Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zabiegi pielęgnacyjne godne polecenia

Polecane posty

Gość gość

jest tyle tych wszystkich zabiegów upiekszających, poprawiających urodę że można zwariować.... pomyślałam że można zrobic listę tych, które wypróbowałyście i jesteście zadowolone z efektow...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lifting falami radiowymi z laserem biostymulującym i mezoterapia mikroigłowa to moje dwa HITy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poszłam do Idealista na Chodkiewicza z zamiarem, że nie wiem co, ale coś mi doradzą :D wiem ze to dziwnie brzmi ale też nie znam się na tych wszystkich metodach upiększania a zbliżało się moje wesle ei chciałam przede wszystkim oczyścić twarz. i pani bardzo profesjonalnie zaproponowała mi kilka zabiegów i powiedziała co i jak, i który będzie najlepszy, pomogła mi wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, jesli masz konkretny problem to najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta w takim miejscu gdzie doradzą ci specjaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne są maseczki z Bielendy innowacyjna linia peelingów i maseczek do twarzy oparte są na formule stosowanej jak w gabinetach kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kvrwena, SPAMÓWO, WON! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm zalezy na co! :) Ja jestem obecnie na etapie odchudzania, dbania o sylwetkę itp więc szukam samych zabiegów modelujących i wyszczulających itp :) Czytałam gdzies na forum, ze fajnym zabiegiem jest icoone czyli zabieg modelujący sylwetkę. W krakowie znalazłam go w super cenie w salonie http://www.vicihair.pl/ i zamierzam go sobie zafundowac na dzien kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o zabiegi wyszczuplające to własnie się na takie zapisałam. Chodzę na liposukcję połączoną z dermomasażem. Polecam salon Beauty Premium w Poznaniu, www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie godnym polecenia jest lifting twarzy. Sama często chodzę i daje mi naprawdę wiele, nie to co te maseczki. Lifting wykonuje w www.chirurgnaczyniowykatowice.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja wolę lifting twarzy falami radiowymi dodatkowo z maseczką :) dla mnie to dodatkowy relaks. Mam takie zabiegi robione w salonie www.beautypremium.pl w Poznaniu. Polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem mega zadowolona z mezoterapii igłowej która znacznie poprawa jakość i jędrność skóry twarzy. Regularnie wykonywany zabieg daje super efekty. Ja mam sprawdzoną kosmetyczkę w http://spaszczecin.com/index.php/pl/mezoterapia-iglowa-77.html i to tez jest wazne, żeby nie zmieniac tak często kosmetyczki która zna ciebie i twoje problemy i wie jak im zaradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno warto korzystać z depilacji laserowej. Długi czas byłam sceptycznie do niego nastawiaona, ale jak poszłam raz do http://www.bellazone.pl/ to się przekonałam. Teraz chodze regularnie na nią. Poza tym ujędrnianie skóry też jest bardzo godnym polecenia zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zwolenniczką nowoczesnych metod zamykania naczynek ponieważ po stosowaniu wielu wielu kremów i środków rozgrzewających na swoim ciele dorobiłam się wielu pajączków szczególnie na udach które paskudnie wyglądają. A Wy w jaki sposób usuwacie naczynka? Standardowo wieloma kremami czy jednak byście się zdecydowały na leczenie z medycyna estetyczną? http://www.beauty.com.pl/pl/zamykanie-naczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decydując się ne medycynę estetyczną ,masz w zasadzie pewność jeżeli chodzi o efektywność,wiec moim zdaniem nie ma się czego bać,tylko zdecydować na profesjonalny i godny zaufania gabinet,bo od tego wszystko się zaczyna. a który zabieg jest najlepszy? Ciężko stwierdzić bo to zależy od naszych indywidualnych potrzeb,ja na pewno mogę wyróżnić zabieg redukcji tkanki tłuszczowej,depilację laserową oraz redukcję zmarszczek- wszystkie te zabiegi przeprowadzałam w Warszawie w klinice www.la-perla.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi w Klinice Anna Pikura. Korzystam i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Zabiegi wyszczuplające jak liposukcja rf i dermomasaż są świetne, jednak muszą być wykonane kilkakrotnie (w moim przypadku 6) by dały zadowalające efekty. Należy też pamiętać o diecie i piciu dużej ilości wody w trakcie terapii. Miłe panie kosmetolożki z salonu zawsze tłumaczą jak trzeba postępować, by osiągnąć najlepsze rezultaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Athenna
Zgadzam się z oboma komentarzami zaraz nad moim :) Po pierwsze będę chwaliła Klinikę Anna Pikura, której jestem stałą i od lat wierną klientką, po drugie polecę zabiegi medycyny estetycznej - bo to naprawdę świetna rzecz. Wszyscy muszą pamiętać, że medycyna estetyczna różni się od chirurgii plastycznej - to nie to samo, medycyna estetyczna skutecznie poprawia mankamenty urody, jednak robi to w sposób zdecydowanie mniej inwazyjny, a produkty stosowane do, np. wypełniania zmarszczek, zazwyczaj są biodegradowalne - czyli z czasem zupełnie znikają z organizmu. Dlaczego Klinika Anna Pikura? - to tutaj powiększyłam sobie pierwszy raz usta i totalnie zakochałam się w zabiegach oferowanych przez medycynę estetyczną. Korzystałam już z przeróżnych zabiegów: botoks, kolagen, kwas hialuronowy, mezoterapia igłowa, itp. w tej klinice i NIGDY nie miałam żadnego problemu, skutków ubocznych. Efekty zabiegów były długotrwałe - a moja skóra i twarz piękniejsza i młodsza. Salon jest przepiękny, gabinety spore - nie mam klaustrofobicznego wrażenia. Lekarze bardzo doświadczeni i cierpliwi. Nic tylko iść i wybierać w szerokiej ofercie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ubiegłym roku robiłam depilację laserową i z niej na razie jestem najbardziej zadowolona. Bałam się, ze włoski zaczną odrastać, ale jak na razie efekt jest super, widać, że zabieg jest zrobiony profesjonalnie. Polecam Klinikę Krajewski, w której go robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że takim najlepszym zabiegiem, który ma szybkie rezultaty jest powiększanie ust. Sama robię je w Klinice Urody pani Agnieszki Kurpias.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o depilacji laserowej, warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfikkstyś
Ja przeważnie robię nawilżanie twarzy i ciała oraz depilację, właśnie ostatnio robiłam nawilżanie ciała w Klinika Estetica w Krakowie mają jeszcze oddziały w innych miastach. Często tam chodzę, znają się na tym co robią i doradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje hity to peeling PQAGE i zabieg Tox Peel Program - moja buzia jest po nich bardzo napięta, gładka, zmarszczki wygładzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatrzynaSoska
Depilację laserową co jakiś czas powtarzam, problem z goleniem nóg z głowy :D W klinice estetica zawsze robię, mieszkam w okolicach Wrocławia to zawsze do ich oddziału zajeżdżam. Myślę by zrobić na próbę makijaż permanentny, co o tym sądzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doksi
Makijaż permanetny myślę, że co jakiś czas można zrobić, jak w tej samej klinice (Klinika Estetica) chcesz zrobić to spoko tam mają tanio, ja w ich oddziale w Katowicach robiłam nie raz już makijaż permanentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o pielęgnację, to dla mnie jej nieodzownym elementem są zabiegi medycyny estetycznej, np. mezoterapia :) Dzięki takim zabiegom mam bardzo zdrową, odżywioną skórę, która w końcu nie jest szara i pergaminowa. Jak by ktoś szukał tego typu zabiegów, to mogę polecić Klinikę Sfera i dra Migałę, do którego chodzę - http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja u lekarza byłam bo chciałam jakies nawilżające i w ogole takie zabiegi wygładzające na twarz. Zaproponował mi Restylane Skinbooster - wypełniacz na prawdę fajny i dobry efekt przynosi. Skóra jest gładka i na prawdę fajnie wyrównana. Jestem mega zadowolona z efektu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×