Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tamigami

Włosy dopinane reklamowane przez Julie Dybowską

Polecane posty

Gość tamigami

Dziewczyny, co myslicie o tych włosach doczepiaych czy dopinanych na taśmach albo clipach ? Jeszcze nie uzywałam ale mysle o tym od jakiegoś czasu bo swoich nie moge zapuścić a do tego są bardzo rzadkie i ułożenie fajnej fryzury na impreze to koszmar :( chciałabym spróbować ... No i - na papilocie właśnie mi wpadł w oko artykuł i zdjecia z reklamy tych włosów z tą polska Barbi i jak zobaczyłam jakie są możliwosci i jak to fajnie wygląda to juz mnie kusi żeby zamowić ... oglądałyście jej fotki ? http://www.papilot.pl/wlosy/julia-dybowska-reklamuje-marke-rubin-extensions,36801,1 Super, co ? tylko ja nie wiem czy na clip czy te taśmy , są jeszcze tresy, pasemka.... sama nie wiem co wybrac żeby osiągnąć efekt jaki chce , doradźcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam takie włoski na taśmach, rewelacja to jest naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super wygląda , szkoda że nie pokazali na zasadzie "przed" i "po" ale objetość ekstra. No i ta grzywka nagle i kucyk dopięte - ślicznie www.papilot.pl/wlosy/julia-dybowska-reklamuje-marke-rubin-extensions,36801,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIImalgorzatkaIII
Mam takie właśnie na taśmie, bardzo dobra jakośc jest tych włosów i taśm , włoski błyszczące, ne platają się . No i jak chcesz zwiększyć objetość to wydają mi się własnie takie najlepsze. Ja mam ombre akurat, droższe troche ale bosko wyglądają https://www.rubin-extensions.pl/metoda-kanapkowa/t-colors-tape-in-extensions/wlosy-ombre-22196.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika152
Ja ostatnio przedłużałam włosy metodą clip in w Great Lengths i jestem zadowolona z efektu, także mogę Wam polecić. Niektóre opcje są nawet wielokrotnego użytku, także można sobie dopinać i odpinać, w zależności od okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka999
Weronika, właśnie moja siostra wczoraj była na przedłużaniu w Greath Lenghts w Pzn i przyznam, że wygląda rewelacyjnie. Ja od zawsze miałam włosy do brody i jakoś to mi nigdy nie przeszkadzało, ale jak ją wczoraj zobaczyłam, to aż sama stwierdziłam, że chyba się zapiszę i sobie przedłużę. Co też fajne, to fakt, że wyglądają mega naturalnie, a do tego jest szeroki wybór kolorów. Tego ona się najbardziej bała, że nie dobierze koloru, a tu proszę, ma włosy, które wyglądają jak jej naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×