Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorian272

Witam znajoma będzie w Krakowie

Polecane posty

i szuka dobrego ale nie drogiego salonu fryzjerskiego, może któraś z pań, wie gdzie takowego szukać dziękuję za podpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno nie ma dobrej fryzjerki w Krakowie. Sama tam będę i chciałam skorzystać czytałam kilka propozycji zdania są podzielone kilka pań chwali dany salon kilka go odradza i nie wiem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie ma dobrej fryzjerki? Jest kilka dobrych salonów, osobiście korzystam z usług salonu Vici na św. Sebastiana, a dokładniej Pani Ani, która genialnie farbuje włosy :) Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srraaanka, aleś ty durrrna i debilna, SPAMÓWO!!! :o Srraaanka, aleś ty durrrna i debilna, SPAMÓWO!!! :o Srraaanka, aleś ty durrrna i debilna, SPAMÓWO!!! :o Srraaanka, aleś ty durrrna i debilna, SPAMÓWO!!! :o Srraaanka, aleś ty durrrna i debilna, SPAMÓWO!!! :o Srraaanka, aleś ty durrrna i debilna, SPAMÓWO!!! :o Srraaanka, aleś ty durrrna i debilna, SPAMÓWO!!! :o Srraaanka, aleś ty durrrna i debilna, SPAMÓWO!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotuje
Zachęcona opiniami na temat Pani Ani z salonu Vici postanowiłam się do nich przejść :) To był strzał w dziesiątkę, piękne farbowanie, pani bardzo miła. Pierwszy raz fryzjerka zrobiła na mojej głowie dokładnie to, o co ją poprosiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1968
Wiele z was poleca Vici Clinic na św. Sebastiana - ja też tam chodzę ale wybieram fryzjerkę Ewelinę Miś :) Ostatnio chodzę tylko do niej bo wiem, że włosy będę miała dokładnie takie, jak sobie wymarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×