Odpowiedz na ten temat

Włosy!!!

• Anna536 2017.07.17 [23:31]
    Ostatnio byłam u fryzjera i chciałam zafarbować sobie włosy na taki średni szary, dość ciemny, ale był to szary po zabiegu miałam włosy prawie że czarne, fryzjerka powiedziała, że po paru myciach mi się rozjaśnią.
    Któraś z Was może miała podobnie?
    Rozjaśniły się wam?
    Nie chcę mieć prawie że czarnych włosów miały być popielate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • gość 2017.07.17 [23:35]
    nie, nie zejdzie. spieprzyla ci wlosy
  • gość 2017.07.17 [23:38]
    Dokładnie. Odwaliła fuszerę... powinnaś pójść zgłosić reklamacje. Wiele kobiet tak robi. Albo Ci je poprawia, albo oddadzą pieniądze - musza to zrobić... Wiec nie załamuj się tylko wal do tego salonu wygarnąć tej profesjonalistce
  • Anna536 2017.07.17 [23:38]
  • Anna536 2017.07.17 [23:42]
    No tak szczerze mówiąc farbowała mi już trzeci raz, ja mam włosy naturalne ciemne, farbowałam Joanną taki brąz trochę jaśniejszy od moich naturalnych, poszłam do fryzjerki i wybrałam sobie kolor taki szary jakby władający w beż i wychodziły mi rude, poszłam drugi raz, znowu to samo, więc zdecydowałam się na chłodniejsze odcień, ale szary, a nie czarny i co mam teraz zrobić???
    Już dwie reklamacje robiłam.....
  • gość 2017.07.18 [00:18]
    Odżywić włosy możesz za pomocą całej serii Elastabion Floslek, serdecznie polecam usmiech.gif
  • gość 2017.07.18 [00:19]
    Ja do odżywiania stosuję olejek kokosowy Coconut Miracle, idealny na włosy, paznokcie i skórę!
  • Anna536 2017.07.18 [00:27]
  • gość 2017.07.18 [09:23]
    Powiedz, ze nadal nie jestes zadowolona z efektu, a nie chcesz zeby kolejny raz robila doswiadczenia na Twojej glowie. I tak sie dziwie, ze tyle raz nakladala nowy kolor na cale wlosy. Testy powinna robic na malym pasmie w niewidocznym miejscu jak nie jest pewna jaki efekt uzyska.
  • gość 2017.07.18 [09:32]
    szczerze to skoro już reklamowałaś, raczej nikłę szanse że ona ci to poprawi smutas.gif
    może powiedz że chcesz korekty wykonanej przez bardziej doświadczoną fryzjerkę w tym salonie - argumentując że już 3 próby farbowania były nieudane...
    x
    jeśli i to nie przyniesie efektu zażądaj zwrotu pieniedzy które zapłaciłaś za usługę i idź do innego salonu.
  • gość 2017.07.18 [09:33]
    w salonach loreal jest jakiś preparat do "spierania" farby (nie jest to rozjaśniacz), efekt zależy od użytej wcześniej farby

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...