Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jerta12

wczasy odchudzające

Polecane posty

Gość jerta12

Witam, chcialabym pojechać na wczasy odchudzające. Przeglądam ofertę w necie. Zastanawialam się na spa Konrda Gacy, nad Primaverą. Ale nie wiem, czy dam radę. Tam mówią o dosyć trudnych treningach, o 10 km spacerach itd. Ja praktycznie nie mam kondycji. Byl ktoś na takich wczsach, jak tam jest? Poza tym jak patrze na zdjęcia to wszyscy jacyś tacy chudzi. Trochę glupio no i kondycja inna niż u chudych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze. Może ktoś jednak byl na takich wczasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na te wczasy chyba kwalifikują od konkretnej wagi...tzn nie może tam pojechać osoba np ważąca 50kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerta12
To może poszukajmy razem tych wczasów. Ja sobie zaplanowalam na II polowę maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do nas http://podleszczyna.pl/wczasy-odchudzajace/ 7 dni z dietetykiem i trenerami, zbilansowana dieta. Dowiesz się na czym polega zdrowe odchudzanie i poprawisz swoją kondycję, a na wędrówkach górskich poznasz tajemnicze Góry Stołowe. Wczasy Odchudzające „Pod Leszczyną”, na których dowiedzą się Państwo jak zdrowo się odżywiać, oczyszczą swój organizm z toksyn, a z pomocą naszych trenerów poprawią swoją kondycję. Tygodniowy pobyt na Wczasach Odchudzających „Pod Leszczyną” to idealna propozycja dla osób, które chcą prowadzić zdrowy tryb życia i pozbyć się nadmiaru kilogramów. Nasze wczasy odchudzające to 7 dniowy intensywny i efektywny program przygotowany przez dietetyków i trenerów składa się m.in. z: · zbilansowanej diety przygotowana przez dietetyka · oczyszczających sów i koktajli warzywno - owocowe · codziennych zajęć z trenerami (m.in. fitness, fitball, pilaste, zajęcia interwałowe) · nordic walking malowniczymi szlakami górskimi · masaże, seansie w saunie · warsztaty i wykłady z dietetykiem · motywacja, wsparcie i dużo pozytywnej energii Z nami łatwiej osiągniesz swój cel. 7 dni w cenie 800zł - rabaty przy 3-4 osobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikado81
Drogie Panie takie wczasy to naprawdę fajna sprawa ale pamiętajcie,że to dopiero początek.Po wczasach musicie pamiętać o dalszym trzymaniu diety oraz regularnych treningach.Ja byłam na takich i wróciłam zachwycona jednak później od razu wykonałam badanie DNA genetic lab aby wiedzieć jak dalej się odżywiać oraz spersonalizować swoje treningi.I po praktycznie 6 miesiącach mam 12kg co jest dla mnie mega zadowalającym efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona00
sama się zastanawiałam nad takimi wczasami ale jakoś nie byłam przekonana czy to dobry pomysł, a poza tym to bardzo duży wydatek, nie oszukujmy się. postanowiłam że najpierw spróbuję jeszcze odchudzać się na własną rękę, chodziłam na długie spacery, starałam się uważać na to co jem i do tego brałam jeszcze tabletki iqgreen, w sumie w 2 miesiące na wadze widzę 12 kg mniej a czuję się o niebo lepiej niż wcześniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odchudzanie nie jest dla każdego :( najlepiej poczytać na necie, np na https://portal.abczdrowie.pl/odchudzanie, ale o wszystkim powinien decydować lekarz, dietetyk!!! nie wierzę w te wczasy ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na wczasach odchudzających w http://www.nawzgorzu.com.pl/ . Ogólnie uważam, że było znakomicie. Bardzo mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ale sie usmialam! ale czy wy na serio czy polska teraz taka zacofana jest? 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co roku jeżdże w jakieś fajne miejsce w Polsce i już dwa razy byłam na wyjeździe odchudzającym. Najbardziej mi się podobało na Mazurach w Zalesiu. Jest tam bardzo dobre Spa, mają dobre ceny i świetnych masażystów. Wszystko fajnie zorganizowane, instruktorzy konkretni i bardzo sympatyczni. Okolica malownicza i po treningach z chęcią jeszcze sama biegałam na spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo fajne miejsce gdzie możesz połączyć wypoczynek i skuteczne wczasy odchudzające, mowa o Natura-Centrum.pl pełen profesjonalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że podczas tygodniowych wczasów nie schudniemy nie wiadomo ile, ale zawsze to fajny początek do zdrowego stylu życia. Miałam okazję być na takich wczasach w hotelu Zalesie Mazury i bardzo miło wspominam ten pobyt. Ogromne wsparcie dietetyków i trenerów, różnorodne treningi. Zdrowe i smaczne jedzenie – to wszystko motywuje do walki o swoją figurę. Jeśli ktoś nie był, to warto choć raz wybrać się na takie wczasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczasy odchudzające to świetny pomysł. Sama byłam w zeszłym roku na wczasach odchudzających w ośrodku Zalesie na mazurach. Jeżeli poszukujecie sprawdzonego miejsca, które oferuje wczasy tego typu to polecam wam się tam udać. Miałam tam specjalnie przygotowaną dietę, ćwiczenia oraz sauny, łaźnie i baseny do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaaa

Fajna opcja takie wczasy, sama kilka razy byłam i dobrze wspominam. Kilka nowych osób poznałam, a i sporo ruchu miałam zapewnione. Mi się bardzo podobało..Byłam w Krościenku, a do co firmy to Activfun - Www.activfun.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×