Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdfg

zabiegi w spa

Polecane posty

Gość asdfg

Jadę do spa . Bardzo się cieszę , ale nie wiem z jakich zabiegów skorzystać . Będę tam 8 dni . Poradźcie coś . Wstyd sie przyzanać , ale mam 46 lat i nic na ten temat nie wiem . Mam okazję , bo mam znajomą która to prowadzi i wiele zabiegów mogę mieć półdarmo , tylko jakie !!! Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo rozne
Wyszczuplajace, ujedrniajace, detoxujace... do wyboru do koloru. maski na cialo, masaze, peelingi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
Dzięki za odzew :) A jakoś konkretniej . Jakieś nazwy zabiegów ze spektakularnymi efektami , chciałabym koleżankę wykorzystać jak mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo rozne
Każde SPA oferuje zabiegi pod różnymi nazwami, wykonuje je w różnych technikach różnorakimi kosmetykami, także nie da się jednoznacznie stwierdzić. Polecam zaglądnąć na stronę internetową tego SPA jesli takowa istnieje. Wszystko zależy co Pani chciałaby w sobie 'poprawić'. W salonie SPA powinna też Pani dostać informacje na temat wszystkich zabiegów, np. ulotkę z ich opisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykwinnka
Nie chce powielac tematu i pozwole sobie napisac tutaj o zabiegu ,na który teraz mozemy sie wybrac o wiele taniej niz zwykle http://www.afrodytasalon.pl/ucieczka-w-tropiki-20 mysle ze teraz keidy pogoda jest niewyrazna spokojnie mozemy skorzystac z takiej dobroci tropików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam serwis www.spainfo.pl w którym znajdziesz informacje na temat zabiegów wykonywanych w SPA. Są bardzo różnnorodne i dobiera się je indywidualne ZAdres serwisu www.spainfo.pl miłego pobytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie czekoladowy, najlpeszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armazma
Zdecydowanie polecam po prostu zabiegi dopasowane pod problemy z cerą - i to jedyny sensowny wybór. Mówi wam coś Beauty Center w Józefowie? Akurat mieszkam w tej okolicy - problemy udało się całkowicie rozwiązać, cera wygląda zdrowo, estetycznie - diametralna przemiana i tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz sobie na strone www.evitaspa.pl maja opisane wszystkie zabiegi, wiec na pewno wybierzesz dzieki temu dla siebie cos idealnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×