Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natka3153

Włosy przetłuszczające

Polecane posty

Jakie znacie domowe sposoby na przetłuszczające się włosy i jak przestać używać prostownicę, czym ją zastąpić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi znajoma fryzjerka podpowiedziala, żebym przestała myc glowe codziennie, musiałam przetrzymywac, odzwyczajac wlosy od wody :) i nie myc pod gorąca, a tylko letnia woda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, bez urazy, ale domowe sposoby niewiele sie zdają przy problemach z wlosami czy skorą glowy. przetluszczajace sie wlosy oznaczają, ze skora glowy produkuje nadmiar sebum i tu raczej powinnas zainwestowac w jakies konkretne produkty, preparaty do skory glowy. nie myl z kosmetykami, bo one niewiele ci pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama niewiele wiem na ten temat, ale możesz wybrać się do salonu i tam spytać o radę, wcale nie musisz za taką rozmowę na temat Twoich włosów płacić. Najlepiej żeby był to jakiś "lepszy" salon. Poszukaj sobie na www.znanystylista.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdziło się smarowanie skóry głowy silnym wywarem z tymianku, mięty i szałwii (w aptece można kupić gotową mieszankę). Bardzo jasne i siwe włosy farbują się na złocisty kolor. Smarowałam wielokrotnie w wolny dzień i owijałam głowę folią i ręcznikiem. Bardzo dobra jest też maseczka z surowych ziemniaków z białkiem jajka - przepis znalazłam na http://mama-dobra-rada.pl/domowe-maseczki-dla-wlosow-przetluszczajacych-sie/ Ważna jest zdrowa dieta, wiosna warto wziąć witaminy i minerały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z gościem co do tego, ze przy takich problemach lepiej zainwestowac w PROFESJONALNE produkty bo taka jest prawda, ze te z drogerii to niewiele sa w stanie pomóc włosom czy skorze glowy. sama sie o tym przekonalam, na wlasnej skorze :D jesli serio zalezy ci na pozbyciu sie problemu z przetluszajacymi sie wlosami to zajrzyj na www.hairpharma.pl bo wlasnie tam zaopatruje sie w produkty do pielegnacji swoich wlosow i jestem strasznie zadowolona z tego jak teraz wygladaja moje wlosy :) mam nadzieje ze tobie tez pomoga! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×