Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misiaa940

Wybielanie zębów

Polecane posty

Gość gość
Czekam tylko aż zdejmę u dr Iwony Gnach-Olejniczak swój stały aparat na zębach i wybielę ząbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli konieczność wybielenia w gabinecie nie jest spowodowana kwestiami zdrowotnymi, to ja bardzo polecam nakładki iWhite. Są wygodne, dają bardzo dobre rezultaty i do tego utrzymujące się długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybielam w domu używając nakładek iWhite. efekty ją już od pierwszych nałożeń i są coraz lepsze z każdym kolejnym i się długo utrzymują :) Myślę, że warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o profesjonalne wybielanie zębów to mogę polecić studio wybielania zębów w Poznaniu, ul.Piekary 12. Gabinet jest wyposażony w najnowsze technologie a cały zabieg jest wykonywany w gabinecie pod okiem specjalisty oraz jest bezbolesny i szybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam studio wybielania zębów Piękny Uśmiech w Poznaniu - sama długo szukałam gabinetu i zastanawiałam się nad jakimiś domowymi sposobami wcześniej używałam pasków ale niestety efekt nie był taki jak się spodziewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam poszukać poprzez ranking, np. taki: https://ranking.abczdrowie.pl/c/309,wybielanie-zebow,1048,poznan Opinie są niezależne i może się przydać w dokonaniu wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokonowa
Też polecam Piękny Uśmiech. Mają żel który nie niszczy szkliwa i nie zawiera nadtlenku wodoru, zwróćcie na to uwagę bo większość gabinetów tym wybiela. Przerobiłam parę firm i zdecydowanie mogę polecić tylko Piękny uśmiech. Mają studio w Poznaniu, ul.Piekary 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropunka
Kokonowa, zgadzam się :) Też mogę polecić studio wybielania zębów "Piękny Uśmiech" w Poznaniu. Wcześniej próbowałam wybielania w domu ale to się nie sprawdziło. Wybielanie zębów w gabinecie to bezbolesny zabieg, a daje świetne efekty. Cena też jest całkiem w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o wybielanie zebow, to niestety w domu nie uzyskamy takiego efektu, jak w profesjonalnej klinice dentystycznej. W Poznaniu moge polecic klinike: http://www.piekny-usmiech.pl/ Stosuja specjalny żel który nie niszczy szkliwa, nie zawiera nadtlenku wodoru, wiec jest bezpieczny zarowno dla zebow jak i ogolnie dla organizmu. Sadze, ze raz na jakis czas mozna tak zainwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka cena??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybielanie jest za drogie dla przecietnego Kowalskiego który ma maks 2tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś chce zaoszczędzić to polecam wybielanie żelem dr martin schwarz home comfort,ja wybielam co dwa miesiace,ale to przez to że palę papierosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jutro wybieram się na zabieg wybielania i też postawiłem na Studio wybielania zębów PIĘKNY UŚMIECH. zobaczymy efekty jutro. mam nadzieję, że pojdzie dobrze bo ślub zbliża się wielkimi krokami. :D z tego co wyczytałem na ich stronie www.piekny-usmiech.pl to bezbolesny zabieg. kiedyś próbowałem z paskami i była masakra? jakieś opinie? boli czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na paski trzeba uważać bo dużo podróbek jest. Ja kupuje u swojego dentysty zel dr schwarz expert i wybielam w domu.Taki sposob na białe zeby polecam każdemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×