Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Patkaa00

Wysypka

Polecane posty

Cześć! Czytelnicy mam do was pytanie, być może ktoś z was miał podobną sytuacje i mnie poratuje bo niestety ja już nie mam pomysłu co to może być. Mianowicie z kilka dni temu pojawiła mi się wysypka na ręku, wyglądała jak rasowa pokrzywka. Taka jakbym miała bardzo wypukłe bąble zlane w całość. Pomyślałam że może alergia. Przeanalizowałam wszystko co jadłam - nie ma możliwość. Wszystkie kosmetyki - używam od dawna tego samego. Ostatnia możliwość proszek do prania/ płyn do płukania. No to heja zmieniłam co by sprawdzić. No i więcej się nie pojawiło aż do dzisiejszej nocy. Siedziałam grzecznie w łóżku czytałam książkę i poczułam że mnie zaswędziała noga, no drapnęłam co by sobie ulżyć. Zobaczyłam bąbla mówie pewnie jakiś komar łajza mnie uchlał. Niestety dosłownie na moich oczach pojawiła się pokrzywka. Minuta i już cała noga mnie swędziała. W obu przypadkach wzięłam zyrtec i mi trochę ulżyło. Na ręku zniknęło po 16h. Na nodze się rozprzestrzenia i widzę już na drugiej początek. Czy ktoś z was miał coś takiego? Wiecie co to może być? Dodam że byłam u alergologa i nie stwierdził żadnych alergii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×