Odpowiedz na ten temat

Wypadające włosy. Widoczne prześwity! Pomocy!

• gość 2017.03.20 [13:56]
    Od około 3 miesięcy wypadają mi włosy. Ostatnio zauważyłam widoczne przerzedzenia na czubku głowy i na skroniach. Robiłam badania i wyniki są dobre, nie jestem na nic chora.
    Stosowałam Dermenę, płukanki ze skrzypu, czarną rzepę, szampon Vichy Dercos i nic nie pomaga!
    Jestem bezsilna i zaczynam popadać w depresję. Powiedzcie, co u Was podziałało, cena nie gra roli!
  • marcysia18 2017.03.20 [23:03]
    A probowałaś wzmocnić organizm suplementem? U mnie na włosy pomógł Amlan Forte z vital progres: https://www.amlanforte.com/ To jest co prawda suplement na odchudzanie, ale agrest indyjski działa super na włosy, może u Ciebie też pomoże usmiech.gif
  • Edziaaaaaaaa 2017.03.20 [23:08]
    Konieczna suplementacja od wewnątrz. Nie polecam na tym etapie żadnych wcierek, masek, plukanek itd- połowa wlosow ci przy nich wypadnie. Ogranicz czestosc mycia włosów.
    Wyprobuj jakies ampulki na wypadanie
  • gość 2017.03.20 [23:30]
    mam podobny problem. moje piękne kręcone wlosy to teraz bardzo krotka fryzura. wlosow miałam tak mało,ze nawet kucyka nie można było zrobić az zdecydowałam się na obcięcie smutas.gif stosowałam szampon pharmaceris i rozne witaminy,ale nie widze poprawy. teraz akurat zaczelam drugie opakowanie biotebalu. mam nadzieje,ze chociaż trochę pomoze. kupiłam wcierke jantar,ale od tego masowania wypada pelno wlosow. badan nie robiłam.
  • gość 2017.03.20 [23:31]
    a i po wcierce zaczely mi się bardzo przetluszczac wlosy. także teraz musze myc co drugi dzien.
  • gość 2017.03.21 [10:00]
    U mnie na wypadające włosy świetnie sprawdziły się plastry dermastic. Można je kupić w aptece, taka kuracja trwa 8 tygodni. Plaster przykleja się tylko na noc. Rano się już go odkleja. Uwalnia od substancje aktywne bezpośriednio do cebulek włosa. Rzeczywiście to działa! U mnie przyczyniło się do wzmocnienia włosów i mnóstwo baby hair.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...