Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwione oczko

Wypadające Rzęsy- odrastanie

Polecane posty

Gość zmartwione oczko

Witam. Mam pytanie co do wypadania rzęs.wypadają mi strasznie, już nie wiem co robić chyba zacznę brać witaminy bo nic nie pomaga, wystarczy lekki makijaż trochę tuszu i już lecą:( a co najdziwniejsze to głównie z lewego oka, ale nie o tym chce zapytać czy którejs z pań wypadła znaczna ilość rzęs, a kiedy już rzęsy przestały wypadać powróciły z czasem do dawnej świetności czy też pozostały rzadsze niż przed wypadaniem? Bardzo prosze o odp. chciałabym mieć kiedyś znów piękne rzęsy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwione oczko
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwione oczko
bardzo prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwione oczko
bardzo prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwione oczko
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwione oczko
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeża magistrantka
zmień tusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwione oczko
tak, ale ja pytam 0 to czy rzęsy moga powrócić do dobrego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona69
najlepiej gdybyś zaczeła stosować olejek rycynowy, na umytą szczoteczkę od maskary pare kropel zawsze na noc i nie za dużo żeby nie dostalo się do oka, stosuj tak długo aż zobaczysz poprawę a napewno za działa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwione oczko
stosowałam go przez ok tydzień wiem że to krótko ale po nim rzęsy mi wypadały np rano może je przeciążał tak jak tusz, chyba że tak jest na początku może potem działa poprawnie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie henne, nie będziesz musiała stosować tuszu do rzęs i dzięki temu one przestaną wypadać i się zregenerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwione oczko
myślałam nad henną... mam w domu brązową, może dla przyciemnienia warto było by zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwione oczko
więc nikt mi nie powie jak BĘDĄ WYGLĄDAĆ RZĘSY KIEDY JUŻ WYZDROWIEJA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwione oczko
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula44
zmartwione oczko mam ten sam problem z ktorym sie zmagam juz od roku i nic nie pomaga moze wymienmy opinie co juz przetestowalusmy moze dowiemy sie czegos nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też swego czasu strasznie wypadaly, pewnie masz uczulenie na jakiś kosmetyk, którego używasz. Zbadaj przyczyne, wyeliminuj i nie bój się - wtedy rzęsy odrosną:)przynajmniej mnie odrosly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. od jakis 3 lat wypadaja mi rzesy. z poczatku to zignorowalam ale teraz widzee, ze sa bardzo rzadkie , a do tego ciagle wypadaja. nie moge sie powstrzymac bez malowania oczu, bo czuje sie niekomfortowo . teraz widze to , ze albo przestac sie malowac, albo dalej to robic i stac sie bezrzesna.. oprocz olejku rycynowego i braku makijazu, znacie jakies dobre spospoby na utrzymanie rzes na miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdgdfgdfgdgfdfg
mnie duzo wypadlo po doklejeniu sztucznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby blad
oliwa z oliwek hmm..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwione oczko - ja miałam
taki sam problem, byłam u dermatologów, okulisty i NIC! Wzięłam sprawy w swoje ręce ... A więc tak - wywaliłam wszystkie stare tusze, zakupiłam w Douglasie nowy, porządny (niestety drogi) tusz (Hypnose precious cells)Ale po wykończeniu leków zaczęłam sie malować, delikatnie, aby nie obciążać ich. W aptece kupiłam skrzyp polny w formie tabletek, vitapil z biotyną, i skrzyp do naparu ( robiłam okłady na oczy z tego wywaru),Olej rycynowy to jedna wielka klapa, i jeszcze podrażnia oczy. Później jeszcze to serum z Loreala reaktywujące rzęsy (nakładałam na noc). No i rzęsy odrosły, trwało to 2 miesiące, ale odrosły, zagęszczanie odradzam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silwa
Witam ja z problemem wypadania rzęs spotkałam się ok 5 lat temu, chodziłam po okulistach, dermatologach, alergologach i nic.Przez okres 4-5 miesięcy rzęsy leciały, wieć przestałam się malować żeby jeszcze bardziej ich nie osłabiac. Ostatnio znowu pojawił się problem poszłam więc ponownie do okulisty i pani dr skierowała mnie na badania na nużeńca-u mnie wyszedł negatywnie, ale poczytajcie sobie dziewczyny trochę o ty bo to jest też często przyczyną wypadania rzęs i brwi, ja dostałam jakieś kropelki w sumie na alergie, trochę tych rzęs mniej wypada, ale coś tam leci, zobaczymy co będzie dalej, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam dziewczyny tusz do rzęs Rimmel Wonder'Full . To jest tusz z olejkiem arganowym i mysle ze spokojnie własnie ten tusz przyczyni sie do wzmocnienia i odpowiedniej pielegnacji naszych rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po jakim czasie od stosowania widzialas efekty własnie jesli chodzi o wzmocnienie rzęs ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Kup sobie odzywke. Podobno Bodetko Lash czy jakos tak jest bardzo dobra. Poczytaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka88
Mi wypadały rzęsy do takiego stopnia, że praktycznie ich już nie widziałam w lusterku :( próbowałam wszystkiego i każde moje starania okazywał się być marne ;( kupiłam w końcu odżywkę polecaną przez moją siostrę www.miralash.com.pl i stał się cud, już po 2 tyg od regularnego stosowania rzęsy nie wypadały, zaczeły odrastać i stały się grubsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka78
alinka88 - Dziękuję Ci za polecenie odżywki "Miralash". Dzięki niej moje rzęsy odżyły , są teraz długi i grubę!. Olejkiem Rycynowym możecie sobie oczy uszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam wielu rzeczy nawet miralash i powiem wam że cieżko o dobre efekty, chociaż z wielu produktów które używałam to własnie miralash dał najwiecej, pogrubił rzęsy ale ich nie wydłużył ;/ a mam bardzo krótkie brwi :( może zna ktoś coś dobrego na wydłużenie brwi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób badania tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×