Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdesperowana.

Wysoki krem z filtrem do skóry wrażliwej z trądzikiem różowatym. Pomocy !

Polecane posty

Gość Zdesperowana.

Cierpię na trądzik różowaty. Moja skóra jest bardzo wrażliwa i tłusta. Ciągle zaczerwieniona, mało który krem poprawia jej stan.. Nadchodzą wakacje i chciałabym pojechać nad wodę, wyjść na słonce lecz niestety po dniu spędzonym na słońcu moja cera wygląda koszmarnie ! Proszę polećcie mi jakiś krem z wysokim filtrem co najważniejsze nie zapychający porów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze SVR Lysalpha jest niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
svr zapycha. poczytaj recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie zapycha, a mam z tym zazwyczaj spore problemy :) Ale oczywiście każdy musi wypróbować co mu bardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to nie ma takiego kremu ktory by nie zapychał i miał wysoki filtr przez obietnice producentów straciłam już wiele pieniążków Jedno co Ci mogę polecić to gdy pójdziesz nad wodę weż kapelusz z szerokim rondem i balsam z sorayi spf 30 i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa1
Co prawda nie mam trądziku, ale moja skóra jest bardzo wrażliwa. Też miałam problem ze znalezieniem dobrego kremu, a zależało mi dodatkowo na wysokim filtrze. Zdecydowanie najlepszy, na jaki się natknęłam to krem Epionce SPF 50. Ma super konsystencję, jest lekki i nie mam przez niego żadnych dodatkowych problemów z cerą. Sprawdź go koniecznie, dla mnie jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka999
Marikaa1, słyszałam o kosmetykach epionce. Jesteś zadowolona z kremu? Nie uczula Cie? Zastanawiam się czy sobie nie kupić, ale na większość kosmetyków mam niestety uczulenie. Boję się, że i to może mnie uczulić. Niby krem nie zawiera alergenów, ale wolę się upewnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do apteki i kup sobie lotion P20 , który na pewno nie zatka ci porów bo nie jest tłusty i mazisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię fluidy i kremy z biodermy z spf50. Mają filtry odbijające promienie co jest wazne przy cerach wrażliwych. Maja bardzo lekką konsystencję, nigdy nie zdzialały na mnie zapychajaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiruska
witam ja też mam trądzik różowaty , cere naczynkowai do tego skore atopowa szukam jakiegos dobrego kremy z filtrem 50 są ale drogie te dobre 219 zł :( może ktoś poleci coś dobrego z naturalnych składników może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzony krem dla osob z trądzikiem różowatym - Purles krem-baza rozświetlająca spf 50, kosztuje 69 zł. Uważam, że to najlepszy kosmetyk z filtrem jaki udało mi się kupić. Używam go na dzień, czasem pod ten krem nakładam łagodzący eliksir z tej samej firmy. Na noc mam krem łagodząco-nawilżający specjalny dla skóry wrażliwej i naczyniowej. Płaciłam około 70 zł. Kremy Purles można kupić w salonach kosmetycznych, ja swój kupiłam w Poznaniu w salonie Beauty Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×