Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosiasamosia

Wąsik

Polecane posty

Gość zosiasamosia

Mam jasną karnacje i orkomny ciemny wąsik. Niestety widać go, włosik mają po 5 mm i co teraz? Na elektrioze mnie nie stać, więc to odpasa. Chodziłam tez kiedyś na usuwanie wąsika woskiem, i z tego co zauważyłam zamiast być słabszy był mocniejszy. A z wami jak było po używaniu wosku? I słyszałam o jakiś rozjaśniczach, kto mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój wybawiciel
z najgorętszą wręcz ochotą odpowiem ci na twój problem.to straszne!!!wiem ze to cie dobija, ale mam na to sposób.jedną z metot usuwania wąsików jest je podpalenie.po zabiegu strzepujesz tylko popiołek i gotowe.i już nikt ci nie zarzuci że piłaś mleko.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellala
Elektroliza nie jest chyba bardzo droga, ja chodziłam z 5 lat temu to chyba kosztowało ok. 15 zł, ale musiałam iść kilka razy. Mi pomogło, wszystkie grubsze włoski zniknęły, zostały tylko maleńkie i prawie niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej....................
ja stosowałam już kilka razy wosk, mi ta metoda odpowiada. Tylko nie liczyłabym na to, że po jednym zabiegu przestaną rosnąć, trzeba robić systematycznie. Ja robie raz w m-cu i mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile dni sie trzyma zaczerwienienie po depilacji woskiem? kazdym mozna? moze polecacie jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie woskuje, cieplym woskiem i mam spokuj na 3 tyg, z czasem wlosy odrastaja slabsze i ujest ich mniej. Dziwie sie ze ty masz inaczej. Moj kolezanka ma bardzi cimne owlosienie, czesto depilowala sobie wasik woskiem, a traz robi to tylko raz na pol roku. Firmy wosku zimnego nie doradze bo nie uzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7676
a ja mam takie pytanie czy wąsik lepiej usunąć u kosmetyczki, czy można to zrobić samemu plastrami z woskiem? Tzn. tak na pierwszy raz, trochę się boję, czy nie zedrę sobie przy okazji skóry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ten problem tez dotyczny
nie mam czasu ani kasy zeby chodzic po kosmetyczkach .. wymysliłam sobie pensete ;/ i to był bład !! włoski tak czy tak odrastaja i czesto trzeba je wyrywac ... stale mam w tych okolicach podrazniona skóre, zaczerwienienia .. staram sie juz nie wyrywac i nawet az tak bardzo nie widac ale co z tymi podraznieniami??? jak sie ich pozbyc ?? smarowałam tormentiolem i nic .. moze macie jakies rady ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak woskiem na zimno tosobie raczej krzywdy nie zrobisz a juz napewno nie zerwiesz sobie skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
a elektroliza to jest laser ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muaaaa
wyrywam u kosmetyczki raz na 1,5 miesiaca goracym woskiem, u mnie zaczerwienienie utrzymuje sie tylko przez pierwszy dzien, dlateog zawsze umawiam sie wieczorem zeby do rana mogla zniknac;p czasem pojawia mi sie podraznienie ale znika po 2-3 dniach. to jak zareaguje twoja skora zalezy od jej ukrwienia, grubiosci, grubosci i ilosci wloskow. mysle ze depilacja woskiem zaraz po laserze to najlepsza metoda pozbywania sie wasika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wasika polecam wosk twardy. Naklada sie go szpatulka i dociska do wasika, on wtedy twardnieje tak, ze mozemy go zlapac i zerwac szybko i po klopocie:) Zaczerwienie po takiej depilacji schodzi (zaleznie od skory!) po ok. kilku godzinach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uzywam wosku
W plasterkach.Do kupienia w kazdej drogeri. Wloski mam ciemne i mocne.Po wyrwaniu ,nie smaruje jednak tego miejsca oliwkami dolaczonymi do opakowan z woskiem a olejem jadalnym.Ewentualne podraznienia schodza mi po godzinie ,a najdluzej po 2 .Pozdrowki i wesolych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja depilue cieplym woskiem (moja ulubiona metdoa depilacji) tez mam jakis czas czewrona skore ale to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek121212
Ej co to jest ta elektroliza ludzie kosztuje 15 zł???????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damsko-męska_tragedia
mam ten sam problem,niestety..Zauwaza go coraz wiecej znajomych i to jest wrecz dolujace!Mysle o depilacji woskiem u kosmetyczki,ale boje sie nie tego ze one beda znowu rosnac tylko tego,ze CI znajomi zauwaza jego brak i zaczna sie pytania...Jak nie jeden problem to drugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeafaf
ja tam albo uzywam wosku na zimno, albo wyrywam penseta i jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel wasikow u kobiet
Lubie jak kobiety maja wasiki, ale wasik musi byc zadbany.Musi byc wypomadowany i podkrecony do gory, tak jak na starych fotografiach... Wasiki kobiet sa jedwabiste i rozkosznie drapia przy calowaniu.. Zapuszczajcie wasy sliczne kobietki, nie frustrujjcie sie gestwina pod noskiem..ja was wszystkie kocham..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej wielbicielu
to jedwabiste czy drapią?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mindzia
Chodzi mi o ten zimny wosk, gdzie go można kupić? I jaka jest mniej więcej jego cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny bardzo zaciekawił mnie Wasz temat...powiem Wam tak...na ten problem mam jeden sposób - WOSK! Dla początkujących proponuje na zimno zeby sobie \"krzywdy\" nie zrobić:) Dla mnie najlepszy jest w plastrach firmy STREP. Depiluje nim górną wargę już od kilku lat i dziewczyny NIE MA MOŻLIWOŚCI zeby po wosku włosy odrastały mocniejsze lub ciemniejsze (jest to nie realne bo włosy się osłabia poprzez wyrywanie z \"cebulką\")...tak jak koleżanka wspomniała wyżej po dłuższym czasie wystaczy depilować raz na miesiąć bo włoski są jaśniejsze i wolniej odrastają...niestety jeśli ktoś zaczyna sam depilacje woskiem to musi uważać zeby nie zerwac czerwieni warg...a tak nawiasem to we wszystkich przypadkach chętnie pomogę ponieważ mam praktyki w salonie i wykonuje profesjonalną depilacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o podrażnienia to u mnie są oczywiście ale nie wiecej niż 15 min...ale to chyba zależy od rodzaju skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki wosk do stosowania na ciepło jest dobry do używania go w domu? chodzi mi konkretnie o firmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do theef: czy wosk można porównac do wyrywania pencetą? ponieważ nie zdecydowałam jeszcze jaką metodę zastosuje;/...boję sie ze bedzie efekt taki jak z penceta a tego bym nie chciala, ponoc tez wyrywa sie z cebulką, ale co z tego, jak rosą ciemniejsze i jest ich o wiele więcej....czy związku z tym po wyrwaniu woskiem nie bedzie takiego efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście bardzo lubie produkty firmy Depileve ale bardzo fajne są również proukty (i dosyć tanie) u takiej babeczki która ma firmę o nazwie Centrum Depilacji http://centrumdepilacji.pl/ - przemiła kobieta:) można zamówić je przez internet a woski są baaaardzo fajne:) można nawet dobrać sobie do rodzaju cery, do depilowanego miejsca i o różnej szerokości rolki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do hopsasa: wyrywając pensetą możesz urywać włoski w połowie a wtedy to jest tak jakbys je goliła maszynka...ja polecam szczerze wosk...miałam przygody z penseta i nie ma wogóle porównania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibizzo
a czy woskiem samemu mozna usuwac wlosy na piersiach wokol sutka? czy na piersiach mozna tez uesuwac depilatorem ,piersi to sa wrazliwe i nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×