Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabiegi na włosy

Polecane posty

Gość gość

na pewno macie za sobą jakieś doświadczenia zabiegów na włosy, chcialam was zapytac czy to rzeczywiscie pomaga czy jeden wielki bubel ? bo kolezanka raz natknęła sie na oferte z groupona, niby regneracja włosów za kilka stówek (!!!) w jakims salonie fryzjerskim... róznicy po tmy żadnej nie bylo widac, nie wiem, jakimi kosmetykami miala ten zabieg robiony ale moja fryzjera wysmiala takie metody i odradzala male salony, w ktorych stosują byle co a nazywa sie to zabiegiem regeneracyjnym, gdzie wysokosc ceny wzrasta niepotrzebnie o jedno zero... co o tym sądzicie? jakie macie doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm no ja mialam jeden zabieg robiony U SWOJEJ FRYZJERKI, nalozyla mi maske jakąs specjalistyczną i wg mnie efekt byl super wiec zlych doswiadczen nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim mozna na co dzien stosowac wysokiej jakosci szampony odzywki i maski, starac sie nie przesuszac wlosow, profilaktyka zawsze najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodze na zadne zabiegi do fryzjera. W sumie to rzadko chodze podcinac wlosy, bo niektorzy fryzjerzy komentuja 'oj ale cienkie ma pani wlosy'- no tak, bo ja slepa jestem i nie widze co mam na glowie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm chyba nikt nie lubi takich komentoiw :/ nie dziwie Ci sie ze rzadko bywasz u fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Zdecydowanie lepsze efekty daje systematyczne dbanie o włosy w zaciszu domowym. Dobry szampon i regularne olejowanie włosów. Stosuję olejek Sesa, czasami Amla. Jak się przetłuszczają (teraz w ciaży :o) to stosuję zwykły olej migdałowy KTC, który reguluje wydzielanie sebum. http://www.indiaonline.pl/catalog/olej-migdalowy-300ml-ktc-p-518.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektore zabiegi "działają", ale oczywiscie jeśli robisz u wykwalifikowanej osoby, która korzysta z wysokiej jakości kosmetyków i Cie nie naciąga na jakieś cuda. to moze byc lekarz trycholog albo dobra kosmetyczka / fryzjera, która zna sie na "wlosach", ja akurat mam i dobrą fryzjerke, która potrafi obiąc tak, ze i optycznie mam na głowie wiecej włosów, a co jakis czas albo przed ważnymi imprezami typu wesele / sylwester rezerwuje sobie zabiegi w hair medice, ktora specjalizuje sie w leczeniu włosów i zabiegach, także pielęgnacyjnych na skór głowy i włosy. czasami trzeba zacząć od skóry i analizy włosów, żeby dobrać odpowiedni kosmetyk, zeby działał "na calość" a nie tylko na rozdwojone kocówki, to sie nazywa kompleksowe podejscie do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w sumie racja zabiegi na włosy są bardziej opłacalne niz wydawanie forsy na nic niewarte kosmetyki z drogerii cos o tym wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zabieg wzmacniający włosy i zapobiegający wypadaniu a nawet łysieniu to mezoterapia igłowa skóry głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem mezoterapia bezkonkurencyjna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×