Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkladkiiiiiii

wkładki ortopedyczne-nosi ktos

Polecane posty

Gość wkladkiiiiiii

jakie polecacie?mam na mysli wkladki na plaskostopie takie ktore sprawiaja ze stopa jest dobrzeulozona w bucie. od jakiegos casu pobolea nie prawe srodstopie i cos mi sie wydaje ze to spraka zlego obuwia.nosze raczej plaskie ale jak sie blizej przyjzec to niestety wiekszosc obuwia jest zle wyprofilowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer53q vtg
Idź dod dobrego szewca, to ci zrobi na wymiar, jakie będziesz chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orientujecie się może gdzie mogę kupić dobrej jakości wkładki ortopedyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWIE STARSZA PANI
zawsze i ciagle kupujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez kupilam na www.wkladkiortopedyczne.com i sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy moje dzieci mają zalecone noszenie wkładek ortopedycznych to stałam się częstym bywalcem internetowego sklepu ze sprzętem medycznym, którego ofertę znajdziesz pod adresem www.sklepmedyczny24.eu. Odwiedzałam już wiele innych sklepów z tego rodzaju asortymentem i uważam, że ta oferta jest najciekawsza i najbardziej konkurencyjna cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opranh
Ja robiłam takie wkładki na Konradowicza w Warszawie w poradni chorób stopy . Najpierw miałam badanie komputerowe stopy i podoskopem a później rehabilitant dobrał mi wkładki zarówno do takiego obuwia codziennego jak i do szpilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Kukiełka
Mojej córeczka ma mała wadę i trzeba jej dobrać dobre wkładki do butów. Zastawiam się nad nimi http://ortogenic.pl Słyszałam że maja ogromny wybór wkładek, a do tego przeprowadzają bardzo dokładną i specjalistyczna diagnozę stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkładek nie nosze, ale moja mama nosi takie, które są wykonywane na specjalne zamówienie. Mama ma stopę reumatoidalną i musiała wykonać indywidualne wkładki do butów. Wkładki zostały dobrane po dokładnej diagnostyce stóp. Mogę polecić firmę Ortopes, do której się zgłosiła. Tutaj możesz przeczytać więcej i ich wkładkach: http://www.wkladki.ortopes.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_babcinapomocnica
Takie wkładki ortopedyczne okazały się zbawieniem dla mojej babci, która odkąd pamiętam cierpi z powodu palucha koślawego, czyli halluksa. Ostatnio zgłosiliśmy się tutaj: http://www.sanomedica.pl/oferta/wkladki-ortopedyczne-warszawa-praga i babcia dostała wkładki szyte na miarę. Jeżeli Warszawa to też Wasze okolice, spokojnie można sprawdzić ten adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×