Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Wybielanie zębów w warszawie

Polecane posty

Gość gość

Polecacie jakieś miejsce w Warszawie gdzie można w dobrej cenie wybielić zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym miejscem jest Stenka Clinic. To jest wprawdzie Wilanów, ale warto tam zajrzeć. Ja robię sobie tam czyszczenie zębów co jakiś czas i naprawdę uśmiech jest rewelacyjny!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiś gabinet bardziej w okolicy Wola/Bemowo? Ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zajrzyjcie do rankingu: https://ranking.abczdrowie.pl/c/309,wybielanie-zebow,1492,warszawa Tutaj można przeczytaj opinie o specjalistach i klinikach, a to bardzo pomocne przy wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Bemowie jest Klinika Urody i Pięknej Sylwetki. Mają tam w ofercie kosmetyczne wybielanie zębów, które pozwala na doskonałe usunięcie przebarwień powstałych na skutek niewłaściwej pielęgnacji, palenia papierosów oraz spożywania produktów o intensywnym zabarwieniu. Fajna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, dzięki za cynk. Mieszkam w miasteczku Wilanów i właśnie zastanawiałam się, czy tam gdzieś u nas jest jakaś fajna klinika stomatologiczna. Ciekawe czy długo się czeka na zabieg czyszczenia w tej Stenka Clinic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondolec31
Ja byłem u pani Jaworskiej na ursynowie. Dental Design sie zwie ich klinika i powiem że jest git :) Bałem się że po 2 miesiącach pójdzie się wszystko .... ale minęło pół roku i dalej są białe :D może nie tak jak zaraz po zabiegu ale dalej lepiej niż było. Dlatego śmiało polecam ich, nie wiem czy to dzięki sprzętowi czy doktor ale jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina Leather
Kondolec31 wybielałeś w Dental Design lampą BEYOND? Dentystka opowiadała mi o tej metodzie, ale póki co nie dałam się przekonać. Skorzystałam jednak z piaskowania zębów i efekt też jest fajny i jak pilnuję się z kawą i herbatą to długo się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wybielić zęby można gdzie się chce, jednak ja niestety nie mogę jeszcze, ponieważ zakładałam u dr Iwony Gnach-Olejniczak stały aparat na swoje zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze robię czyszczenie i wybielanie w Stenka Clinic. Odpowiada mi obsługa, nie traktuje się klienta jak petenta tylko z szacunkiem. I rozumieją, że ktoś może się bać zabiegów dentystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z NFZ to się w tym roku nie doczekasz... Ja czekałam w klinice dr. Stenki raptem kilka dni. Więc szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam jeśli bierzecie też pod uwagę wybielanie w domu, nakładki iWhite. Ja ich używam i efekty mam naprawdę super (2-3 odcienie po pierwszych użyciach) i utrzymują się ok 2-3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też polecam iWhite, chyba, że komuś bardzo zależy na wybielaniu w gabinecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile płacicie za wybielanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybielanie tlyko dla bogaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie,przecież w domu tez można skutecznie wybielić,ja kupuję w aptece żel dr martin schwarz,zestaw home comfort,pale fajki,a mimo tego i tak zęby są białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płaciłam w aptece za wybielacz dr martin schwarz home comfort ze szczękami 209zł,a teraz bez szczęk 179zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizaa2
tylko perfect med na placu dąbrowskiego. Bardzo miła obluga, wszystko dokładnie wyjasniaja, caly przebieg 'zabiegu', efekt jest swietny, tym bardziej, ze jak na warszawe to bardzo korzystna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam lampą beyond w Klinice Dent-SM, http://www.dentsm.pl/. Efekty super :))) Natomiast radzę nie wierzyć w cudowne pasty i żele, dobry i bezpieczny dla szkliwa efekt moim zdaniem można uzyskać tylko w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale takie wybielanie kosztuje.Ja u stomatologa za zestaw do wybielanie w domu płacę nie całe 200zł.Chodzi tutaj o żel dr schwarz expert 20.Jestem zadowlony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domowe sposoby na wybielanie zębów nic nie dadzą. Ja wybielałem w Stomapolu i jestem zadowolony. Odmłodniałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie też zastanawiam się czy sobie zęby trochę nie wybielić. Dużo tu piszecie o Stomapolu. Chyba się tam wybiorę i zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się leczę w http://www.dentsm.pl/. Zdecydowanie polecam tę klinikę, robią tam też wybielanie i inne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i skorzystałem ze Stomapolu. Wybieliłem ząbki u uśmiech mam teraz taki, że nie jedna gwiazda z Hollywood może mi pozazdrościć:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Enelmed. Ja tam regularnie chodzę do stomatologów i bardzo jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia890
Podłączam się do pytania. Szukam kogoś sprawdzonego. Byłam na jednej wizycie w Dentalux, ale nie zamierzam tam wracać. Nie mają podejścia, którego bym oczekiwała... Będę wdzięczna za jakieś wskazówki, gdzie można pójść, żeby wybielanie było solidnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Tobie Stomapol! Sama tam wybielałam i zabieg był wykonany na najnowszych preparatach i bardzo dokładnie, a wież mi że jak jest nie dokładnie to widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×