Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wypadające włosy. Widoczne prześwity! Pomocy!

Polecane posty

Gość gość

Od około 3 miesięcy wypadają mi włosy. Ostatnio zauważyłam widoczne przerzedzenia na czubku głowy i na skroniach. Robiłam badania i wyniki są dobre, nie jestem na nic chora. Stosowałam Dermenę, płukanki ze skrzypu, czarną rzepę, szampon Vichy Dercos i nic nie pomaga! Jestem bezsilna i zaczynam popadać w depresję. Powiedzcie, co u Was podziałało, cena nie gra roli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia18
A probowałaś wzmocnić organizm suplementem? U mnie na włosy pomógł Amlan Forte z vital progres: https://www.amlanforte.com/ To jest co prawda suplement na odchudzanie, ale agrest indyjski działa super na włosy, może u Ciebie też pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Konieczna suplementacja od wewnątrz. Nie polecam na tym etapie żadnych wcierek, masek, plukanek itd- połowa wlosow ci przy nich wypadnie. Ogranicz czestosc mycia włosów. Wyprobuj jakies ampulki na wypadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobny problem. moje piękne kręcone wlosy to teraz bardzo krotka fryzura. wlosow miałam tak mało,ze nawet kucyka nie można było zrobić az zdecydowałam się na obcięcie :( stosowałam szampon pharmaceris i rozne witaminy,ale nie widze poprawy. teraz akurat zaczelam drugie opakowanie biotebalu. mam nadzieje,ze chociaż trochę pomoze. kupiłam wcierke jantar,ale od tego masowania wypada pelno wlosow. badan nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i po wcierce zaczely mi się bardzo przetluszczac wlosy. także teraz musze myc co drugi dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na wypadające włosy świetnie sprawdziły się plastry dermastic. Można je kupić w aptece, taka kuracja trwa 8 tygodni. Plaster przykleja się tylko na noc. Rano się już go odkleja. Uwalnia od substancje aktywne bezpośriednio do cebulek włosa. Rzeczywiście to działa! U mnie przyczyniło się do wzmocnienia włosów i mnóstwo baby hair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki novophane. Szampon revitax. Serum seboradin men. Tak to dla facetów. Mi pomogło bardzo a i cenowo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od tego, jakie są przyczyny wypadania włosów - hormony - stres - łojotokowe zapalenie skóry - czy włosy są słabo odżywione. Mi za pierwszym razem pomogły płukanki ziołowe, nie pamiętam składu niestety + szampon z minerałami z Morza Martwego. Za drugim razem, w zeszłym roku pomogły mi wcierki z najzwyklejszego cynamonu. Możesz spróbować, bo jest on tani. Mieszam go z szamponem. Jest on silnie piekący i uczulający, ale pobudza cebulki do działania. http://wiedza-tajemna.pl/ - mój blog, zamierzam na nim zamieszczać wiedzę o rzeczach, które mi pomogły w różnych dziedzinach życia, zapraszam. Dopiero niedawno go zaczęłam, ale jak chcesz możesz mi wysłać maila, to we środę lub sobotę wrzucę pozostałe przepisy na ratowanie włosów, które posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tylko i zawsze pomagał seboren ale niestety wyscofano go z produkcji a tyle lat go używałam najlepsze co może być co mogło być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz w takim razie spróbować plastrów dermastic. Można je kupić w aptekach. Przykleja się je na noc, a taka kuracja trwa 8 tygodni. Ja zauważyłam sporą różnice. Włosy się wzmocniły, przestały wypadać i zauważyłam mnóstwo nowych baby hair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijustine
Nic nie próbujcie tylko idźcie do lekarza ;) Serio. Łysienie to poważna sprawa i może byc związana z jeeszcze poważniejszymi problemami. Specjalista nie tylko dobierze metodę, która będzie najskuteczniejsza w naszym przypadku, ale i prędzej wyłapie przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam tanio Alpicort E. NOWY, nieotwierany. Zużyłam jedno opakowanie, kuracja wcześniej dobiegła końca, a byłam zaopatrzona w dwa opakowania. Jedno całe zostało. Zapłaciłam za niego w aptece 70zł, sprzedam za 40zł. Proszę pisać pod adres Lotos-79@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki specjalista,co?dermatolog mnie olał,rodzinny olał,a trycholog dał drogie dziedostwo co nic nie pomogło,i powiedział zeby isc do dermatologa bo sprawa jest powazna.Badania hormonów mam ok.I co,powiesic sie mam?Kazdy lekarz olewa jak słyszy ze chodzi o włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×