Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jasperaa

Zaczynam walkę nie wyciskam pryszczy, kto ze mną?

Polecane posty

Witam Postanowiłam założyć nowy wątek. Chciałabym opisać tutaj swoją walkę z okropnym nałogiem jakim jest wyciskanie pryszczy, rozdrapywanie po nich strupków itp. Dzień po dniu będę tutaj zaglądała i mam nadzieję odliczała kolejne dni bez dotykania twarzy i ruszania tych okropnych prycholi i zaskórniaków. Super by było gdyby się ktoś do mnie przyłączył wtedy nawzajem byśmy się wspierały i byłaby większa motywacja. -Pierwszy cel - 30 dni bez wyciskania! -Kto pierwszy ten lepszy -Każdy dzień, w którym nałóg zwycięży oznacza ponowne odliczanie i kolejną próbę do dotarcia do 30 dni bez wyciskania - Codzienne (w miarę możliwości) zaglądanie i odliczanie dni - Zero wyciskania, rozdrapywania, ruszania a nawet miziania pryszczy, strupków na twarzy! KTO ZE MNĄ?? PRZYŁĄCZ SIĘ! wspierajmy się! Dzisiejszego dnia nie liczę, ponieważ troszkę podrapałam dzisiaj miejsce po pryszczu i dla mnie ten dzień jest spalony! Dlatego od jutra zaczynam! Odliczam! 03.04.2015 - 0/30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasperaa
Pierwszy dzień czas zacząć, zobaczymy czy się uda czy wytrwam. 1/30 Szkoda ze jestem tutaj sama... Ogólnie to moim głównym problemem są zaskorniki zaskorniki, wagry. Gdy takiego nieprzyjaciela rusze robi się pryszcz i obok wyskakuje jeszcze kilka. Następnie mam manie ruszania i rozdrapywania strupkow strupkow. Ale koniec z tym. Święta a ja czoło i brodę mam w strupach i przebarwieniach i to tylko zawdzięczam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaż zrobiony i nie skusiłam się na szczęście na żadne wyciskanie, chociaż takiego jednego mam na brodzie, że aż się prosi...ale nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zalamuj sie! kazda godzina bez nalogu jest zwyciestwem! przede wszystkim wywal powiekszajace lustro i jakos tak przemebluj lazienke, zeby miec trudniejszy dostep do lusterek. malymi kroczkami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasperaa
Szczerze to nie potrzebowałam lusterka, zaczęłam sobie drapać brodę i wycisnęłam na oślep tego pryszczola którego też tam miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście teraz na twarzy nie mam żadnych pryszczy. Oczywiście zaskórniaków, wągrów mam pełno. To jest największy problem, bo od małego, niewidocznego zaskórniaka robi mi się pryszcz i obok kilka nowych bliźniaków. Dlatego nie ruszam tych zaskórniaków. Tylko czy one same znikną? Drugie podejście! Odliczam 05.04.2015 - 0/30 Tym razem się uda! Wierzę w siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój sprawdzony najskuteczniejszy sposób na walkę z pryszczami to mydło siarkowe bądź Bambino i Sudocrem. Próbowałem naprawdę wielu i takie połączenie daje najlepsze efekty. I można to stosować stale bądź doraźnie w razie potrzeb, a maści i leki na receptę nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 1/30 Pierwszy dzień mija super:) Dam radę Ja obecnie tak dbam o cerę: Codziennie rano: - myję twarz żelem Garniera do cery z niedoskonałościami do cery tłustej i mieszanej; - przecieram twarz płynem micelarnym - przecieram twarz tonikiem - na noc Acne derm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym że acne derm smaruję tylko czoło i brodę (tam gdzie mam najwięcej śladów i przebarwień) natomiast na nos i policzki nakładam krem na noc Ziaja oczyszczanie liść manuka. Tak jak powyżej to na noc Natomiast na dzień: - również tak samo żel oczyszczający, płyn micelarny i tonik natomiast krem Ziaja na dzień liść manuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mi ktoś zwiaze ręce bo chyba tylko to może u mnie pomoc. Poszłam do łazienki zmyć makijaż i zaczęło się broda i nos kilka Wągrow mniej...ciekawe ile przez to jutro czeka mnie nowych pryszczy! Jak to mówią do 3 razy sztuka!!! Jutro zaczynam nowe odliczanie, trzecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie ma tego samego problemu co ja? Szkoda że nikt do mnie nie dołączył...byłoby raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dalej ciszaaa...... Myślę że gdyby było nas więcej to by się udało a tak to...zaczynam odliczanie od początku! 0/30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAmira
Tak sie zastanawiam dlaczego dopiero teraz trafiłam na IQFACE.Gdybym brała te tabletki wcześniej uniknęłabym tych wszystkich eksperymentów które nie były obojętne dla mojego zdrowia.Po pierwszy od wielu lat zaczynam wyglądać jak człowiek i nie muszę się już wstydzić własnego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapaczka
Jasperaa jestem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne spamujecie? :o :o :o Proszę: www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna nie wycisnac pryszcza? Chodzic z takim czyms ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do drapaczka - no nareszcie ktoś się znalazł:) Super zostań proszę i chociaż we dwie będziemy się zmagać z problemem... Ja dzisiaj poległam! Od jutra nowy dzień i nowe odliczanie! A jak z Tobą odliczasz ze mną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gośćAmira Ale my się tutaj zmagamy z troszkę innym problemem - z nałogiem wyciskania i rozdrapywania! A odnośnie środków zapobiegających pryszczom, zaskórnikom to ja jestem zdania że każdemu pomaga coś innego, jednemu coś pomoże a innemu jeszcze się pogorszy, dlatego każdy powinien szukać sposobu dla siebie odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przez weekend nie zaglądałam więc odliczam teraz: Uwaga sukces:) 12.04 - 1/30 13.04 - 2/30 Dostałam dzisiaj @ więc już wiem skąd ten ostatni wysyp który mnie tak kusił do wyciskania a ja ciągle zaczynałam odliczanie na nowo. Ale teraz już dwa dni bez wyciskania i jestem strasznie zadowolona. Byłam w z zeszłym tygodniu umówiona na peeling kawitacyjny ale w rezultacie plany mi się pokrzyżowały i na niego nie poszłam. Ale już jestem umówiona na środę do kosmetyczki na coś innego, a mianowicie na zabieg kwasami asp. Jeżeli ktoś miał lub coś o tym słyszał to chętnie przeczytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno trzeba koniecznie kupić dobry srodek który skutecznie pomoże nam w walce z trądzikiem. A ja juz znalazłam takie tabletki IQFACE.Są rewelacyjne jeżeli chodzi o takie problemy.Poprawa jest widoczna juz po kilkunastu dniach od zaczęcia kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę:www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884 783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasperaa
4/30 4 dzień za mną :) Byłam dzisiaj u kosmetyczki na zabiegu kwasami Asp 70%. Sam kwas miałam na twarzy 4 minuty i później zabieg falami, maska na koniec krem w sumie byłam ok 2 godzin. Super relaks. Kosmetyczka dala mi kilka gratisów pod warunkiem że nie będę już dlubala swojej Buzki. Mam już 4 dni za sobą niedlubania a teraz po tym zabiegu mam jeszcze większą motywację. Jutro napiszę wam jak moja twarz po kwasach. Bo dziś jestem wystartowana kremem i juz nie będę go zmywala na noc. Opiszę jak kwasy będą na mnie działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj jest 22 maja 2015 Zaczynam dzisiaj odliczanie Zatem: 1/30 Od dłuższego czasu już nie wyciskam i buzia ładnie mi się goi. Mam trochę przebarwień, z którymi teraz walczę. Nie wiem ile czasu nie wyciskam dlatego weszłam tutaj na forum i zaczynam od dzisiaj odliczanie. Najważniejsze że już mnie tak nie wysypuje! To pewnie za sprawą pogody i słoneczka:) Mam fajną radę dla osób z takim problemem jak ja czyli wyciskaniem pryszczy, otóż dobrze jest mieć coś zaplanowanego na zaś, jakieś wyjście, spotkanie, imprezę wtedy mobilizujemy się do tego aby ładnie wyglądać i nie ruszamy buzi. Na mnie to działa! Jutro mam imprezę, o której już wiem od dłuższego czasu i aby ładnie jutro wyglądać od dłuższego czasu nie ruszam buziaka i są rezultaty. Następnie...niebawem wybieramy się na basen większą grupką i to będzie mój kolejny cel, bo przecież nie pójdę na basen z toną makijażu, a do tego czasu chcę aby moje przebarwienia były jak najmniej widoczne, o nowych nie mówię bo nie ma nawet takiej opcji żebym cokolwiek wycisnęła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę się starała wchodzić codziennie i odliczać aż dotrwam do końca tych 30 dni! Fajnie byłoby aby ktoś tym razem się do mnie dołączył, w grupie zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×