Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TomekTomik

Wspomagacz odchudzający Figurena czy skład tego preparatu jest skuteczny?

Polecane posty

Wiem że ten preparat przede wszystkim kupują kobiety ale z tego co widze to większość preparatów wspomagających odchudznie kierowane jest do płc***ięknej. Mimo to uważam że na nas facetów działa pewnie tak samo - bo czemu miałoby być inaczej. Mam do Was pytanie jak z tytułu czy ten skład jest skuteczny: Ekstrakt z liści zielonej herbaty Ekstrakt z liści czerwonej herbaty Ekstrakt z nasion białej fasoli Ekstrakt z korzenia imbiru Ekstrakt z guarany 10% kofeiny Sproszkowany owoc pieprzu kajeńskiego Ekstrakt z plechy morszczynu pęcherzykowatego Wiem że nie mogę oczekiwać cudów typu nic nie robię a ten suplement sam zniszczy moja oponkę na brzuchu. Ale jak ma pomóc to czemu sobie nie pomóc i szybciej schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek Juhas
Dla mnie ten skład jest skonfigurowany z myślą o paleniu tłuszczu. Większość z tych składników to pobudzacze metabolizmu znane od lat przez nasze babcie już:).Do tego kofeina daje kopa na deficycie kalorycznym.Dla mnie dobry skład przy diecie z deficytem kalorycznym na pewno pomorze w zrzuceniu kilogramów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam się aż tak dobrze na tych składnikach ale mogę Cię zapewnić że skuteczny - po pierwszym miesiącu już schudłam 5 kg, zobaczymy jak będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem zdania że jak coś jest na bazie naturalnych składników i ma wspomóc odchudzanie to czemu nie spróbować. Może akurat schudniesz dużo szybciej niż przy standardowych metodach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierz w wspomagacze, jedz mało i dużo ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same wspomagacze to nie jest rozwiązanie ale jak dołączysz do tego ****** jakaś lekką dietę to możesz być pewien ze szybciej schudniesz i łatwiej niż bez nich. Sprawdziłam na sobie i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem takiego zdania, zresztą skład mówi sam za siebie że to musi jakoś pomóc w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto dołączyć ten suplement do kuracji odchudzającej. Kupiłam razem z siostrą - obie mamy od wana problem z nadwagą najpewniej to przez nasz siedzący tryb życia i wiążące się z tym złe nawyki żywieniowe. Niestety samo bieganie przez 2 miesiące nie przyniosło nam efektu, dopiero wyłączenie cukru z diety zaczęło coś pomagać ale też nie na tyle żeby mówić o sukcesach w odchudzaniu. Siostra znalazła w aptece ulotkę figureny - co ciekawe którego to nie można kupić w aptece (prośba do producenta: nie każdy lubi robić zakupy w internecie, może zacznijcie dostarczać ten suplement do aptek). Udało nam się zamówić na stronie figurena.pl 3 opakowania (fajnie że jedno było gratis) no i zabrałyśmy się za siebie. Pierwszy tydzień nie przyniósł żadnych zmian w efektach, nie powiem ale trochę nas to zdenerwowało bo sam suplement do tanich nie należy więc był strach że zmarnowałyśmy pieniądze - na szczęście w drugim tygodniu już można było odczuć różnicę. Sukcesywnie preparat zaczynał działać coraz bardziej widocznie (przede wszystkim zauważyłyśmy przyśpieszenie metabolizmu, więcej energii i dzięki temu szybszy spadek wagi). Ani ja ani moja siostra nie miałyśmy żadnych reakcji uczuleniowych a obie jesteśmy alergiczkami, nie wystąpiły też żadne inne dolegliwości. W sumie przez półtora miesiąca każda z nas już zrzuciła trochę kg ja mam 7 kg mniej a siostra 6,2 kg więc efekt fajny. Kupujemy oczywiście kolejne 3 paczki i zabieramy się za letnią figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam 2 rożne tego typu środki i Figurena chyba działa świetnie na mój organizm. Kiedy zaczęłam stosować mniej chciało mi się jeść i metabolizm przyśpieszał. Cały czas wykonywałam ćwiczenia no i oczywiście przez cały czas miałam dietę. Udało mi się schudnąć przez cały okres kuracji który 2 miesięcznej 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chwalę sobie te preparat mimo tego że stosuję dopiero miesiąc to już widzę pozytywne działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sosinka2
Zaczęłam brać od nie dawna figurena i juz widzę rezultaty jak mój metabolizm się zmienił. A wiadomo że na wieksze efekty trzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie używam tabletek stosuje zdrową dietę, spacery, ćwiczenia,jeżdżę na rowerze i wspomagaczy nie biorę. Natomiast koleżanka co miesiąc inne specyfiki testuje, jest leniwa nie chce chodzić na spacery i ćwiczyć,ma problemy z lekką nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomagacz jezeli znamy idch skład i wiemy że jest na bazie naturalnych składników to warto przyspieszyć efekt tym bardziej że lato już tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile trwa odchudzanie z figurena, jest jakiś czas kuracji czy stosuje się aż do efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalecany czas kuracji przez producenta to 3 miesiące ale można stosować krócej ja miałam do zrzucenia 5 kg i stosowałam tylko przez miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam, jestem bardzo zadowolona z fgurena. Straciłam bez ćwiczeń i diet 6 kg. Przy czym stosuję dopiero ten produkt jeden miesiąc. Efekty są dla mnie bardzo zadowalające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. dwa dni biorę figurene. ćwiczę codziennie i jem 5 nie dużych posiłków. Nie jem póżno kolacji. Figurena wyraźnie zmniejsza mój apetyt szczególnie na słodycze i jest przydatna wieczorem:) A jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wczoraj dostałam ten preparat, i wczoraj już zaczełam stosować, zażyłam rano i po 18 co mogę powiedziec działaja na pierwszy początek to czuje sie dobrze, sprawia że nie chce mi sie jesc, nie czuje głodu polecam dobry srodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś kupiłam na figurena.pl więc o efektach jeszcze napiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplement figurena jak dla mnie bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak .. jestem osobą , której jest ciężko schudnąć … to nie jest tak , że cały czas siedzę … wręcz przeciwnie , można powiedzieć , że jestem w ciągłym ruchu … właśnie skończyłam 1 opakowanie i jestem bardzo zadowolona . Schudlam 4,5 kg ;) może uznacie , że to mało , ale dla mnie to jest ogromny sukces . JAK NAJBARDZIEJ POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zaczynamy ******* poważnie - mam rozpisany zestaw ćwiczeń, wiem co będę robiła, wydaje mi się, że szybko powinnam zrealizować to co chciałam, chociaż... Najważniejsze, aby już nigdy więcej nie wróciła mi nadwaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jedyny skuteczny preparat na odchudzanie cały czas go używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcąc zrzucić parę kilo wybrałam ten preparat. Nie schudłam tylko dlatego że brakło mi cierpliwości i samozaparcia. Biorąc tabletki na pewno wydłużał się czas między jednym posiłkiem a drugim, nie musiałam non stop sięgać po słodycze, jednak systematyczność okazała się mniej istotna niż moje łakomstwo :) Polecane dla osób ćwiczących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka brała te figurena i schudła w miesiąc 3 kg, bez wysiłku. Mówiła, że ma dużo mniejszy apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skład jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu na rynku jest dostępny produkt, który działa tak jak powinien. Cena nie jest kosmiczna, oparty na naturalnych składnikach, nie drażni żołądka. Skutków ubocznych nie widzę. Za to widzę, że założyłam moje ulubione spodnie, które były zbyt obcisłe po urodzeniu dziecka. Kilka kilogramów zostało, ale już zrzuciłam sześć. Nie mam póki co czasu na ćwiczenia, ale mam nadzieję, że walka z pomocą Figurena Slim będzie łatwiejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam informacji w Internecie o tym produkcie, gdyż mam kilka pytań. Po pierwsze czy jest on zdrowy. Jeśli w pewnie sposób zmienia naturalne procesy zachodzące w organizmie (ogranicza wchłanianie tłuszczów, przyspiesza metabolizm) to obawiam się czy jest bezpieczny. Będę wdzięczna za informację (najlepiej od osoby, która już go stosowała). Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wszytsko ok ze zdrowiem a kurację skończyłam 2 miesiące temu, efektu joja tez nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×