Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ważne pytanie o dobór stanika, bardzo proszę o pomoc

Polecane posty

Gość gość

Brafitterka powiedziała mi, że jak mam dobrze dobrany stanik to mogę w ciemno kupować zawsze ten rozmiar tej firmy, bo będzie ok. Ale czy jeśli mam ten dobry stanik usztywniany, a kupię z tej samej firmy ten sam rozmiar, ale stanik miękki, dalej będzie ok? Dodam, że chcę go do spania, więc tak superidealny nie musi być... Pytam, bo chcę kupić przez net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nieprawda że jak już dopasujesz to możesz z tej firmy kupować w ciemno. Wyszukaj w necie Lobby Biuściastych, tam dziewczyny opisują konkretne modele, czy trzymają rozmiarówkę, czy są rozciągliwe i jak się mają do innych staników danej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz go do spania, to wydaje mi się, że tym bardziej powinien być dobrze dopasowany, żeby trzymać piersi w miejscu, kiedy będziesz zmieniac pozycję w trakcie snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet do spania musi być superidealny :) I to nie prawda, że jeżeli jeden z danej firmy pasuje, to będzie pasował każdy w tym samym rozmiarze. Staniki sa różnie szyte, sa różnie rozciągliwe, maja zupełnie inne fasony, kształty miseczek itd. Kupujac np przez neta musisz się porządnie pomierzyć zgodnie z podanymi tabelami, i nie bac sie odeslac. Biust to nasz skarb i musimy o niego dbac bo bedzie nam sluzyl cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze, to beznadziejnie :( To czemu ona mi tak powiedziała :O U mnie niestety pomierzenie się nie załatwia wszystkiego, bo jak u niej byłam to mimo wymiarów musiałam mierzyć mnóstwo staników, mam dość problemowy biust i już myślałam, że nic nie dopasuję :O Więc nie wiem czy wobec tego nawet ewentualne odesłanie i wymiana na inny ma sens, bo czasem miałam tak, że z danego modelu jeden rozmiar był za maly, a rozmiar większy już za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompletna nieprawda. Rozmiar czasem się zmienia nawet w tym samym modelu w jego różnych wersjach kolorystycznych. A co mówić o różnych modelach, o różnych krojach, z różnych materiałów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kompletnie beznadziejnie :( Mając biust mniej typowy trzeba chyba za każdym razem biegać do brafitterki i płacić za staniki 200 zł, nie ma mowy o kupowaniu przez net i jeszcze na wyprzedażach za 50 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak biust typowy i nietypowy :P Każdy biust jest taki sam, i tak samo trzeba go ubierać, niekoniecznie u brafitterki, bo jak się już opanuje podstawy doboru staników, to spokojnie można je kupować przez net (ja niemal tylko tak robię). Bo niby czemu nie? Zamawiasz 2-3 sąsiednie rozmiary, niepasujące odsyłasz... A i wyprzedaży w necie nie brakuje, jest nawet cały spory sklep wyprzedażowy (Brastop).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się stanikiem na równoległym topiku jestem uświadamiana, że szpara do rodzenia, cyce do karmienia, a nie dla zaspokajania zysków koncernów odzieżowych cyce mogą ci aseksualnie wisiec zaniedane, wazne, zebys wykarmila, daruj sobie dobór stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Ja mam "nietypowy" pod tym względem, że naprawdę ciężko mi dobrać stanik mimo dobrego rozmiaru, mam jakieś miękkie te piersi i lubią wyłazić w różnych miejscach :O W każdym razie napisałam do tej firmy z takim samym pytaniem i odpisali mi, że staniki są szyte pod rozmiarówkę i wszystkie fasony w danym rozmiarze powinny pasować (w sumie oni mają dość monotonne staniki i jak czytam opisy to większość szyte właśnie tak samo). Tak więc zaryzykuję, może się uda. Dzięki za wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dk98
Każdy model inaczej wypada :)aczkolwiek zależy też od firm. ale przez neta masz możliwość wymiany przecież :) www.ekubas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.02.09 To kompletnie beznadziejnie smutas.gif Mając biust mniej typowy trzeba chyba za każdym razem biegać do brafitterki i płacić za staniki 200 zł, nie ma mowy o kupowaniu przez net i jeszcze na wyprzedażach za 50 zł smutas.gif x nie musisz za każdym razem biegać do brafitterki. brafitterka może cię co najwyżej naprowadzić, wskazać mniej więcej właściwy rozmiar. mnie osobiście dwie wprowadziły w maliny: pierwsza dobrała mi za ciasny obwód, a druga powiedziała, że w danym modelu mój biust wygląda świetnie. też mam "trudny" biust - jest trochę obwisły i np. z modelu plunge nieładnie wyłazi. reasumując - tylko ty możesz ocenić, czy jest ci wygodnie i czy czujesz się dobrze. a do spania to ja w ogóle nie wyobrażam sobie stanika z fiszbinami, w ogóle nie wyobrażam sobie stanika, który dobiera się na tych samych zasadach, co staniki "dzienne". nie wyobrażam sobie ściskać się przez całą noc i to jeszcze z drucikami. w ogóle to jesteś pewna, że potrzebujesz stanika do spania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówakrysia
Zawsze lepiej sobie sprawdzić rozmiarówkę. Np. w allesie masz taką tabelkę i wiadomo co i jak, można ryzykować. a poza tym mozesz zawsze zwrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję stanika do spania, pamiętam, że jak zaczęłam spać to piersi zmieniły mi się już po kilku dniach na lepsze. Teraz śpię w usztywnianym i jest mi wygodnie, nie ściska mnie ani nic (ale ma obwód 65, a ja dokładnie tyle mam, więc powinnam mieć chyba 60). Mnie też brafitterka nie do końca dobrze doradziła, ale to dlatego, że w jej sklepie nie było wielkiego wyboru i wzięłam jedyny stanik, jaki pasował, a idealny wcale nie jest. Muszę wybrać się jeszcze raz do innej jak odłożę więcej kasy i od razu kilka kupić. Np. w tym co mam biust nie jest tak idealnie trzymany, widziałam kiedyś w tv, że nie powinien latać jak potrząśnie się miejscem złączenia miseczek, a on lata. Mówiłam jej, że tak nie powinno być, ale ona stwierdziła, że musi, bo zbyt sztywno byłoby niewygodnie. Cóż, lepsze takie niż jak kiedyś nosiłam, z obwodem 75 czy 80 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No najlepiej to chyba jednak mierzyć za każdym razem :> bo to a to materiał inny, i już inaczej się układa, a to cośtam... Ja wolę mierzyć, a jak kupuję przez neta, to z takich firm, do których mogę odesłać, jak mi coś nie spasuje (znaczy firm, staniki to praktycznie tylko z allesa mam, więc tochę z tą liczbą mnogą poleciałam :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super są staniki YajLee, mają konkretne rozmiary i dopasowują sie do biustu, wystarczy, że zmierzysz obwód pod biustem :) Sama ostatnio kupiłam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty żałosny spamerze próbujesz tu debilnie reklamować? Ten yay szajs to jakieś SZMATY w cenie z kosmosu!!! Jak stanik może mieć rozmiar M czy L? :o :o Stanik ma mieć obwód oznaczony liczbą i miseczkę oznaczoną literą, jedno i drugie w maksymalnym zakresie rozmiarów (obwody od 65 co najmniej, miski co najmniej do M). Ten wasz szajs to się może co najwyżej do spania nadaje, ale nie do normalnego noszenia!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche szacunku, jestem po prostu zadowolona z tego stanika dlatego chce żeby kobiety o nim sie dowiedziały. Skoro nie nosiłaś to nie powinnaś się wypowiadać. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki77777
Nie wiem jaki cel miała osoba, która krytykowała staniki firmy YajLee. Nie podpisałaś się loginem, więc sądzę, że jesteś z jakiejś konkretnej firmy, która promuje swoje staniki i chcesz skrytykować inne. Chyba nigdy nie widziałaś staników YajLee i piszesz „trzy po trzy”. Sama mam ich stanik, bo firmę tę polecił mi lekarz, gdy byłam po operacji piersi. Musiałam mieć stanik do noszenia non stop, w dzień i w nocy. Raczej nie poleciłby mi „szajsu”, tylko porządny stanik z wyższej półki. YajLee to szwedzka firma, która w Polsce jest od niedawna, ale na tamtym rynku bardzo znana. Ja swój pierwszy ich stanik ściągałam właśnie ze Szwecji, bo w Polsce ich wtedy nie było. Zapłaciłam wówczas sporo, bo doszły koszty transportu, ale było warto. Jest świetnie wykonany, bezszwowy, obszyty gąbeczkami, aby nic nie uwierało. Teraz, gdy znowu mogę intensywnie ćwiczyć (zresztą zawsze dużo trenowałam i miałam już różne modele staników sportowych) używam właśnie ich typowo sportowego stanika (kupiłam go już u nas w Polsce), na zmianę z tamtym. Co do rozmiaru to moje mają rozmiar M. Też byłam trochę zdziwiona, że nie był potrzebny dokładny wymiar, ale gdy zobaczyłam ten stanik zrozumiałam o co chodzi. Materiał jest gruby i mocny, ale jednocześnie „plastyczny”, że dopasowuje się do piersi. U mnie obydwa leżą idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nipplex Nimfa to rewelacyjny i jedyny w swoim rodzaju stanik. Jest koloru zielonego, ale miseczki od dołu są wykonane z materiału, który przedstawia kwiatuszki na białym tle. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×