Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wkurzający dentysta

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam problem z moim dentystą. Zaczęłam prywatnie leczyć zęby od jakichś dwóch lat u młodego stomatologa. Niestety, moje zęby są cholernie problematyczne. Mam leczone kanałowo obecnie dwa zęby na dole. Co chwilę bolą, a że jestem typem osoby, która bólu długo nie znosi, tylko natychmiast z nim walczy, odwiedzam często gabinet. Coraz częściej słyszę w związku z tym jakieś głupie teksty pod moim adresem. Mam wrażenie, że mój dentysta - zakochany w sobie debil - twierdzi, że chyba na niego lecę i dlatego przyłażę. Jest coraz bardziej chamski. Dzisiaj znowu zaczął boleć jeden z zębów leczony kanałowo, który ma być skończony dopiero w połowie marca i jak pomyślę, że pójdę jutro do tego idioty i wyleci z tymi chamskimi tekstami, to mi się niedobrze robi i ząb boli chyba jeszcze bardziej. Nie piszcie, że mam nie iść do niego, bo skoro zaczął kanałówkę, to niech ją kończy, ale jak mam się zachować jak znowu zacznie rzucać cyniczne komentarze? Mam ochotę go udusić gołymi rękami. Jak ja nienawidzę takich narcystycznych lekarzy! Spotkaliście się z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmień dentystę nawet jak ząb jest zaczęty przez innego dentystę to inny stomatolog może go dokończyć, gorzej by było z ortodonta, jak coś juz zacznie jeden inny ortodonta raczej reszty się nie podejmie pracy po innym. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubierz się zwyczajnie, żeby miał pewność, że się dla niego nie stroisz. Nie uśmiechaj się. Taka zimna uprzejmość. A jak coś powie, to rzuć mu, żeby skończył z głupimi hasłami, bo Ciebie boli, a on Cię jeszcze dodatkowo irytuje, co Ci nie pomaga. Powiedz mu to wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest niekompetentny. Zmien lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na https://ranking.abczdrowie.pl/ znajdziesz kompetentnego lekarza ;) miałam podoobny problem, ale teraz mam fajnego stomatologa i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadgtaf
Specjaliści są naprawdę różni. Warto jest wybrać takiego, który będzie w stanie Ci pomóc. Ja skorzystałam z pomocy dr Iwony Gnach-Olejniczak i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakiej chcesz rady. Po prostu jak coś powie, to mu coś odpowiedz, na przykład ironicznie albo wręcz zwróć mu uwagę (ale grzecznie). Albo powiedz, że nie przychodzisz dla przyjemności. Jakiś kompletny idiota, powinien się cieszyć że często przychodzisz i mu kasę dajesz, a nawet jak myśli że na niego lecisz to jest bez klasy i kultury, że o tym mówi i to jeszcze jakoś cynicznie albo chamsko, jak piszesz. Ja chyba bym po takim tekście wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam problem z dentystą, ale dla dziecka, ma 8 lat i mój dentysta nie potrafi się z nim dogadać, czy ktoś może polecić stomatologa ze Szczecina, który ma doświadczenie z dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Szczecinie znalazłam klinikę, która radzi sobie z maluchami i to w samym centrum (froe.pl). Mój syn chodzi tam już ponad rok i nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssajfnakw
Ja mogę polecić dr Iwony Gnach-Olejniczak, doskonale dobierze aparat na zęby, jednak takich którzy dobrze borują to trudno mi będzie powiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z pomocy dobrych dentystów, ponieważ jest to pewne, że zrobią dobrze. Jeżeli chodzi o ortodontę, to korzystałam z pomocy dr Iwony Gnach-Olejniczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna_000
Ja słyszałam, że świetnie leczą zęby w https://fachowydentysta.pl/ . Już wiele osób mi to mówiło. Szkoda, że sama nie jestem z Warszawy, bo na pewno również bym się u nich leczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuleczkaOpal
Serio nie wiem z czym autorka ma problem. Zmienia się dentyste i tyle. Poza tym robi leczenie kanałowe na .... przysłowiowe raty ? Tak się robiło, ale kiedyś. Chyba,że też macie skomplikowane leczenie. Ale jak się idzie do lekarza stomatologa to idzie się do sprawdzonego. Z mojej strony na pewno polecę gabinet Stomatologia Cichoń. Nikt nigdy mnie nie obraził. Atmosfera jest bardzo miła, dentyści służą pomoca i do tego bardzo dobrze leczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rola

Wystarczy zmienić dentystę. Mogę polecić swoją- doktor Żak z dental care, nie ma naciągania, bo to gabinet, w którym jest dużo lekarzy, więc zarabiają na ogół, a nie do kieszeni, a Pani doktor jest przemiła i dobra w tym, co robi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi
Dnia 29.01.2019 o 10:30, Gość Rola napisał:

Wystarczy zmienić dentystę. Mogę polecić swoją- doktor Żak z dental care, nie ma naciągania, bo to gabinet, w którym jest dużo lekarzy, więc zarabiają na ogół, a nie do kieszeni, a Pani doktor jest przemiła i dobra w tym, co robi 😉

No dental super jest. Ja do doktor Pniok chodzę i też super babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2019 o 16:24, Gość mimi napisał:

No dental super jest. Ja do doktor Pniok chodzę i też super babka

Dokładnie, jest tylu fantastycznych dentystów i to w samych Tychach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ness

Miałam  zakładany przeźroczysty aparat DentalCare i genialnie mi sie sprawdził, ząki po roku były juz w zadowalającym stanie 😉 a dentysci tam genialni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enderkaa

Wszystkim z Lublina i okolic mogę polecić Dentala na Lwowskiej. Pod względem jakości leczenia zębów oraz cen i podejściu do pacjenta - nie znam nikogo lepszego. Szukałam sprawdzonego miejsca, gdzie będę mogła wyleczyć swoje zęby i w końcu pożegnać się ze wstydem przy uśmiechaniu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze sprawdzonych miejsc mogę polecić Dental Nobile pod Warszawą, potrafią zrozumieć pacjenta - mają dużą wiedzę przez co potrafią szybko uporać się z dolegliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro twoj dentysta jest chamski to dlaczego po prostu go nie zmienisz? I tak chodzisz prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×