Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

syselka99

Zabieg anti age we wroclawiu, jaki i gdzie?

Polecane posty

Jak w tytule- chcialabym sprezentować sobie jakas serie zabiegow, bo mam juz swoje lata, troche zmarszczek uzbierałam i postanowilam cos z tym zrobic :) na co chodzicie i do jakich salonow? zapraszam do dyskusji wroclawianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdza sie zabieg dermapenem, a chodze do coco time i polecam. Oczywiscie nie jestem w stanie ci zagwarantowac, ze ten zabieg da odpowiednie efekty u ciebie, bo kazda skora jest inna. Ale salon moge ci jak najbardziej polecic bo jest profesjonalnie, milo i kosmetyczka dba o to by klientka byla zadowolona :) idz na darmowa konsultacje do nich to podpowiedza ci co powinnas sobie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktos jeszcze sie odezwie? @gość: a ile razy bylas na tym dermapenie? chodzisz regularnie? kojarze ten salon, musze przejrzec ich strone. w sumie masz racje, lepiej isc na konsultacje, bo sama nie wiem co by mi pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, jestem dopiero po peirwszym zabiegu w coco time, ale skora jest wyraznie swiezsza, odmlodzona, nie moge sie doczekac kolejnego zabiegu :D no tak, konsultacja to najlepsze rozwiazanie, kosmetcyzka na pewno ci dobrze doradzi, bo obsluga jest meeega profesjonalna i zawze usmiechnieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj w klubie ;) tez jakis czas temu postanowilam cos zrobic z twarzą ;) dobrze dziala na mnie mezoterapia osoczem ;) robilam ją juz kilka razy i twarz jest jędrniejsza, zmarszczki sie splycily, koloryt tez sie wyrownal. chodze do madclinic i moge polecic, podejscie do klienta na medal, pani agnieszka dobiera mi odpowiednie zabiegi (pracuje tez nad cialem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez od jakiegoś czasu chodzę do mad clinic, zrobilam sobie botoks i jestem zachwycona ;) bałam sie efektu maski, ale nic z tych rzeczy- zmarszczki zniknely a ja wygladam młodziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×