Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MysteriousSoul

Wymioty i biegunka podczas okresu

Polecane posty

Gość MysteriousSoul

Witam, jestem tu nowa ;) Mam 17 lat ( w listopadzie skończę 18) zwracam się do was z prośbą o poradę, ponieważ od ostatnich kilku miesięcy kiedy dostaje okresu napadają mnie straszne ataki bólu. Wiem ze ból jest normalny spowodowany skurczami. Ale mimo tego mam wymioty i straszną biegunkę. Nie potrafię się ruszyć, poprzednim razem kilka godzin spędziłam siedząc w toalecie z wiadrem pod nosem. Dzisiaj powtórka z rozrywki z tym że biegunka nie była tak nasilona i wymioty o dziwo się nie pojawiły. Ale w szkole straciłam przytomność, na szczęście przyjaciółki z klasy w porę mnie złapały i zareagowały, na początku nie czułam żadnego bólu, okresu dostałam rano tuż przed wyjściem do szkoły. Na kolejnych lekcjach dopadł mnie ból, poszłam do higienistki która dała mi tabletke ale nie pomagała, wróciłam do klasy i miałam straszne duszności, kręciło mi się w głowie a kiedy podniosłam się żeby przespacerować się po klasie to po kilku metrach osunęłam sie na ziemie. Do domu przywiózł mnie brat, i od razu położyłam się do łóżka. Teraz jest lepiej, jestem na tabletkach przeciwbólowych Czy tego typu dolegliwości są normalne? Żadna z moich znajomych nie ma takich ataków podczas okresu. Liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla27
niektóre kobiety tak mają...idz do ginekologa przepisze ci tabletki antykoncepcyjne to ci może przejdzie...pisze ''może'' bo mnie tez mocno boli brzuch w czasie okresu mimo ze biore tabsy anty...moja ginekolog powiedziala ze niestety ale takby nie na kazdego dzialają ''przeciwbólowo'' ...ale mozesz spróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też czasem tak mam
i jeszcze dodatkowo w trakcie (wymiotowania, srania i wycia z bólu) - mdleję. No i mówią, że to normalne.... :-O Na szczęście to wszystko na raz rzadko się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo ! Czy ktoś też tak ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera01
Mialam tak wczoraj. Rano dostałam okresu i zaczął mnie okropnie bolec brzuch i tak przez 5 godzin. Potem robiło mi się słabo, wymiotowałam, biegunka i zawroty głowy. Przeszło mi dopiero wtedy, gdy wypiłam mięte i poszłam się przespać. Co prawda jak wstałam ból brzucha nie ustępował, ale wymioty i biegunka minęły. Nie wiem sama juz co mam robić. Kompletnie nic mi się pomaga, nie mogę siedzieć, nie mogę leżeć tylko zwijam się z bólu. Czułam jakbym za chwile miała zemdleć. Słyszałam, że to może być jakieś zapalenie, ale to tylko może stwierdzić ginekolog. A środki antykoncepcyjne niektórym tylko pomagają+ trzeba je dobrze dobrać. Czyli tak czy siak powinnaś wybrać się do ginekologa. Ja chyba tez tak zrobię bo to co się dzieje u mnie w czasie miesiaczki jest nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×