Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiki54321

wybielanie zębów Whitetime

Polecane posty

Wszedł na rynek nowy produkt Whitetime ale jeszcze nie ma o nim opinii, dlatego chcę zacząć. Używam od paru dni, ale miałam na prawdę żółte zęby i widzę małą różnicę, zamierzam stosować kurację 30 dni tak jak jest zalecane. Koszt to 59,99 zł zamawia się na oficjalnej stronie producenta whitetime.pl Jak używacie to piszcie jak wam się podoba jestem ciekawa co inni o tym sądzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91.n
Cześć :) Ja też kupiłem Whitetime i czytam opinie. Używam 3 dni i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej próbowałem pasków wybielających crest, ale te nakladki Whitetime lepsze i tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile Wam płacą od posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przekonał usmiech Kaszubskiego ktory go promuje ;) mialem przez pierwsze 2 dni nadwrazliwosc zebow jak piłem zmrożone napoje, ale juz przeszlo. Jesli chodzi o efekt to trzeba przyznac bez owijki w bawełne: Działa. Moja dziewczyna wziela mnie na królika żebym sprawdzil, dzisiaj sama zamówiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanalika
Zaczęłam stosować próbkę, którą dostałam gratis, przez pierwsze dni okropnie bolało, następnie zmniejszyłam intensywność stosowania do 2x 10min dziennie przez kilka dni, dopóki nie zniknęła nadwrażliwość zębów. Gdy nadwrażliwość się zmniejszyła stosuje nadal po 2x 30min dziennie. Efektów w żadnym razie początkowo za zniewalające nie mogłam uznać, wręcz przeciwnie ciągłe uczucie nadwrażliwości dołowało mnie,a zęby wcale nie stawały się bielsze, co spowodowało, że nie mialam ochoty patrzeć na siebie w lustrze. Gdy zaczęłam już rezygnować powoli ze stosowania, mój chłopak pewnego dnia zrobił mi straszną awanturę o to, iż jak się uśmiechnęłam to zobaczył moje zęby i był przekonany, iż wybielałam u dentysty, co mnie totalnie zaszokowało. Popatrzyłam w lustro i zęby rzeczywiście stały się sporo bielsze po 18 dniach stosowania. Osiągnęłam lepszy efekt niż po paskach wybielających z blendamed, których niestety ze względu na dystrykcje unii nie są już dostępne w jej krajach. Jeśli macie siłę, by mniejszym kosztem osiągnąć efekt białych zębów to polecam, jeśli nie jesteście cierpliwi to lepiej wybierzcie dentystę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nissine
Ja korzystałam z tych żeli po 4 dniu stosowania, zęby naprawdę były widocznie bilesze. Nadwrażliwości nie miałam jak w przypadku paskow wybielajacych jak je stosowalam. Całkiem spoko ten whitetime działa, tani i wybiela. wygląda bardzo profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boż, ja skorzystałam i mi zęby wybielały, ale szkliwo zlazło, to jest straszne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia1818181818181818
hahahahaha kaszubski pisał te posty czy te gwiazdki z aska? Czy może płacą za pisanie posta? Żałosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela-d
Od kilku lat prowadzę praktykę stomatologiczną i osobiście nie polecam wybielania zębów takimi sposobami, gdyż substancje zawarte w tych produktach powodują odwapnienie szkliwa, co grozi chorobami zębów i próchnicą. Z racji doświadczenia uważam, iż wybielanie preparatami profesjonalnymi, mam tu na myśli produkty polecane w gabinetach stomatologicznych, także grozi osłabieniem szkliwa, lecz nie ingeruje tak bardzo w jego strukturę. Wniosek jest prosty, skoro preparaty używane przez dentystów nie są stuprocentowo bezpieczne,a czasem i skuteczne, a tworzenie ich receptur trwało wiele lat przy ogromnych finansowych nakładach, jak skuteczna i bezpieczna dla waszych zębów będzie metoda opracowana przez jedną klinikę w kilka miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesława
Whitetime jest fajny, na pewno lepszy niz ten blanx. To czego na pewno nie polecam to biala perla. jakies 3 tubki w zestawie. Cholerstwo drogi i ZADNEGO efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alucard11
efekt jest dokładnie taki sam jak po Białej Perle, a że moja siostra pracuje w aptece to i cenę mam lepszą. produkt nie wyróżnia się totalnie niczym, jestem osoba której zęby bardzo szybko barwią i troszkę tego przetestowałem. WT kupiłem na test ale wracam do sprawdzonego produktu, nie wiem w końcu kto nad tym tak naprawdę pracował a i osoba która uważa się za producenta ma bardzo skrajne opinie. Biała Perła zajmuje się tym od dawna dlatego zostanę u profesjonalistów. BTW. nie jestem nikim z firmy, bardziej polecę wizytę i zabieg u stomatologa bo to najlepsze co istnieje (jak się ma pieniądze), warto też spytać stomatologa o opinię używając żeli, SZCZEGÓLNIE tych nowych na rynku, chyba, że chcesz zniszczyć sobie szkliwo na dobre. reasumując - kolejny taki sam produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1231
Wiesiu tylko w Białej Perle masz dokładnie tą samą substancje aktywną, w WT jest tego niby więcej, szkoda tylko, że nie jest on zbyt zdrowy dla szkliwa, ale wolnoć tomku w swoim domku. Ja na zęby większego stężenia nie położę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywalam bialej perly - produktu tragedia. Zeby bola, nie ma efektow. Z ciekawosci kupilam whitetime bo wszystkie blogerki polecaja. Nie zawiodlam sie jak na bialej perle. Slowo honoru : WSZYSTKO OPROCZ BIALEJ PERLY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, pozytywne posty wypisuje kaszubski ze swoją klitą :).. Oni tylko czatują na takie fora gdzie będzie opinia o WT. Ich nie obchodzi wasze zdrowie tylko kasa. Tym żelem narobicie sobie kłopotu.. ehhh szkoda pisać kupujcie do bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Używałam
Moze i jest skuteczne, ale mi na zębach pojawiły się takie dziwne wybielenia....jakby skruszenia, a moje zęby są takie szorstkie, boże co ja sobie narobiłam, czy to zejdzie??? Chcę mieć zęby jak wcześniej.:((((( Moze na wasze zęby działa, ale chyba moje zniszczyło:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do używałam
Daj sobie siana dziewojo, albo białe zęby, albo zęby zdrowe, ja wolę białe, też dostałem takie białe plamy, ale wole te plamy i białe zęby, niż żółte zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tani badziew i co wam po tym ze bedzie miec zęby jak ken?! to ze wlasnie tak szybko dziala to jego najwieksza wada bo robie MASAKRE SZKLIWA i nie ma zadnych substancji ktore zregeneruja nasze oslabione szkliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowiecc
mam pecha ze to kupilem :( moje ząbki aż wołają o pomoc szczegolnie szkliwo. Przez whitetime nie moge nic jest bo po wszystkim odczuwam bol za mocny ten specyfik. Zmarnowane pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna H. W.
A ja się podzielę moją historią z whitetimem... Teraz w internecie dużo sie o tym mówi, że nowość ze cudo... skuszona tymi zapowiedziami kupiłam od razu jak się pojawił bo wiązałam z tym ogromne nadzieje. Pudełko przyszło pogniecione... no nic wina kuriera. Ale prawdziwy horror dopiero był przede mną. Z ciekowości i natury poszukiwacza sprawdziłam skład... jak w więkoszści żeli i past wybielających podają stężenie tych wybielaczy, w whitetime nie znalazłam żadnej takiej informacji jedynie że jakiś karbamid. Nakładki są 3, i one są chyba najlepsze z całego tego produktu łatwo się nakładają i są przyjemne... Nałożyłam ostrożnie nie za dużo żelu i włożyłam nakładki do buzi. Pierwszy kontakt z zębami to było pienienie (jak przy wodzie utlenionej) potem poczułam lekkie szczypanie jakby w środku zęba - ale pomyslalam ze ok tak musi być. Ale z czasem ból stał się nie do zniesienia a zęby miałam wybielone tak że lalki nie maja takiego sztucznej bieli... musi byc cos nie tak ze składem. Po zakonczonej kuracji (az za szybkiej jak dla mnie) ból był nie do zniesienia przy każdym gorącym napoju a normalnie zęby odczuwałam jakby pulsowały. Przeczekałam dzień i udałam się do stomatologa. Powiedział, ze pierwszy raz slyszy o takim specyfiku, ale po wygladzie i zachowaniu zebow stwierdził ze musi byc to cholernie mocny specyfik i moje szkliwo nie dało rady. Dałam mu opakowanie, poczytał i stwierdził, ze nie ma ani jednej substancji odbudowywujacej szkliwo, ani zmniejszajacej nadwrazliwosc... popłakałam sie i myslalam o najgorszym :( stomatolog uspokoił mnie ze teraz bede musiała sie poddawac serii zabiegów na odbudowe szkliwa i tak od 3 dni chodze dzis byly kolejne fluoryzacje i pasty z wapniem mi wmasowywal w dziasla. Straszne. ODRADZAM KUPNA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student stomatologiii
UWAGA!!! poczytajcie sobie o głownej substancji która widnieje w składzie whitetime i to w ilościach ogoromnych. Dodam, ze Biała Perła (dla bezpieczenstwa szkliwa) ma <0,1% nadtlenku karbamidu a whitetime jak podała jedna z blogerek utrzymująca kontakt z producentem, że whitetime ma 17% !!! tutaj info o substancji: http://czas.stomat.net/upload/articles/1/4.pdf?PHPSESSID=b44dc82dc269b73620dbbcbcadff5319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wooooow i znów dzięki kafe dowiedziałam się o jakimś Kaszubskim i jego przekrętach - whitetime bede omijać z daleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona9222
Dlaczego wszystkie negatywne opinie są napisane z jednego IP?? Ja używam Whitetime ze swoja siotra, efekt piorunujący, nic zęby nie bolą, naprawde świetny produkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam bliska kupienia Whitetime tydzień temu. Napisałam nawet maila na adres podany na stronie, praktycznie nie odpowiedzieli na moje pytania. zapytałam np. o wiek od kiedy można stosować, a napisali mi o minimalnym wieku w USA.. Dziękuję bliskim, że mi odradzili, bo czytam coraz gorsze opinie na ten temat. Podejrzewam również, że te najlepsze są pisane przez znajomych Piotra Kaszubskiego. Fajnie, chłopak sobie zarabia, ale jakim kosztem? Stomatolog, znajomy rodziny, odradził mi potem czegoś takiego jak Whitetime. Nie piszę tego, żeby hejtować ten produkt czy Kaszubskiego, ale radzę się zastanowić przed kupnem i przede wszystkim skonsultować to ze stomatologiem! Zwłaszcza w moim wieku - 16 lat, dopóki szkliwo się w pełni nie ukształtuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super produkt, kupilam poltora tygodnia temu, wszyscy mnie pytaja co robie ze mam takie bial zęby :) Bardzo polecam Whitetime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super produkt, polecam dziewczyny ten whitetime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałem wielu pochlebnych opinii o tym produkcie. Ale jeden ze znajomych Kaszubskiego wygadał mi się, że on opłaca pozytywne komentarze aby pokazac niby zadowolonych (kupionych) klientow. Uwazajcie na produkt ktory rekomenduje gnojek bez matury i udaje speca od stomatologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie te negatywne wpisy u góry pisała jedna osoba, wiec nie radze sie tym kierować, ta osoba ma chyba jakieś problemy ze sobą, bo nie wiem jaki ma sens w wypisywania tego wszystkigo ;) a tak po za tym to polecam whitetime, używam od 3 dni i zęby wcale nie bolą, narazie zrobiły sie bielsze i gładkie, po tygodniu powinno być widac wieksza różnice wiec napisze co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania kafeterystka
Hej kochane dziewczyny :) od lat kieruje się opiniami użytkowników kafeterii poszukałam w internecie ten whitetime i produkt ten wzbudza bardzo wiele kontrowersji. Nie stosowałam go jeszcze ale wnikliwie szukałam w internecie tu macie link to bardzo fajnego i rzetelnego bloga: zadbanyfacet.blogspot.com/2013/07/uwaga-na-whitetime.html Od siebie dodam, że po stylu wypowiedzi własnie to pozytywne wypowiedzi pisane są przez jedną osobę - pewnie jakąs Panią z biura tego whitetime. Bardzo wnikliwie szukałam informacji i moje wnioski są następujące: preparat jest NIEBEZPIECZNY DLA ZDROWIA zarówno szkliwa, jak i dziąseł wynika to z jego składu. Bardzo mocny środek wybielający i żadnej osłony szkliwa, żadnej substancji uzupełniającej ubytki mineralne szkliwa. Brak żadnej ochrony dla dziąseł. Po czytaniu tylu komentarzy które przestrzegają przed kupnem i ja podziękuję i zakupię coś bardziej bezpiecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona po Whitetime, działa zdecydowania :) Az sie chce zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie dajcie się zwieść. Wszystkie pozytywne komentarze piszą znajomi Piotra K. - prezesa whitetime. Pisanie pozytywnych komentarzy ma wyłącznie na celu zbudować opinie nowo dostepnego na rynku środka. To jest czysty chwyt reklamowy. Współczuję wszystkim osobom które miały problemy po tym produkcie. Dobrze, że mówicie o swoich problemach, dzięki Wam wiele osób już nie kupi tego produktu. Polecam Biała Perłe - przyczyna jest prosta i nie do podważenia - mianowicie Białą Perłę możecie nabyć w aptekach!!! czyli jest maksymalnie bezpieczna w dodatku jest tańsza i posiada więcej żeli i o większej pojemności niż whitetime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×