Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wampirka89

Wybielanie zębów w domu

Polecane posty

Gość wampirka89

Hej! Zauważyłam, że mam pożółkłe zęby i chciałabym to zmienić. Czy możecie polecić mi jakiś domowy sposób, boję się dentystów, a poza tym nie stać mnie na zabiegi za kilka stów. Będę wdzięczna za pomoc. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda utleniona z sodą oczyszczoną do mycia zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wampirka89
Czy to bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myję samą wodą utlenioną, od czasu do czasu jeszcze dodaję sodę. Past nie używam od dawna Można spróbować płukać rozcieńczoną wodą utlenioną tak jak jest na opakowaniu napisane. W sklepach są środki które nakładasz na zęby, takie żele, kiedyś miałam blend-a-med działał dobrze, już po jednym dniu widać różnicę, oczywiście z czasem zęby wracają do pierwotnego odcienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111111111
ale woda utleniona nie jest zdrowa? w sensie w ustach,...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myjecie zeby soda? powalilo was??!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój domowy genialny sposób: olej kokosowy o stałej konsystencji+ soda. Voila ! jest to naturalana pasta bez chemii-wybiela. Należy stosować ok miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wampirka89
A w jakich proporcjach mieszasz ten olej z sodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosłownie tak żeby starczyło na jedno mycie- tak na oko- do malutkiej filiżanki biorę pół łyżeczki oleju w stałej konsystencji+ szczypta soli-ieszam i nakadam na szczoteczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
To soli, czy sody? Chyba cos oszukujesz, bo chcesz zaistniec w internetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królikzbiałymizebami
A czy soda nie jest normalnie dodawana do pasty do zębów? Jeżeli tak, to po co dodawać ją oddzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SOLI NIE POLECAM. bierze sie sode i wode utleniona. ta papka doskonale czysci i wybiela. zamiast wody utlenionej mozna dac olej kokosowy, ktory ma wlasciwosci wybielajace i dezynfekujace. WIECZOREM ZEBY SZORUJEMY DWA RAZY POD RZAD. JERZY ZIEBA POLECA TAKIE MYCIE: https://www.youtube.com/watch?v=7Bbg-35v_4Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie rano, na czczo polecam ssanie lyzki stolowej oleju kokosowego, leczy dziasla, stany zapalne, wybiela zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz umyłam zęby sodą z wodą utleniona. miałam popalone usta i dziąsła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myje codziennie soda z woda utleniona od ponad pieciu lat i z powodzeniem. czasem dodaje do sody olej kokosowy, czasem sama soda.nie musze nawet chodzic do dentysty na usuwanie kamienia, bo ten kamien sie po prostu nie odklada:) moje wszystkie siostry namowilam na te metode i takze ja stosuja.zreszta pasty do zebow sa trujace, zawiraja mnowstwo trujacych zwiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wampirka89
Wiedizałam, że olej kokosowy ma wiele zastosowań, ale nie wiedziałam, że wybiela zęby.... A znacie jeszcze jakieś inne metody? Ja słyszałam coś o cytrynie, ale nie wiem dokładnie co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytryna zniszczy szkliwo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze efekty daje mycie zebow dwa razy pod rzad przed spaniem. ja dodadtkowo polecam ssanie oleju kokosowego codziennie 20 min. na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak ten olej działa? Skąd Wy to wiecie? W inetrnecie nie moge znaleźć, żadnych informacji an ten temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niech ktoś odpowie, plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można spróbować jakąś lepszą pastą do zębów. Z całą pewnością nie polecam domowych sposobów typu woda utleniona lub soda oczyszczona, można w ten sposób zniszczyć zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie na tę wodę to bym się nie odważyła chyba... Z resztą to napewno jest niedobre w smaku.... Ale ja nie mam tego problemu, od zawsze myję zęby dwa razy dziennie i mam hollywódzki uśmiech, a Wy się męczcie po latach zaniedbań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakas lepsza pasta do zebow, buahahaha:D ales ty ciemna masa.przeciez nie ma past "lepszych" one wszystkie sa trujace,widzialas kiedykolwiek sklad past do zebow???:o a juz szczegolnie dzieciom powinno byc zabronione stosowanie tych swinstw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najlepsza jest ta co mowi, ze by sie nie odwazyla woda utleniona i soda:D to zryj dalej to czym cie karmia w pastach.:o myslisz, ze to co masz w gebie nie wchodzi wglab sluzowki jamy ustnej?? takim ignorantom jak ty powinno sie odbierac komputer, by nie wypisywali takich bzdur w internecie,bo jakis tobie podobny bezmozgowiec to przeczyta i bedzie sie trul:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, że mówisz o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też używam pasty ze sklepu(elmex pomaranczowy) i do stomatologa chodze tylko an przeglądy i jeszcze nigdy nie miałam zadnego browania, klejenia, czy co tam sie robi, bo nawet sama nie wiem. wiec nie rozumiem o co tyle szumu... regularna higiena i już. żadna foilozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo jestem miło zaskoczony :) Nieprzypuszczałem że na forum znajdą sie tak mądre i świadome osoby :) Ja myje zęby sodą oczyszczoną i czasem dodawałem cytryny. Wode utlenioną czasem pije kilka kropel rozcieńczonych z wodą ale dopiero teraz przeczytałem ze mozna uzywac do mycia zębów :) dzieki za rade. Gdzie można dostac ten olej kokosowy ? Jak to wyglada ? On jest w butelce jak oliwa ? Past do zębow rowniez nie polecam z uwagi głownie na fluor ktory niszczy zeby i inne skladniki np uzywane kiedyś do trutek na karaluchy brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wszystkich tutaj za idiotów? To co tutaj robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej kokosowy możesz kupić w prawie każdym sklepie. Będzie w butelce lub słoiczku. Używam prawie do wszystkiego, jako balsamu do ciała, odżywki do włosów, a teraz chyba zacznę myć nim zęby! Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×