Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Włosy w fatalnym stanie! Jak im pomóc?

Polecane posty

Gość gość

Nie farbuje włosów, bo nie widzę takiej potrzeby. Dobieram kosmetyki do mycia i pielęgnacji starannie, jednak to nie pomaga, aby móc cieszyć się pięknymi, grubymi i lśniącymi pasmami :( Często choruję, biorę leki, w tym antybiotyki i przez to moje włosy nadmiernie wypadają, są poszarzałe i po prostu słabe. Ktoś może zdradzić swój sposób na regeneracje włosów? Proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa proste i sprawdzone sposoby. Pierwszy z nich to płukanie włosów naparem ze skrzypu polnego i pokrzywy (do kupienia w sklepach zielarskich za grosze (opcja nie dla blondynek). Drugi sposób, to łykanie kapsułek z wiesiołkiem (Gal ma je w swojej ofercie). To tylko tyle i aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwarunkowania genetyczne są nie do przeskoczenia. Grubych lśniących włosów, to ty nie będziesz miała, ale musisz bardziej o nie dbać, jak wskazała poprzedniczka + zdrowa dieta, żadnych prostownic , suszarek, a i tak zapomnij o WŁOSACH jak z ekranu i reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O uwarunkowaniach genetycznych mówimy w przypadku łysienia androgenowego typu męskiego. Dziewczyna napisała, że często choruje i według mnie to jest przyczyną fatalnego stanu włosów. Łykaj kapsułki z wiesiołkiem, ale również kup sobie olej arganowy i wcieraj we włosy i skórę głowy. Na efekty trzeba czekać, ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat00111
koniecznie intensywne odżywianie i nawilżanie! włosy bardzo często są po prostu suche, zaklejone z zewnątrz silikonami... polecam szampony lbiotika professional - żeby je NAPRAWDĘ odżywić i wygładzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myję włosy tylko ziołowymi szamponami o jak najbardziej naturalnym składzie. Do tego ziołowe odżywki, raz w tygodniu silnie skoncentrowana maska, wcieram w końcówki płynny jedwab. Do tego łykam kapsułki z wiesiołka (właśnie te z gala). Kilka miesięcy temu też miałam włosy w strasznym stanie - teraz już jest o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w ostatnich tygodniach przeszłaś jakąś chorobę przebiegającą z temperaturą? Może masz jakieś zaburzenia hormonalne? Problemy z tarczycą? Włosy zazwyczaj same od siebie nie wypadają lecz stan ten jest następstwem nieprawidłowej ich pielęgnacji lub problemów ze zdrowiem. Spróbuj z wiesiołkiem. Łykaj przez kilka miesięcy wiesiołka np. wspomnianego Gal. Stosuj ziołowe płukanki do włosów, ogranicz stosowanie chemicznych kosmetyków - wybieraj te z naturalnymi składami, albo sama zrób sobie szampon. Pamiętaj, że regeneracja włosów to proces z reguły długi, na który potrzeba kilku miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyllwiaxFlus
Dokładnie - regeneracja włosów to proces powiedziałabym nawet bardzo długi i miesiąc to za mało na pewno. Może poza odzywkami, maskami itp. brać jeszcze suplement diety który nie zaszkodzi a pomoże. Sama łykam tabletki Royal Collagen, systematyczne stosowanie i efekty widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majawarowna
sama szukam idealnego rozwiązania, może rzeczywiście zamówie sobie na allegro te kapsulki z royal collagen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry99
Hej dziewczyny. Mi włosy zaczęły wypadać podczas dojrzewania - jednak znalazłam świetne rozwiązanie - poleciła mi je kosmetyczka - wspomniała, że najlepszym sposobem na regenerację włosów jest kolagen. Tylko nie taki zwykły - często widziałam przecież kosmetyki z kolagenem w drogeriach i niczego nowego nie wnosiły do mojego życia. Pogrzebałam więc w internecie i znalazłam kolagen aktywny biologicznie. Trzyma się go w lodówce lub w chłodnym miejscu, bo inaczej przestaje być efektywny, kolagen ten świetnie współpracuje z naszym organizmem i dzięki temu regeneruje nie tylko włosy, ale skórę i narządy wewnętrzne. Bo człowiek w większości (tej suchej :)) składa się właśnie z kolagenu. Więc znalazłam markę Anna Pikura, to chyba najlepiej znana w Polsce marka produkująca właśnie kolagen aktywny. Stosuję zarówno kolagen grafitowy, który wmasowuję w zwilżoną skórę głowy i włosy, potem po godzinie lub nawet całej nocy:) spłukuję ciepłą wodą oraz kolagen w kapsułkach Sensation, który działa od wewnątrz. Dziewczyny, po miesiącu moje włosy zaczęły błyszczeć i wydaje mi się, że jest ich więcej. Na dodatek moja cera lepiej wygląda i sama po sobie czuję się świetnie. Polecam te kosmetyki wszystkim znajomym, bo działają, zresztą wszyscy widzą różnicę. Sprawdźcie i najlepiej poczytajcie więcej o kolagenie i opiniach o nim w internecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia00
A wypróbowałaś kiedyś Seboradin? Mi bardzo pomógł gdy miałam podobny problem :) kup sobie cały zestaw (ampułki, odżywka, szampon) i używaj według zaleceń na opakowaniu. Efekty powinny być widoczne bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, znów spamerka od Seboradinu, wszędzie tym śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj płukać włosy naparem z rumianku skrzypu polnego. Zioła na wagę są bardzo tanie, a do przyrządzenia naparu dużo ziół nie potrzebujesz. Dodatkowo wspomóż się od środka olejem z wiesiołka - lepsza opcja to kapsułki niż tradycyjny olej, np. wspomniany tu Gal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seboradin tez jest efektywny , sama używałam i nie jestem żadna spamerka. Ponadto nie jest drogi jak np Vichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim zrezygnuj z dotychczasowego szamponu i odżywki. Wypróbuj coś z naturalnym składem, płucz włosy naparem ze skrzypu polnego. Kup jakiś zestaw witamin dla kobiet, kapsułki z wiesiołkiem (tu polecam firmę gal), zrób badania z krwi. Trzeba znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci zrezygnować choć na jakiś czas z slsów i drogeryjnych szamponów. Sprawdzaj składy - im krótsze, tym lepsze bo mniej chemii jest pakowanej do środka. Stacjonarnie może być ciężko ci znaleźć dlatego sprawdzaj sklepy internetowe, np. www.biomania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na włosy polecam Ci maseczke z siarczanu magnezu. Lub suplementacje msm. Kupisz na http://e-natura.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElizabethWeir
Mi osobiście pomogły maski regeneracyjne i odżywcze od Chantal. Nie zapłaciłam dużo, w zamian za to dostałam za to cudownie nawilżone włosy jakich nie miałam ... nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralalalla777
Na moją siostrę podziałała fajnie kuracja ELESTABion od Floslek. Fajnie odbudowuje włosy, znacznie silniejsze niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z czystym sumieniem mogę polecić BIOVAX. Stosuję serię z trzema olejkami (kokos, argan i makadamia) i widzę ogromną poprawę. W ogóle i maski i szampony nie zawierają SLS-ów, parabenów i sa na prawdę bezpieczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak spamerska KUUURUVVVVa reklamowa moze miec czyste sumienie??? ile dostajesz za reklame tego szajsu??? :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórym najwidoczniej żal, że ktoś dostaje za reklamę pieniądze. Każdy orze jak może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to czeka cię nic innego jak akcja regeneracja :) Maska, olej, dobra odżywka... o ile w szampon wg mnie nie ma sensu zbyt inwestować, o tyle w dobrej jakości maskę i odzywkę jak najbardziej! Uwielbiam ten produkt http://www.biomania.pl/naturanle-kosetyki-do-wlosowm/3505-john-masters-organics-miod-hibiskus-regeneracja-wlosow-odzywka.html choć droższy, wart każdej kwoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra290
to chyba bedziesz musiala zastosować kilka specyfików na raz.. bo jeden może nie podołać. Szampon jak szampon, odżywka, olejki, maska do włosów. Odżywka najważniejsze żeby była regeneracyjna, a z masek mogę polecić maskę mila. Doprowadziła moje włosy do porządku :) Możesz sobie popatrzeć na tej stronce na różne specyfiki i coś dopasować do swoich potrzeb http://www.fryzart.pl/firm-pol-1312446360-Mila.html. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypadajace wlosy to inna broszka- tu juz raczej udalabym sie do trychologa i sprobowala cos zaradzic ;) a pielegnacja- na pewno powinnas odstawic suszarke, prostownice, lokowke, jesli uzywasz. a idealna odzywka- musisz testowac i obserwowac wlosy- na co najlepiej reagują i po czym mają efekt 'wow' ;) u mnie najlepiej sprawdza sie botohar z inoaru, wiec staram sie regularnie nakladac, chociaz czasem nie mam pamięci do tego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×