Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wysokoczole

Wysokie czoło - skazana na grzywkę?

Polecane posty

Gość wysokoczole

Czy osoby z wysokimi (i szerokimi) czołami skazane są na grzywkę? Nie ma innych sposobów na maskowanie? Dodam, że przedziałek z boku nie spełnia do końca swej roli, bo u mnie i tak widać, że czoło jest wysokie. Znacie inne fryzury? A może są sposoby na to, by obniżyć linię czoła? Jakieś preparaty na łysienie, które zmuszą włosy do rośnięcia? Nie wiem... Ostatecznie zostaje operacja obniżenia linii czoła :( ale tego się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytuje
"Jakieś preparaty na łysienie, które zmuszą włosy do rośnięcia? " Komentarz: BUhahahahahahaahahahahahaha! Głupota ludzka nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytuje
gdyby byly takie srodki co wyczarowywałyby w cudowny sposob cebulki wlosowe to jak bym sobie nim plecy posmarowała i by mi czupryna na plecach urosła. Buhahahahahahaha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokoczole
No ja wiem, ze ty marzysz od urodzenia o owlosionych plecach. Mysle, ze jakbys kupila cos na porst wlosow, to nie byloby problemu. A propos. Dowiedzialam sie, ze jest taki specyfik (jutro podam nazwe) - pobudza cebulki do wzrostu, stylisci m.in. proponuja go modelkom do zageszczenia brwi. Jest to jakis preparat przeciw lysieniu wlasnie. Czekam na jakies sensowne wypowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a co jest złego w grzywkach ? przecież są one teraz bardzo modne i wybór jest duży nie musisz miec grzywki ciętej od wiadra można postrzepić i cos pokombinować wybierz sie moze do dobrego stylisty fryzjera obejrzy cie i dobierze odpowiednia fryzure dla ciebie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario82
Co to jest operacja obniżenia czoła i na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokoczole
widzialam to kiedys na Mtv, w programie w ktorym ludzie upodabniaja sie do gwiazd. Wyglada to ohydnie, doslownie wycinaja ci kawalek czola, potem naciagaja i zszywaja. Nie wiem jak wygladaja blizny, czy je widac... Ale czolo jest mniejsze. Tylko ze ja nie chce takim kosztem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokoczołowiec18
ajjj widze ze nie jestem sama od niepamietnych czasow zmagam sie z tym problemem ale tez sadze ze jestem skazana na obnizenie linii czola (czy ogladalas moze ten odcinek na mtv z transwestyta? ja od tamtej pory wiem ze jest cos takiego:D:D). jest jeszcze jedna mozliwosc- otoz przeszczep wlosow na jaki decyduja sie mezczyzni ktorzy lysieja. nie wiem jak to jest w przypadku kobiet ale zapewne kiedys zdecyduje sie na jeden z tych dwoch wariantow bo innej mozliwosci nie widze a ogromniaste czolo z zakolami jest obrzydliwe i wygladam jakbym łysiala choc mam tak od zawsze...bardzo wysoka linia czola i tyle;| utrapienie z tym mam tym bardziej ze sa blondynki (jestem blondyka naturalna) ktore maja niskie mimo ze ta przypadlosc podobno wystepuje u osob z jasnymi wlosami. dlaczego jednak nie jest ich wiele? a ja musze nalezec do nielicznych z tym problemem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co prawda, jak wysoki jest Wasz problem ;) Ja np. mam wysokie czolo i nie mam na tym punkcie kompleksow. Wrecz przeciwnie. Grzywki nie mam, czesze sie gladko (dlugie wlosy), cala twarz wyglada b. klasycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //
no!! viki ma racje.. tez mam wysokie czolo i jest super.. chyba jest sie czym martwic jak sie ma niskie, owlosione czolo jak jakas malpa.. wysokie czolo jest piekne, a Tobie jakis wiesniak pewnie nawciskal, ze jest z nim cos nie tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam większy problem bo mam i wysokie czoło i zawieruchę do tego na środku,ze nawet jak obetnę grzywkę to i tak się rozkłada........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie czoło
ja tez mam strasznie wysokie czoło. nosilam grzywke ale penwego razu chłopak tak mi sie zaczał przygladac i mówi: ejj nie masz czasem zbyt długiej tej grzywki? mi sie tak głupio zrobiło i powiedzialam ze tak ma byc....nie wiedziałam co innego wymyslec...teraz cały czas nosze opaski ale juz mnie one denerwuja bo czasem kolezanki hamowy odwalaja i je sciagaja a wtady widac moje wysoknie czolo ale to zadko sie zdarza... kurcze juz sama nie wiemco robic a od grzywki mam trądzik wiec :/:/.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie czoło
pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomd
ludzie!! prawda jest tak,że wysokie czoło maja zawyczaj ludzie zdolni i inteligentni!! nie rozumiem w czym jest problem?? macie porpostu germańskie czaszki, pojedźcie sobie do niemiec, zo druga ma wysokie czoło i piegi:PP:) i co za saranie o obnizeniu linii czola, jak jush cos to operacja podniesienia brwi!! wtedy czoło wydaje sie mniej wysokie! albo jak masz naprzykład jasne brwi, henna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisfan15
Ja też mam wysokie czoło i to jest moje największe utrapienie, od podstawówki przezywają mnie aż do tej pory (3 gim) i nawet jak mam grzywkę to wciąż jest to samo. Próbowałam już wielu fryzur, ale jak mam grzywkę to i tak rozdziela mi się na 2 częsci, bo mam taki "wihajster" i nie wiem już jaką fryzurę nosić. Wnerwia mnie to, że nie mogę nic poza tym z tym zrobić, tylko czekać i kiedyś soobie zrobić operację podniesienia brwi. Inne dziewczyny mają wysokie czoła i to cały czas odsłonięte, a m nikt nie powie, że coś jest nie tak, a ja nawet jak mam zakryte to zawsze mi to mówią. Widocznie nie mają się zego innego uczepić...ale to i tak jest stresujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czole
heh... ja również mam wysokie czoło, ale to nie przeszkadz mi wcale aż tak mocno jak większości... jedynym problemem są "zakola", które często prześwitują przez grzywkę... nie wiem, jaką fryzurę zrobić, żeby to zakamuflować;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosoli
Dziewczyny gadajcie sobie o swoich kompleksach ale nie obrazajcie przy tym niskoczołowców....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mi sie wydawalo
ze wysokie czolo to atut:) ja mam nawet wysokie i zawsze je odslanialam,nigdy grzywki nie mialam. W szkole uczyla sie kiedys u mnie dziewczyna co miala b.wysokie czolo, zaczesywala wlosy do tylu gladziutko w wysokiego ogonka i wygladala olsniewajaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisfan15
No może, rzeczywiście, mam siostrę cioteczną, która ma wysokie czoło, ale w grzywce wygląda głupio, a bez niej bardzo ładnie. Ale ona nie ma takiego kwadratowego jak ja i po prostu wygląda dobrze...ale nie sądzę, że wielu osobom jest naprawdę ładnie z wysokim czołem, spójcie na Brodkę - z tym swoim czołem odkrytym na maksa wygląda koszmarnie! Oczywiście nie chcę jej obrażać, ale mi się to nie podoba...mi w każdym razie jest beznadziejnie z włosami sczesanymi do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka222
Ja mam wysokie czoło i baaaardzo szczuplą twarz i...wcale mi to nie przeszkadza:) Uważam i moi znajomi także, że wygladam ładnie, a moja buzia jest przez to smuklejsza:) Czasem noszę przedziałek z boku, ale najbardziej lubię czesać sie właśnie do tyłu:) Miałam wiele grzywek: ze skosu, długą i grubą, malutka a la Jaga Hupało, do połowy czoła, ale najlepiej wygladam bez nich:) Myślę, że to kwestia samooakceptacji:) Życzę powodzenia i nie przejmuj sie pierdołami:) Jesli Ty zlekceważysz ten problem, inni tym bardziej:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannibal L.
wpadnij na seans, przytne Ci grzywke razem z czołem :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksilka
a gdy ktos ma krecone wlosy to co krecona grzywka?nob o sory nie mam zamiaru prostowac codziennie grzywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisfan15
Ważka 222 tak samo jest ze mną!!! Ja też miałam już wiele grzywek, a ostatnio taką ciężką i prostą - bo tylko pod ciężarek "wiaterek" się nie robił, i wiele osób mówiło mi, że mi ładnie w tej grzywce, ale ponieważ szybko odrastają mi włosy grzywkę musiałam obcinać 3-4 razy w miesiącu, a poza tym rano męczyć się i ją układać, bo podczas spania wykrzywiała mi się na wszystkie strony. Też zdecydowałam się zapuścić grzywkę (tak jak zresztą już kiedyś miałam) bo stwierdziłam, że może to nie jest najlpesze, ale najwygodniejsze rozwiązanie. Grzywkę mam już prawie równą z brodą i zakładam ją za ucho, wcześniej jak była krótka też przypinałam spinkami. Zrobiłam tak, bo już naprawdę nie wiem jaką mam nosić fryzurę, żeby ktoś kto patrzy na mnie widział mnie, a nie tylko moje wysokie czoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisfan15
ciężarem*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czulko
Jest co na porost wlosow bo mam wyskoie czolo od urodzenia...i dopieor jakos teraz sie przejelm tym niechce operacji moze jakas maszcz na porost prosze jak cos to napiszcie domnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisfan15
Maść........a istnieją takie? Jeżeli tak to nawet niewiem czy w moim przypadku to by pomogło, bo nie mam zakol i nie mialabym jak tego uzyc. jestem w sytuacji bez wyjscia.......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czółko
mam pytanie!czy w Polsce a jeżeli tak to gdzie można zrobić operację obniżania czoła(wycięcia kawałka)tak jak tu czytałem.jeżeli ktoś wie proszę o przysłanie e-maila na adres:Lukson30@wp.pl jeżeli znacie adresy i cenę byłbym wdzięczny!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez do takich naleze
wysokoczolowcow , dodam ze nie jestem pieknoscia a to wazne , bo dam wam przyklad , pani Smoktunowicz , ma wysokie i szerokie czolo a bardzo jej ladnie w kucyku i z odslonietym czolem wiec to wszystko kwestia urody moje czolo jest w dodatku szerokie i jakby z zakolami , w dodatku mam odstajace uszy i twarz pociagla kiedys mialam dluga grzywke ale egzaminu nie zdaje aby zalozyc lekko za uszy bo sa paskudne ( ja to mam zal do matki natury 😭 w koncu pozostala mi grzywka , na poczatku byla taka dluzsza , ale wlasnie szla na boki i nici , czolo dalej bylo widac teraz jest krotka i w miare ok , w miare , bo ogolnie dluga grzywka mi sie podoba o tej operacji to slyszalam , robia taka w Usa ( i ja tu jestem ) no ale nie jestem az tak na maksa zrezygnowana mam wiele innych spraw na glowie , dom , meza , dziecko .... choc te uszy i czolo niszcza mi zycie :D pozdrawiam was i glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeemeeeeeeeeeee
u mnie pratkycznie do 1/2 twarzy ale luzikkk przecież nie powiesz się z tego powodu a z dziewczynami tez problemu nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×