Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Die_alive

Wyzwanie: zero cellulitu

Polecane posty

Gość Die_alive

Cześć :-). Czy znajda się chetne kobitki, które podejmna się ze mną tego wyzwania?. Mam zamiar zaczac w lutym i do wakacji pozbyć się tego dziadostwa.. Elementy mojej walki : ćwiczenia, ograniczenie słodyczy i słonego jedzenia, peeling z kawy i banki chińskie. I zimna woda pod koniec kąpieli :-P. Która chetna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Die_alive
To jak? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie ćwiczenia proponujesz? Cwiczylam rok temu z chodakowska turbo wyzwanie na cellulit i fajnie dzialalo z kosmetykami Eveline ale znowu troche sie zapuscilam i musze cos ze soba zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie nie chce samej masowac. Owszem na siłownię mogę chodzic i cwiczyc, z cukru tez zrezygnuję, ale to wszystko. Chyba poproszę nazeczonego, zeby kupił mi karnet na zabiegi wyszczuplające. Czytałm, ze dermomasaż jest bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa, następna naiwna. "Wspomgaj" koncerny kosmetyczne "pozbywając się" celluitu. Nie ma na to kosmetyku ani lekarstwa. Maluteńkie grudki możesz jeszcze zwalczyć masażami szczypiąc skórę i ją masować. Jednak te większe już nie. Wydawaj kasę jak chcesz. Kasa nie moja i nic mi do tegoale to tak jak wydawanie kasy na kremy na zmarszczki które już istnieją i których się nie pozbędzie żeby jaki krem nie używać. Bzdura, bzdura i jeszcz raz bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Die_alive
W poniedziałek po pracy wstawie tu linki do ćwiczeń :-P. Teraz nie mam czasu, bo szkoła. Nie ma co, tylko trzeba się brac za siebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Die_alive
Peeling z kawy sama robię, a do baniek oliwka z Ziaji aż antycellulitowa. Polecam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak robisz ten peeling z kawy? Owijasz folią czy jakos inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Die_alive
Trzy lub cztery lyzki kawy, lyzka cukru, łyżeczka cynamonu, kilka łyżek wrzątku, tak żeby zrobiła się papka. Jak ostygnie dodaje oliwke z ziaji bądź żel pod prysznic, nakładam na nogi, masuje a potem siedze w wannie z tym15 minut ;-). Ćwiczenia to tez głównie Chodakowska, fittapy, strefa04,Olaf Sawajner:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Die_alive
To są jakieś chętne? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja jestem chętna. Jestem w trakcie dermomasażu. Miałam już 2 masaże, chodzę co 3 dzień, pierwszy był najbardziej bolesny. Jescze 6 wizyt przede mną. Czytałam wcześniej same dobre opinie na temat tego masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Die_alive
No kobitki to do działania ;-). Ja dzisiaj zrobiłam trening i peeling;-). Mam nadzieje, ze wytrwam i bede świecic w lato nogami bez cellulitu;-). Dodam, że gruba nie jestem. Waze maksymalnie 51,52 kg wieczorem, rano średnio 50,5kg. Przy wzroście 164cm:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banki chinskie faktycznie sa super, ale nie dla osob z tendencja do pekajacych naczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×