Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyleczona z torbieli

wyleczona z torbieli

Polecane posty

Gość wyleczona z torbieli

Od 1,5 roku walczę z torbielami jajników.Miałam 1 laparoskopię. Po 5 tygodniach na lewym jajniku pojawiła się nowa torbiel. Trafiłam do szpitala na punkcję,na szczęście torbiel samoistnie pękła i punkcji uniknęłam.Po pół roku pojawiła się następna torbiel, która po 4 miesiącach leczenia hormonalnego wchłonęła się. Po miesiącu była następna, która nie poddawała się żadnemu leczeniu.Zaczęłam korzystać z medycyny niekonwencjonalnej,wizyta u bioenergoterapeuty,lekarza tybetańskiego,5 wizyt u bioterapeutki ponoć skutecznej w leczeniu torbieli,rozgniatanie przez brzuch u prof. medycyny i wszystko na nic.W ciagu pół roku powyższego leczenia z torbieli 3,5 cm zrobiło się dwie-jedna 7cm druga 3,5 obok siebie. Miałam już skierowanie na następną laparoskopię.Zaczęłam szukać w Internecie uzdrowicieli filipińskich a znalazłam kolejnego bioenergoterapeutę i radiestetę.Byłam u niego na dwóch wizytach w odstępie niecałego tygonia. Po drugiej wizycie po upływie tygodnia zrobiłam usg. OBYDWIE TORBIELE ZNIKNĘŁY!!!! Bioterapeuta nazywa się STANISŁAW PÓŻNIAK.Mieszka i przyjmuje w URSUSIE k/Warszawy,również na wyjazdach(Białystok,Ostrów Maz.,Nur).Kontakt 0608058957 lub (022)8249137.Ma swoją stronę WWW.bioterapia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooolllllllaa
Tylko ciekawe na jak długo wyleczona ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaa taka
Bioenergoterapia według wiedzy Dalekiego Wschodu jest stymulacją bioenergetyczną układu energetycznego organizmu człowieka. Bioenergoterapia nie jest leczeniem i diagnozowaniem medycznym, nie jest profilaktyką w sensie medycznym. Według medycyny Dalekiego Wschodu bioenergoterapia jest bioenergetycznym działaniem wspomagającym organizm człowieka w zdrowotnych problemach. A dokładniej jest ona działaniem stymulującym, i pobudzającym układ energetyczny. Tak naprawdę, bioenergoterapia daje bodziec na poziomie energetycznym. Taka stymulacja bioenergetyczna przyczynia się do lepszego funkcjonowania organizmu i jego energetyki. Działanie bioenergetyczne stymuluje energetykę wprowadzając nowy prawidłowy porządek, który został zaburzony przez czynniki zewnętrzne jak i wewnętrzne, np. szkodliwe środowisko zewnętrzne, stres, chorobę. Polega ono (to działanie) przede wszystkim na usuwaniu energetycznych przyczyn choroby (braków, bloków lub złogów energetycznych) oraz na zasilaniu niedomagających organów. Tak pisze o swojej pracy rzetelnie bardzo dobry bioenergoterapeuta Piotr Gońciarz, Przyjmuje w warszawie i pod warszawą... Polecam i zostawiam kontakt, sprawdzilam go i mi pomogl w takiej dolegliwosci, gdzie lekarze rozkladali juz rece... http://piotrgonciarz.republika.pl/page14316040774a0ded7f8d09c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dobrego bioenergoterapeutę to polecam się zapoznać z tą stroną: http://energiaduchowa.pl Jedna z nielicznych które są warte zaufania. Uwaga na oszustów, jest ich wielu. Polecam sprawdzonych i skutecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×