Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna22

Wrotycz jako napój codzienny.

Polecane posty

Gość Katarzyna22

Wrotycz dawaliśmy dzieciom na odrobaczanie, aż dotarliśmy do artykułu prof. Henryka Różańskiego na stronie igya. Lubimy mieć w domu bukiet z kwiatów wrotyczu zasuszonego ale w tym sezonie zasuszyliśmy go bardzo dużo. Przydał się na codzienne gorzkie, lub gorzko-słodkie herbaty. Słodzimy miodem prosto z pasieki. Na początek piliśmy dwie do czterech szklanek naparu zgodnie z przepisem. Odstawiliśmy na tydzień, ale nam smakuje i popijamy. Bardzo wiele naszych dolegliwości minęło. Myślę, że odrobaczyliśmy się także skutecznie. Czujemy się dużo lepiej niż przed zastosowaniem tego wspaniałego zioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesada to nic dobrego
A na zakąskę - muchomor czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomor sromotnikowy
raczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurela61
dużo czytałam o wrotyczu i okazało się, że to świetne zioła przeciwbakteryjne i do tego niby... zmniejsza wzdęcia a to mój trochę intymny problem więc weszlam sobie na magazyn-zdrowia.pl i zamowilam jedna paczke. Zobaczymy czy naprawde pomaga dam znac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez zaczelam pic wrotycz, ale nie wiem jak dlugo mozna go pic, moze ktos mi powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimkadimka
Ja też właśnie zamówiłam na magazyn-zdrowia.pl i również sie zastanawiam jak długo mam go pić żeby sobie krzywdy nie zrobić. Jak myślicie może już ktoś miał styczność z nim i się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×