREBRO. Rośliny występujące w preparacie działają uspokajająco na ośrodkowy układ nerwowy, ułatwia krążenie krwi w mózgu. Bardzo pomocna na żylai, ale również na krążenie, wszelkie sprawy zwiążane z pamięcią i koncentracją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem pownnaś być pod stałą opieką specjalisty, np. http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/. Wtedy na długo przed weselem mógłby zaproponować ci jakiś zabieg na zmniejszenie tych żylaków. A tak szczerze mówiąc to nie wiem czy można na szybko coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niema chyba dobrego leku na żylaki . Jak już są to trzeba je obserwować czy się nie powiększają i nie bolą. U mnie to rodzinne moja babaci amiala żylaki i pajączki na całych nogach, moja mama i ja widze u siebie tez cos takiego…. Niechciałam bym żeby moje nogi były takie jak ma moja mama…. Idę do lekarza z http://krefft-laser.pl/ zobaczymy co mi powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jakiś czas temu usuwałam żylaki z nogi u doktora Kreffta i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobry specjalista każdemu polecę nawet w zaawansowanym stadium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po lekarzach nie chodzę, wystarczy że jeden mi polecił maść Varipro, która skutecznie wyleczyła moje żylaki i mi to starcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to, Varipro pomógł mi w pozbyciu sie ogromnego żylaka ;) O tym kremie usłyszałam w telewizji i bardzo go sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby wyleczyć żylaki nie trzeba się od razu poddawać poważnym operacjom, wazne zeby wykryc problem na tyle wczesnie aby nie musiec walczyc kiedy sprawa robi sie juz bardzo poważna. Ja niedawno poddałam sie abiegowi zamykania naczynek na nogach w Horizon Medical Clinic i moge naprawde polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmoska

Im wcześniej się zacznie walkę tym lepsze efekty, ja już jak zaczęły mnie nogi pobolewać to zaczęłam branie maxi3vena, odciążyło mi to nogi i też przestały tak puchnąć co wczęśniej często mi się zdarzało,szczególnie jak się robiło gorąco na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×