Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbie xyz

Wstydzę się kupować podpaski. A wy?

Polecane posty

Gość barbie xyz

jak to jest dziewczyny? ja zawsze sie wstydze...:-( kupuje kilka na zapas zeby co miesiac nie robic obciachu. czemu sie tego wstydze? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się wstydzę
jeszcze się ktoś domyśli, że kobiety mają miesiączkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie xyz
19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwoląg do potęgi
Wstydzilam sie bardzo przez bardzo dlugi okres czasu, dostalam miesiaczke (okropne slowo dla mnie) w wieku 16 lat i do 20 roku zycia ukrywalam ten fakt (gluptas) A podpasek wstydze sie kupiowac do dzis, ale juz nie tak bardzo, Ja potrafilam jechac na drugi koniec miasta po nie, 10 lat mam okres a jeszcze sie do niego nie przyzwyczailam, uwazam ze to obrzydliwe- miesiaczkowanie, tak samo jak robienie kupy, pasuje do mnie powiedzenie- wszystko co ludzkie jest mi obce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie xyz
dziwolągu ze mna jest tak samo najbardziej się wstydzę przed sąsiadami bo przed koleżankami rówieśnicami to nie. też nie lubię robić kupy i nie lubię słowa "puszczać bąki" wię c nie jesteśmy same pewnie takich ludzi jest więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie akurat to troszkę dziwne :P kupuję podpaski i nie mam problemu gdy widać je w siatce, kupuje też tampony, pigułki \"anty\", lubrykanty... puszczanie bąków fakt - wstydliwe ale nie bardziej niż publiczne bekanie :] robienie kupy? krępuje mnie jak ktoś się pod wc kręci ale tak to nie :P trzeba się przyzwyczaić - wiele zależy od tego jak byłyście wychowane - jeśli wasi rodzice zachowywali się tak jakby okres nie istniał i jakby oni nigdy nie robili kupy ;) to stąd wasze skrępowanie. tak naprawdę nikt na nas dziwnie nie patrzy gdy kupujemy podpaski chyba że się dziwnie zachowujemy czerwienimy i widać po nas ze bardzo nam z tym głupio. wielu facetów kupuje podpaski dziewczynom, żonom itd i pomyślcie jak oni się muszą czuć :D i tak wszyscy wiedzą że macie okres - przecież jesteście kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ze mnie to dopiero dziwoląg...
Zgadzam się z barbie xyz i Dziwolągiem do potęgi :) Dziwolągu, wcale nie jesteś dziwolągiem, bo wyobraź sobie, że ja mam to (bleee!!!!) już 2 raz i nadal nie kupowałam ani tamponów, ani podpasek, bo wstydzę się tak, że po prostu nie mogę. [po prostu nie mogę, i już.... Wiem, że w końcu muszę iść, kupić i koniec... ale narazie męczę się z papierem toaletowym.... Wieeem, że może jestem głupia, ale jak tylko słyszę słowo ,,okres" itp to aż mnie mdli. Kuuuuuurczę i pomyśleć że jeszcze około 30-40 lat mam się z tym męczyć????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentka
ja tez sie kiedys wstydzilam, to jest normalne w mlodym wieku nalezy sobie uswiadomic ze inni nie obserwuja nas az tak bardzo , a jesli juz to bardzo nieliczni i powinno byc to dla nas obojetne nie nalezy byc przewrazliwionym na wlasnym punkcie wzmocnic sobie samoocene dla treningu mozna sprobowac pytac kogos o godzine, droge itp wtedy przyzwyczaimy podswiadomosc do wiekszej smialosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, wy chyba nie potraficie pogodzic się ze swoją kobiecością. przecież to normalna rzecz :o trzeba zaakceptowac, to że jesteśmy ludźmi i koniec kropka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinka9239
masz rację , ja nie potrafie do konca zaakceptowac tego, że jestem babą , moze gdybym nie miała takich potwornie bolesnych i długich miesiaczek byłoby inaczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie wstydzilam, teraz to juz normalnie bez problemu:) strasznie sie poczulam jak mialam 13lat i kupowalam podpaski a babka w kasie oczy urobila jak 5 zl i powiedziala ze niech gownazeria sie nie bawi bo to nie do zabawy - ze niby ja sobie zabawy robie kupujac podpaski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic na to nie poradzisz, chyba że zmienisz płec ;) a co, naprawdę tak źle byc babą? bez przesaady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowa miesiaczka tez nie lubie albo kwrawienie:o jestesmy kobietami i czy chcemy czy nie to musimy sie do tego przyzwyczaic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie strasznie wstydziłam. Przez kilka pierwszych lat mama kupowała mi podpaski hurtowo;p a okres dostałam w wieku 12 lat no więc kurna wstydziłam sie tego jak cholera:/ Teraz mam 19 lat i kupuje podpaski, ale strasznie mi głupio przed facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam okres majac 11 lat:o teraz mi wszystko jedno ale jak ide to kupuje wszystko co mozliwe, czyli podpaski, wkladki i tampony:D i to najwieksze paczki zeby miec zapas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalww0
fajna madchen czy Ty czasem nie jestes fanką TH? ;oooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_._
myslę, ze większosc dziewczyn , ktore co dopiero dostały okres wstydzą się kupowac podpaski ;) w szczególnosci jak dostanie się okres w podstawówce i koledzy z klasy się podśmiewują , bo wiadomo jak to jest z chłopakami w tym wieku... zresztą faceci to przez całe życie są jak dzieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tokio hotel?:o a na jakiej podstawie wysnules takie wnioski?:o ja wole takich artystow jak lenny kravitz:D albo norah jones:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaaastko
Ja na początku strasznie się wstydziła, ale teraz już jest lepiej. Kupuje je normalnie, ale do kasy ide tam gdzie jest babka a nie facet:P bo głownie kupuje w sklepach samoobsugowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalww0
fajna madchen, bo na forum TH kiedys była taka jedna teufel i mi się skojarzyło:D:P a co... masz coś do TH? 😠 nietolerancja górą... oł je je jea :o rany...jak to Cię uraziło to NAJSERDECZNIEJ PRZEPRASZAM :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykikloki
a ja nie mam takich problemow mam 19 lat i moja mama gdy kupuje dla siebie to i ja mam .nigdy nie musialam ich kupowac.Wy musicie same dla siebie kupowac jezeli zyjecie z rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabluniaaaaa
hehe no dokladnie a moze ma taka dobrą mamusie ja moge o tym zapomniec Zreszta samodzielność góra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykikloki
NIE POPROSTU MOJA MAMA PRACUJE W APTECE I ZAWSZE Z TAMTAD PRZYNOSI A JA NIE MUSZE BIEGAC PO PODPASKI ALE NIE MYSLE ZEBYM MIALA Z KUPNEM ZADNE PROBLEMY W KONCU KAZDA KOBIETA KUPUJE I MA OKRES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykikloki
STAMTAD:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykikloki
TAK TAK DZIEKUJE ZA PODSZYW NIE WIEM CO TO STAMTAD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się wstydziłam, gdy miałam jakieś 13-15 lat. Ale wtedy były tylko wielgaśne, grubaśne podpachy Belli i może po prostu było mi wstyd, że muszę czegoś takiego używać ;) Teraz to normalka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hayley..
moja mama jak ją kiedys poprosiłam, żeby mi kupiła podpaski bo się wstydze sama to nawrzeszczała na mnie, że nie jestem moim chłopcem na wysyłki:D, i od tamtej pory nie wstydze się sama sobie kupowac :o polecam taką terapię :D ale te grube podpaski z belli, o ktorych wspomniała rozpieszczona pannica wstydziłabym się kupić :D dziwię się, ze jeszcze tego dziadostwa nie wycofali :o okropność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hayley..
że nie jest* ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×