Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maluuuta

wygladam jak.....

Polecane posty

no wlasnie....jak żul:( pekaja mi naczynka w oczach zna to ktos? od czego to sie robi?? jak zrobic by nie pekaly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czasem sie zdarza ze nie ale prawie zawsze jestem wyspana...teraz tez wygladam jak zul:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej pij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie coś pojawia się najczesciej właśnie ze zmęczenia. to że się wysypiasz może nic nie znaczyć. możesz się wyspać ale dzienne stresy i tak zamienią Cie w skonanego żula;) poza tym także od picia albo może alergia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ktorej godzinie zazwyczaj
chodzisz spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekxx
Wstraczy zrobić sobie okład z esencji herbaty (nasączyć nią wcik i tak poleżeć z 10 min.), dobre są też krople do oczu, pomagają od razu. Może za dużo siedzisz przed kompem albo telewizorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym kompem to roznie bywa:p ale np jak ogladam tv to mnie oczy pieka, wieczorem mam popekane naczynka a rano juz ok w miare i wygladam normalnie ale im blizej wieczora tym gorzej...a z ta hrerbata wyprobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimmklaisters
Kup sobie takie zelowe okularki (ostatnio widzialam je w Rossmanie, ja mam takie z gazety Twoj Styl), schlodz je z lodowce a potem na jakiejs chusteczce na oczka. Tak polez 15 min. Super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 22
łykaj rutinoscorbin, kup Clarin z luteiną, krople do oczu np Visine i rób wspomniane kompresy z herbaty czarnej. To troszkębędzie kosztowało ale cóż, oczy to poważna sprawa. Ogrzewanie teżrobi swoje... Noi nie przebywaj wśród palaczy!! Ostrożnie z alkoholem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×