Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala ashly

Woda Pokrzywowa...czy ktoś stosował???

Polecane posty

Gość mala ashly

mam w domu wode pokrzywową.... ponoc pomaga na wypadające i osłabiony włosy...dlatego chce spróbować(bo wyłażą garściami:o).. ale w sposobie użycia... jest napisane, żeby wcierac w skóre głowy i tyle... ale nie napisali, czy w mokre czy suche, czy pozniej spłukać czy nie? czy ktos wie wiecej na ten temat? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewna na ziarnku grochu
Ja kiedys.. Teraz stosuje wode brzozową.Poprostu wcierasz we wlosy ,nie splukujesz.Ja robie to zaraz po umyciu jak wlosy sa jeszcze wilgotne.Mozna takze w suche. Co do pokrzywy to jest to bardzo fajna sprawa.Ma wiele witamin i..ciekawie smakuje!!Jakis czas temu mialam oslabienie i w ksiazce o ziolach wyczytalam zeby sobie taka naturalna zaparzyc:) Poszlam do ogrodu nozyczkami ucielam jedna swieza (zeby sie nie popalic mozna ubrac rekawice do robot w ogrodq) a potem pod ciepla wode - wtedy nie pali - i cale zielsko do kubeczka ,zalalam wrzatkiem przykrylam 5minut (tak na oko,nie wiem ile dokladnie trzeba:) ) a potem wypilam.. i po kilku dniach czulam sie zupelnie dobrze i jakos tak..z wieksza energia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewna na ziarnku grochu
- Woda brzozowa Preparat do pielęgnacji włosów zawierający ekstrakt z liścia brzozy i tataraku. Zmniejsza objawy łupieżu. Wzmacnia włosy, nadaje im puszystość, miękkość oraz elastyczność. - Woda pokrzywowa Preparat do pielęgnacji włosów z ekstraktem z liścia pokrzywy. Zwiększa elastyczność włosów i ogranicza skłonność do ich wypadania. Sprawia, że włosy stają się miękkie i lepiej się układają. Waga: 90 g __ ok 3,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewna na ziarnku grochu
napisalam 3,99 ale tak patrze po sklepach netowych ze ceny sa jednak zroznicowane bardzo ,wiec poprawiam : od 3,99 do ok 10zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala ashly
już mam ją zakupioną to wodę:) włosy wyłażą mi garściami:o ehhh mam wcierać tylko w skóre głowy, czy we włosy tez? pozdrawiam i dziękuje za odp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamjakas
w skore glowy --- dziala --- sprawdzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×