Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość __sylwka__

!!! XANAX !!!

Polecane posty

Gość __sylwka__

Mam nerwice lekowa. Lekarz przypisal mi xanax (o,5 mg). Mam brac 2 razy dziennie po pol tabletki. I moje pytanie.. Czy taka dawka moze powodowac jakies wieksze skutki uboczne? Moze ktos mial do czynienia z xanaxem i napisze cos na ten temat? Konkretnie chodzi mi o samopoczucie w czasie stosowania leku ewentualne rady i wskazowki :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nivis
A ten Alprox jest bez recepty? Moja mama ma chyba nerwicę i czasem zachowuje się strasznie, potrafi z normalnego nastroju przejśc od razu w wielką złość i gniew, czasem przenosi rózne małe rzeczy z jedneog pokoju do innego, przestawia...Czy ten Alprox by pomógł? Pójście do lekarza nie whcodzi w grę,bo ona uważa, że ejst zdrowa i w ogóle nie chce o tym słyszeć, a żeby ją siła zaprowadzić albo wsadzić do szpitala, to trzeba ja njapierw ubezwłasnowolnić, co trwa sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakze
Kazdy lek dziala na kazdego inaczej musisz zobaczyc >czy to Twoj pierwszy lke czy kolejny bo pewnie wiesz ze Xanax nalezy do benzodiazepin i uzaleznia,powinno sie go brac doraznie (jak tabl.od bolu glowy) i on nie leczy nerwicy tylko uspokaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze i dziala na zasadzie tabletki od bolu glowy ale jest lekiem o wiele powazniejszym! Nivis-> nie mozna tego brac bez konsultacji z lekarzem. jest tylko i wylacznie na recepte i jesli twoja mam nie chce isc do lekarza to nie mozesz jej \"truc\" takimi lekami (psychotropowymi). a na nerwy jest mnowstwo lekow ziolowych bez recepty, niektore nawet dzialaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfgh
bez recepty tez dadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max151
wczoraj wieczorem odstawiłam neurol i zarzyłam xanaxsnoc jakos przezyłam rano znowu wziełam xenax i horror czuje jak bym miała umrzec zle sie czuje kreci mi sie w glowie cała sie trzese jestem jakby nacpana co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do max151
nie bierz więcej xanaxu!!kup na dziś w aptece jakis mocnejszy uspokajacz a w poniedziałek idz do swojego psychiatry po inny lek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do max151
powinnas brać antydepresant a xanax działa przeciwlękowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gębusia
swego czasu moja mama brała xanax. Najnormalniej w swiecie się od niego uzależniła - z początku pomagał jej, czuła się świetnie, zażywała go regularnie, ale po pewnym czasie musiała go brać coraz częściej... Wychodziła z domu i bach! Nagle źle się poczuła, brała xnax, przechodziło jej tak 'z grubsza', ale już nie wracała do 'normy'... Zmieniła lekarza, a ten kazał jej odstawić xanax... Siedziała w pokoju, płakała, 'rzucała się', tata tylko z nią siedział... Normalnie nie mogła kobita wytrzymać... Teraz już kilka lat nie bierze żadnych tego typu leków i czuje się bardzo dobrze, czasami jej się zawróci w głowie, ale z wiekiem różne dolegliwości spadają na człowieka. W każdym bądź razie - oduzależniła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad wykopliscie
taki stary temat?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulek
Mi xanax pomaga na zejsciu po ekstasy polecam MDMA a później xanax he he a tak szczerze to na nerwice depresje itp niemiłe stany psychiczne polecam MDMA,widziałem film dokumentalny w którym osoba ktorej robili rezonans mózgu brała codziennie przez 6 lat i nie stwierdzono skótków ubocznych wbrew temu co piszą o tym środku,w stanach niedługo będzie zalegalizowany ale pewnie pod inną nazwą, ja zarzywam co tydzien na imprezach juz od 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cris
Brałam xanax po śmierci mojego Taty. Pomógł mi przetrwać. Brałam najmniejszą dawkę podzieloną no połowę pół rano i pół na noc. To świetny środek. Brałam go ponad rok. Nie uzależniłam się!!! Odstawiłam z dnia na dzień. Organizm nie przeżył szoku !!! Nie wpadajcie w panikę. Ten lek stosowany w minimalnych dawkach pomaga a nie szkodzi. Co więcej bardzo bałam sie prowadzić samochód po zdaniu egzaminu i otrzymaniu prawa jazdy. Minimalne dawki dzielone na pół pomogły do tego stopnia, że mogłam bez przeszkód wsiąść za kierownicę i jeździć. Dziś radzę sobie świetnie. Nie biorę leku, sytuacje lękowe minęły i lek przestał być potrzebny. Ten lek naprawdę pomaga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra xx
ja bralem xanax przez 7 lat bardzo mi pomogl pokonac probemy spowodowane przez narkotyki te ,,miekkie'' ogolnie bylo zle ze mna a jak natrafilem na xanax (a dlugo szukalem odpowiedniego leku) to znow moglem cieszyc sie zyciem i wszystko bylo w porzadku jednak zaczalem duzo pic i brac amfe razem z xanaxem (w nieodpowiednim towazystwie sie obracalem) i szybko ibardzo mocno sie uzaleznilem od xanaxu jak mi sie kiedys leki skonczyly po ok.roku brania nie bralem wogole przez trzy dni to myslalem ze umre tak sie zle czulem i wtedy wlasnie dowiedzialem sie co to za ,,piekne scierwo'' .Amfe przestalem brac ale dalej pilem i bralem xx moja dziewczyna tez pila i brala amfe ale xx nie po ok. 7 latach zeby czuc sie normalnie bralem 10 mg xx dziennie zdecydowalem sie isc do szpitala zeby to odstawic calkowicie bo samemu nie dalem rady 6 tygodni meczarni w szpitalu ktorej nigdy nie zapomne a po za tym zanim doszlem calkowicie do siebie minal jeszcze rok jakis czas pozniej poznalem dziewczyne inna zaczelem sie z nia spotykac ale tak calkiem nie bylem soba chyba przez te wszystkie uzywki i problemy zwiazane przez to ze je bralem spowodowaly to ze chyba mam nerwice i wracajac do tej dziewczyny zeby byc bardziej soba pilem sobie piwko i bylem wyluzowany i bylo ok a jak nie pilem to tez bylo dobrze prawie dobrze chcialem byc bardziej wyluzowany na trzezwo przy niej i byc w pelni soba i wiecie na jaki pomysl wpadlem na najglupszy pomysl na swiecie!!!!!!!! ze kupie sobie xanax tylko jedno opakowanie i wiecej nie biore bo tak se mowie ze od jednego op. sie nie uzaleznie i zaczelem znow brac i bylo dobrze jednak kupilem nastepne op. i nastepne i biore juz pol roku jednak tym razem szybciej sie uzaleznilem bo biore juz po 5 mg i nie jest calkiem dobrze jednego dnia wzielem 8 i bylo calkiem dobrze sam nie wiem co z tym teraz zrobic moge brac to do konca zycia i czuc sie dobrze lub odstawic i czuc sie prawie dobrze bo leki zastepcze i nieuzalezniajace nie pomagaja mi a ja nie chce sie czuc tak sobie chce czuc sie zaje...cie i byc w pelni soba. prosze Was o Wasze zdanie na ten temat co mam zrobic? zeby bylo dobrze bez xanaxu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nira78
Może to pomoże: wpisz w wyszukiwarce "sahaja" :) Mi pomogło:D i wciaz pomaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojojojojojojojoj
Moja mama to brała. Silnie uzależnia. Jak raz nie wzięła to dostała wymiotów i zawrotów głowy i musi to brać cały czas. Ostrożnie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisna
A czy pomoze mi to przezwyciezyc lek przed samolotem-tylko jednorazowo i ew. jaka dawka zadziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andi2005
Mam pytanie - bardzo proszę o odpowiedź Od kwietnia biorę Xanax Sr 0,5 mg 2 razy - jedna tabletka rano i wieczorem. 5 dni temu lakarz zadecydował że będziemy odstawiać - zalecił pomijać dawkę wieczorną co dwa dni. Gdy nie wziąłem dawki wieczornej na następny dzień czułem się fatalnie- taki wewnętrznie zdenerwowany, zmęczony, roztrzęsiony, pisk w uszach itp.Czy to efekt uzależnienia - ale juz odczuwalny na następny dzień ? Ale przecierpiałem to i teraz jest ok. Mam pytanie ja wygląda dalszy etap odstawiania tabletek tzn czy pomija sie potem dawkę wieczorna i nie bierze się wieczorem czy jest jakiś inny schemat postępowania- mojego psychologa nie będzie 3 tygodnie, dlatego chciałbym uzyskać radę jak wygląda dalszy etap odstawiania tego leku Proszę o odpowiedź z góry będę wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhg
pod koniec artykulu jest tabelka. pozdrawiam i zycze wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejej...
Andi2005 ---póki co, pomijaj jeszcze co drugi dzień dawkę wieczorną przez tydzień. Potem przez dwa tygodnie bierz co drugi dziń zamiast całej 0,5 połówkę tej dawki. Potem rano zamiast całej 0,5 bierz przez dwa tygodnie połówkę tabletki. Potem bierz ją co drugi dzień, pamiętaj, ze wieczorem bierzesz tez co drugi dzień 0, 5 tabletki. Tak przez dwa tygodnie. Jezeli wytrzymasz, to sam zdecydujesz, po jakim okruszku brać, po ćwiartce, rano i wieczorem, naprzemiennie co drugi dzień.\ np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andi2005
acha rozumiem że można dzielić tabletki 0,5 sr- bo one za bardzo nie chcą się dzielić - nie maja żadnej podziałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhg
andi2005-prawda jest ,ze tabelka nie do kazdego pasuje.....nie podoba mi sie to ,ze twoj lekarz zalecil tak powazna sprawe jak odstawianie i go odecnie nie ma!😠 przy tabletkach dlugo dzalajacych masz male pole marewru .moze wstrzymaj sie do wizyty i stanowczo powiedz ,ze TAK SIE NIE DA! bardziej powinien sie toba zajac. przeciez leki maja zamienniki,mniejsze dawki itp pomysl o tym i zproponuj lekrzowi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhg
NIE WOLNO DZIELIC XANAXU SR!! PRZECZYTAJ ULOTKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra xx
Nira78 dzieki za to ze chociaz ty mi podpowiedzialas ale ja tego nie bede stosowal wole NLP ale dzieki Ci a jezeli ktos chce rady jak to odstawic moze sie zwrocic do mnie nie jestem ekspertem ale sam to przezylem dawno temu udalo mi sie zejc z 10mg prawie do zera jednak zabraklo silnej woli zeby osiagnac to zero dlatego dalem sie zamknac celowo zeby nie miec do tego dostepu. Nikt mi nie doradzil bo chyba nikt nie wie jak ale to inna sprawa w spawie odstawiania im wieksza dawka dzienna tym trudniej ale to kazdy wie nie obejdzie sie bez cierpienia napewno nie przy 10 mg dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andi2005
więc proszę Cię bardzo o radę abrakadabra xx - ja przyjmuję Xanax sr 0,5 mg rano i wieczorem,a więc 1 mg dziennie, teraz mam co drugi dzień pomijać dawkę wieczorną - co dalej Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra xx
Ja sr bralem zadko bardziej pasowal mi ten zwykly i robilem tak z 10 na 9 i tak przez tydzien z 9 na 8 ikolejny tydzien jak doszedlem do 4 to 0.5 mniej przez kolejny i tak do1mg dziennie czulem sie zle ale bralem leki zastepcze troche pomagalo ale nie dalem rady bo mialem dostep do tego i poszedlem do szpitala i tam dzialo si na tej samej zasadzie od 4 mg dziennie (bo wrocilem do takiej dawki) do zera stopniowo plus leki zastepcze i pozniej tylko same zastepcze. ja bym Ci radzil 0.5 rano 0.25 wieczorem i tak przez tydzien nastepny tydzien 0.25 rano i wieczorem nasteny tydz. 0.25 anastepny tojuz wiesz 0.00 zalatw se cos zastepczego nieuzalezniajacego mam nadzieje ze dasz rade bez szpitala bo to mala dawka w stosunku do mojej Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×