Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwapniony

WAPNICA NEREK !!!!!

Polecane posty

Gość Zwapniony

Czy ktoś wie coś na temat wapnicy nerek, bądź choruje na to i czy także lakarze was na to nie leczą, bo nie ma sposobu? Co wam zalecają na wapnicę i co należy, a czego nie wolno robić? Z góry dziękuję za odpowiedzi, na które bardzo liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xkweretes
Witaj,ja mialem podejrzenie ale o kamienice nerek,nalezy unikac produktow ktore zawieraja duzo szczawianu wapnia,bialko i takie podobne produkty na bok ale przedewszystkim duuzzzooo pic herbaty (wyplukuje kamien oraz zbyteczne ilosci wapnia w organizmie).Ale naszczescie to nie byly nerki.Ale najlepiej isc z takim problemem do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwapniony
Xkweretes dzięki za odpowiedź. Ja jestem pod "kontrolą" lekarzy, tylko, że własnie oni tego nie leczą. nic z tym nie robią bo podobno się tego nie dal wyleczyć. Może ktoś wie co zrobić, żeby to przynajmniej nie postępowało. Podobno jeśc i pić mogę co i w jakich ilościach chcę. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwapniony
Może ktoś jednak wie, czy jest możliew spowolnienie lub powstrzymanie procesu wapnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xkweretes
Witam Zwapniony!Idz do urologa on powinien temu zaradzic,a przynajmniej cos doradzic.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwapniony
Xkweretes własnie cały czas pisze, że jestem pod "kontrolą" nefrologa - specjalista od nerek on on nic z tym nie robi, ze niby to tak już jest, dlatego pytam jak to jest u innych którzy to mają i czy tez w ich przypadku sie tego nie leczy.albo czy ktos zna jakieś sposoby na spowolnienie lub zatrzymanie wpaninia. Ale dzięki za zainteresowanie, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agneta
ja mam to samo i mnie tez nie lecza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama bobasa
Moja córeczka ma 11 miesiecy o wapnicy dowiedzielismy sie jak miała 2,5 miesiaca krązymy od szpitala do szpitala nie znamy przyczyny tej choroby(jest podejrzenie pierwotnej nadczynnosci przytarczyc). Dostałam jedynie rade by unikac produktów bogatych w wapń jesc natomiast bogatofosforanowe. Oczywiscie nie robimy tego pierwszego bo mała musi rosną. Na razie objawy są w usg , a widoczne: mało przybywa na wadze i pije jak smok. Zycze wszystkim chorym zdrowia i powodzenia w leczeniu (choc my narazie sie nie leczymy:(bo na tochyba nie ma leków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx123
witam , moja córka ma 2,5 miesiąca i stwierdzono wapnice nerek ,bardzo proszę osoby które posiada jakąkolwiek wiedze na ten temat tej choroby odezwać się podaje maila do kontaktu dominqez@pocta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam nefrokalcynozę lat. Co moge powiedzieć? Ogólnie choroba nieuleczalna, przyjmuję hydrochlorotiazdum, magnez i potas. Warto zadbać o dietę, no i regularnie odwiedzać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×