Odpowiedz na ten temat

Wąsik

• zosiasamosia 2005.11.07 [14:11]
    Mam jasną karnacje i orkomny ciemny wąsik. Niestety widać go, włosik mają po 5 mm i co teraz?
    Na elektrioze mnie nie stać, więc to odpasa.
    Chodziłam tez kiedyś na usuwanie wąsika woskiem, i z tego co zauważyłam zamiast być słabszy był mocniejszy. A z wami jak było po używaniu wosku?
    I słyszałam o jakiś rozjaśniczach, kto mi pomoże?
  • ja uzywam tego 2005.11.07 [15:15]
  • twój wybawiciel 2005.11.17 [12:57]
    z najgorętszą wręcz ochotą odpowiem ci na twój problem.to straszne!!!wiem ze to cie dobija, ale mam na to sposób.jedną z metot usuwania wąsików jest je podpalenie.po zabiegu strzepujesz tylko popiołek i gotowe.i już nikt ci nie zarzuci że piłaś mleko.powodzenia
  • Ellala 2005.11.17 [13:22]
    Elektroliza nie jest chyba bardzo droga, ja chodziłam z 5 lat temu to chyba kosztowało ok. 15 zł, ale musiałam iść kilka razy. Mi pomogło, wszystkie grubsze włoski zniknęły, zostały tylko maleńkie i prawie niewidoczne.
  • hejhej.................... 2005.11.17 [13:34]
    ja stosowałam już kilka razy wosk, mi ta metoda odpowiada.
    Tylko nie liczyłabym na to, że po jednym zabiegu przestaną rosnąć, trzeba robić systematycznie. Ja robie raz w m-cu i mam spokój.
  • karina132 2006.03.29 [14:10]
    ile dni sie trzyma zaczerwienienie po depilacji woskiem? kazdym mozna? moze polecacie jakies?

• djmarta 2006.03.29 [15:45]
    Ja tez sie woskuje, cieplym woskiem i mam spokuj na 3 tyg, z czasem wlosy odrastaja slabsze i ujest ich mniej. Dziwie sie ze ty masz inaczej.
    Moj kolezanka ma bardzi cimne owlosienie, czesto depilowala sobie wasik woskiem, a traz robi to tylko raz na pol roku.
    Firmy wosku zimnego nie doradze bo nie uzywam.

• 7676 2006.04.14 [11:28]
    a ja mam takie pytanie

czy wąsik lepiej usunąć u kosmetyczki, czy można to zrobić samemu plastrami z woskiem? Tzn. tak na pierwszy raz, trochę się boję, czy nie zedrę sobie przy okazji skóry oczko.gif
  • djmarta 2006.04.14 [11:32]
    a jakim chcesz to wosiem zrobic? na zimno czy na cieplo?

• 7676 2006.04.14 [11:41]
    na zimno
  • mnie ten problem tez dotyczny 2006.04.14 [12:23]
    nie mam czasu ani kasy zeby chodzic po kosmetyczkach .. wymysliłam sobie pensete ;/ i to był bład !! włoski tak czy tak odrastaja i czesto trzeba je wyrywac ... stale mam w tych okolicach podrazniona skóre, zaczerwienienia .. staram sie juz nie wyrywac i nawet az tak bardzo nie widac ale co z tymi podraznieniami??? jak sie ich pozbyc ?? smarowałam tormentiolem i nic .. moze macie jakies rady ??
  • djmarta 2006.04.14 [12:50]
    jak woskiem na zimno tosobie raczej krzywdy nie zrobisz a juz napewno nie zerwiesz sobie skory

• ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 2006.04.14 [15:23]
    a elektroliza to jest laser ?
  • muaaaa 2006.04.14 [15:31]
    wyrywam u kosmetyczki raz na 1,5 miesiaca goracym woskiem, u mnie zaczerwienienie utrzymuje sie tylko przez pierwszy dzien, dlateog zawsze umawiam sie wieczorem zeby do rana mogla zniknac;p czasem pojawia mi sie podraznienie ale znika po 2-3 dniach. to jak zareaguje twoja skora zalezy od jej ukrwienia, grubiosci, grubosci i ilosci wloskow. mysle ze depilacja woskiem zaraz po laserze to najlepsza metoda pozbywania sie wasikausmiech.gif
  • Fanka Blunta 2006.04.14 [15:32]
    Do wasika polecam wosk twardy. Naklada sie go szpatulka i dociska do wasika, on wtedy twardnieje tak, ze mozemy go zlapac i zerwac szybko i po klopocieusmiech.gif
    Zaczerwienie po takiej depilacji schodzi (zaleznie od skory!) po ok. kilku godzinachusmiech.gif

• Ja uzywam wosku 2006.04.14 [15:38]
    W plasterkach.Do kupienia w kazdej drogeri. Wloski mam ciemne i mocne.Po wyrwaniu ,nie smaruje jednak tego miejsca oliwkami dolaczonymi do opakowan z woskiem a olejem jadalnym.Ewentualne podraznienia schodza mi po godzinie ,a najdluzej po 2 .Pozdrowki i wesolych swiat
  • djmarta 2006.04.14 [17:09]
    ja depilue cieplym woskiem (moja ulubiona metdoa depilacji) tez mam jakis czas czewrona skore ale to normalka.

• gosiaczek121212 2006.11.26 [07:59]
    Ej co to jest ta elektroliza ludzie kosztuje 15 zł???????????????????????????????????
  • damsko-męska_tragedia 2007.04.30 [20:40]
    mam ten sam problem,niestety..Zauwaza go coraz wiecej znajomych i to jest wrecz dolujace!Mysle o depilacji woskiem u kosmetyczki,ale boje sie nie tego ze one beda znowu rosnac tylko tego,ze CI znajomi zauwaza jego brak i zaczna sie pytania...Jak nie jeden problem to drugi...
  • eeeafaf 2007.04.30 [20:44]
    ja tam albo uzywam wosku na zimno, albo wyrywam penseta i jest wszystko ok
  • wielbiciel wasikow u kobiet 2007.04.30 [21:33]
    Lubie jak kobiety maja wasiki, ale wasik musi byc zadbany.Musi byc wypomadowany i podkrecony do gory, tak jak na starych fotografiach...
    Wasiki kobiet sa jedwabiste i rozkosznie drapia przy calowaniu..
    Zapuszczajcie wasy sliczne kobietki, nie frustrujjcie sie gestwina pod noskiem..ja was wszystkie kocham..jezyk.gif
  • ej wielbicielu 2007.04.30 [21:36]
    to jedwabiste czy drapią?oczko.gif
  • mindzia 2007.07.20 [14:19]
    Chodzi mi o ten zimny wosk, gdzie go można kupić? I jaka jest mniej więcej jego cena?
  • TheeF 2007.10.02 [15:56]
    Czesc dziewczyny bardzo zaciekawił mnie Wasz temat...powiem Wam tak...na ten problem mam jeden sposób - WOSK! Dla początkujących proponuje na zimno zeby sobie \"krzywdy\" nie zrobićusmiech.gif Dla mnie najlepszy jest w plastrach firmy STREP. Depiluje nim górną wargę już od kilku lat i dziewczyny NIE MA MOŻLIWOŚCI zeby po wosku włosy odrastały mocniejsze lub ciemniejsze (jest to nie realne bo włosy się osłabia poprzez wyrywanie z \"cebulką\")...tak jak koleżanka wspomniała wyżej po dłuższym czasie wystaczy depilować raz na miesiąć bo włoski są jaśniejsze i wolniej odrastają...niestety jeśli ktoś zaczyna sam depilacje woskiem to musi uważać zeby nie zerwac czerwieni warg...a tak nawiasem to we wszystkich przypadkach chętnie pomogę ponieważ mam praktyki w salonie i wykonuje profesjonalną depilacjesmiech.gif

• TheeF 2007.10.02 [15:58]
    a jesli chodzi o podrażnienia to u mnie są oczywiście ale nie wiecej niż 15 min...ale to chyba zależy od rodzaju skóry

• Makota 2007.10.02 [16:02]
    a jaki wosk do stosowania na ciepło jest dobry do używania go w domu? chodzi mi konkretnie o firmę usmiech.gif

• hopsasa 2007.10.02 [16:14]
    Do theef: czy wosk można porównac do wyrywania pencetą? ponieważ nie zdecydowałam jeszcze jaką metodę zastosuje;/...boję sie ze bedzie efekt taki jak z penceta a tego bym nie chciala, ponoc tez wyrywa sie z cebulką, ale co z tego, jak rosą ciemniejsze i jest ich o wiele więcej....czy związku z tym po wyrwaniu woskiem nie bedzie takiego efektu?

• TheeF 2007.10.02 [16:17]
    Ja osobiście bardzo lubie produkty firmy Depileve ale bardzo fajne są również proukty (i dosyć tanie) u takiej babeczki która ma firmę o nazwie Centrum Depilacji http://centrumdepilacji.pl/ - przemiła kobietausmiech.gif można zamówić je przez internet a woski są baaaardzo fajneusmiech.gif można nawet dobrać sobie do rodzaju cery, do depilowanego miejsca i o różnej szerokości rolkismiech.gif

• TheeF 2007.10.02 [16:20]
    Do hopsasa: wyrywając pensetą możesz urywać włoski w połowie a wtedy to jest tak jakbys je goliła maszynka...ja polecam szczerze wosk...miałam przygody z penseta i nie ma wogóle porównaniausmiech.gif

• Ibizzo 2007.10.02 [16:25]
    a czy woskiem samemu mozna usuwac wlosy na piersiach wokol sutka? czy na piersiach mozna tez uesuwac depilatorem ,piersi to sa wrazliwe i nie wiem smutas.gif
  • TheeF 2007.10.02 [16:32]
    Do Ibizzo: depilatorem nie radziłabym...woskiem raczej tez nie poniewaz to jest za wrażliwe miejsce i mozna sobie krzywde zrobić...jeśli to jest kila włosków to tylko pensetą bo innej rady nie ma w tym miejscu...ja zwykle radze pensety używać albo do tzw.\"poprawki\" jeśli czegos sie nie da inaczej usunąć albo jeśli sa miejsca tak wrażliwe ze nie ma wyjscia

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...